O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » OTWARCIE CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO GILETTE INFORMACJE Z JARTOM
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

OTWARCIE CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO GILETTE INFORMACJE Z JARTOM

Gillette Group Poland i DHL Logistics otworzyły wspólnie w Dąbrowie Górniczej potężne centrum dystrybucji, które obsłuży kraje Europy Środkowo-Wschodniej, a także państwa Afryki i Azji.
To właśnie z tego magazynu o powierzchni ponad 15 tys. mkw. i możliwości składowania na 6 poziomach firma Gillette będzie zaopatrywać rynki Polski, krajów bałtyckich, Czech, Słowacji i Węgier oraz Rosji i Ukrainy, a także dystrybutorów w Azji (np. w Chinach) i Afryce.
Na powierzchni ponad 1000 mkw. świadczone będą dodatkowe usługi, jak konfekcjonowanie, przepakowywanie produktów w opakowania (zgrzewki) dostosowane do potrzeb wielkich sieci handlowych, pakowanie produktów do celów promocyjnych (np. duopacki, kosmetyczki, zestawy świąteczne, okolicznościowe itp.), pakowanie wyrobów w folie PCV i zgrzewanie. – Magazyn dopiero rusza i obsługuje na razie 1-2 zestawy samochodowe w ciągu zmiany, ale w przyszłości będzie to już 80 samochodów dziennie, a docelowo nawet 250 TIR-ów w ciągu doby. Pracę w nim znajdzie ponad 200 osób – mówi Piotr Iwaniuk, prezes DHL Logistics.
Obiekt został zbudowany w ciągu trzech miesięcy przez firmę Parkridge CE Development kosztem ok. 3 mln euro. Obiekt położony jest na terenie Śląskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a oprócz koncernu Gillette będą mogli z niego korzystać także inni użytkownicy.
Magazyn w Dąbrowie Górniczej to kolejny krok w strategii umacniania naszej obecności w Polsce, w ramach której budujemy teraz kosztem 120 mln euro w Łodzi nowoczesny kompleks zakładów produkcyjnych, opakowań i magazynów – mówi prezes Gillette Group Poland John Jensen.
Gillette współpracuje z DHL Logistics. od 1999 r. Dotychczasowa współpraca obejmowała składowanie towarów w mniejszym magazynie w Łodzi i ich dystrybucję w Polsce oraz na rynki Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz byłej Jugosławii. Nowa, 3-letnia umowa między Gillette Group Poland i DHL Logistics gwarantuje współpracę w zakresie pełnej obsługi logistycznej. Zbigniew Żukowski
Źródło: Gazeta Prawna z 31.05.2005

inne informacje »»SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt