O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » NOWE BIUROWCE W WARSZAWIE AKTUALNOŚCI Z JARTOM
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

NOWE BIUROWCE W WARSZAWIE AKTUALNOŚCI Z JARTOM

Już w tym roku ma się rozpocząć na Mokotowie budowa sześciu budynków biurowo-usługowych, w których łącznie będzie znajdować się 80 tys. mkw. powierzchni. Inwestycje wspólnie realizować będzie węgierski deweloper - TriGranit wraz z polską spółką PKO Inwestycje. Obiekt ma powstać na Mokotowie w obrębie ulic Racławickiej, Żwirki i Wigury i Wołoskiej, tuż obok właśnie powstającej inwestycji Marina Mokotów, realizowanej przez Fort Mokotów spółka z o.o. , w której 51 proc. udziałów posiada PKO Inwestycje. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na 2005 rok. Inwestycja będzie realizowana w kilku etapach. Rozpoczęcie kolejnych będzie uzależnione od potrzeb rynku. Inwestor dysponuje już projektem architektonicznym, do którego muszą zostać wprowadzone niewielkie poprawki, i prawomocnym pozwoleniem na budowę. W sprawie finansowania przedsięwzięcia trwają negocjacje z bankami.

] Powstaje także na Służewcu przemysłowym nowy biurowiec o nazwie Topaz. Budynek usytuowany będzie w pobliżu wcześniejszych sztandarowych inwestycji spółki Globe Trade Centre (GTC) -Mokotów Business Park i Galerii Mokotów.(...)
Inwestor obiecuje, że Topaz zostanie ukończony już w grudniu. Siedmiopiętrowy biurowiec ma powierzchnię trochę ponad 11 tys. mkw. i będzie się wyróżniał spośród sąsiadujących budynków publicznych dwukondygnacyjnymi ogrodami zimowymi. Pomiędzy poszczególnymi skrzydłami budynku zaprojektowano zielone dziedzińce. (...)
Biurowiec reprezentuje najwyższą klasę wyposażenia technologicznego. Będzie w nim działał m.in. elektroniczny system zarządzania budynkiem (BMS), sterujący wszystkimi instalacjami zapewniającymi najemcom najwyższy komfort użytkowania pomieszczeń biurowych. Podziemny parking pomieści 187 samochodów.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Strabag, która wybudowała w Warszawie m.in. biurowce Saski Crescent i Ilmet, a także siedziby firm Warta i Amplico Life.
Firmą zarządzającą całym projektem budowlanym jest spółka Sap-Projekt, specjalizująca się w obsłudze inwestycji deweloperskich. Brała udział w realizacji m.in. hoteli Radisson SAS i Sheraton, a także wielu supermarketów i osiedli mieszkaniowych. (...)
Źródło: Rzeczpospolita Nieruchomości 2005-05-16

inne informacje »»SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt