O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » PRZYBYWA POWIERZCHNI BIUROWEJ W WARSZAWIE INFORMACJE Z JARTOM
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

PRZYBYWA POWIERZCHNI BIUROWEJ W WARSZAWIE INFORMACJE Z JARTOM

Mimo że w centrum Warszawy jest najwięcej pustych biurowców, to do końca roku zostanie oddanych kolejne 100 tys. mkw. powierzchni. Około 75 proc. powierzchni biurowej, która ma zostać oddana do użytku w Warszawie do końca 2007 r., będzie znajdować się poza centrum miasta.

Obecnie w Warszawie powstają 34 biurowce o łącznej powierzchni ponad 620 tys. mkw. Jedynie 20 proc., czyli ok. 125 tys. mkw., zostało już wynajęte, reszta budowana jest spekulacyjnie.

W chwili obecnej w ścisłym centrum głównymi biurowcami w budowie są Złote Tarasy i Rondo 1. Do ciekawych projektów w budowie bądź w zaawansowanej fazie planowania na obrzeżach centrum można zaliczyć drugą fazę budynku International Business Center, Riverside Park oraz nowy projekt Pekao Development przy rondzie Jazdy Polskiej. Do użytku oddane zostaną, oprócz już wymienionych, m.in. Zaułek Piękna, odnowiona kamienica przy placu Trzech Krzyży (Paged) oraz niewielki biurowiec Nullo. Poza tym rozpoczęto także pracę nad Prosta Office Centre, a kolejne projekty czekają z rozpoczęciem budowy na najemców - International Business Center II, Wolf Marszałkowska, Rondo City.
Źródło: Rzeczpospolita Nieruchomości 2005-08-08

Gdy chcesz wynająć powierzchnię biurową skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów, który chętnie zaproponuje atrakcyjne nieruchomości.

inne informacje »»SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt