O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » NIERUCHOMOŚCI WYKSZTAŁCENIE I WIEDZA PROCENTUJĄ ARCHIWUM WIADOMOŚCI AGENCJI JARTOM
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

NIERUCHOMOŚCI WYKSZTAŁCENIE I WIEDZA PROCENTUJĄ ARCHIWUM WIADOMOŚCI AGENCJI JARTOM

IBM i Philip Morris wkrótce otworzą centra usług w Krakowie. Nadchodzi druga fala inwestorów, którzy chcą przenosić tę działalność do Polski - ocenia firma doradcza McKinsey.

W Warszawie właśnie rozpoczęło działalność centrum oceny klientów bankowych holenderskiej grupy ABN Amro. Będą w nim sprawdzać obecnych i przyszłych klientów ABN Amro z całej Europy. Co przyciąga inwestorów do Polski? Nie tylko niskie koszty pracy. Holendrzy wybrali nasz kraj także dlatego, że nasi rodacy często mówią w kilku językach. Poza tym zachęciły ich ulgi i zwolnienia oraz podobna do holenderskiej mentalność Polaków. Mamy szanse zdobyć także inwestycje, które będą służyć obsłudze chorych z Europy Zachodniej.

Eksperci podkreślają, że aby firmy chciały nadal inwestować w Polsce, trzeba im zapewnić odpowiednie warunki. Chodzi przede wszystkim o stabilną politykę gospodarczą, o upraszczanie przepisów i zapewnienie kadry wykształconych, ambitnych pracowników. Dzięki inwestycjom usługowym może powstawać ponad 50 tys. etatów rocznie.
Źródło: Rzeczpospolita Ekonomia 2005-08-10

inne informacje »»SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt