O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o firmie JARTOM
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Informacje o firmie JARTOM


JARTOM REAL ESTATE to wiodąca firma doradcza działająca na rynku nowoczesnych, nieruchomości komercyjnych o charakterze magazynowym i przemysłowym.

Od 1992 r. specjalizujemy się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.

Pracownicy JARTOM Real Estate specjalizują się w doradztwie
JARTOM spodziewa się powtórzyć w bieżącym roku sukces z lat poprzednich, w których udało się jej aktywnie uczestniczyć przy transakcjach dotyczących hal o powierzchni ponad 400 000 mkw. dla wielu znanych marek, takich jak: Modecom, Huhtamaki, Indeco, Nowe, Media Expert, Teoma, LEK Polska z grupy SANDOZ, Agata Meble, M&M, GM Records, Jaguar, Media Markt, Merlin.pl, Międzynarodowe Targi Polska, Navo, UNICEF, Schrack, Tarkett i Polskiego Związku Piłki Nożnej. Transakcje JARTOM dotyczyły czołowych deweloperów, a w tym: Prologis, Segro, Apollo Rida, MLP i CA Immo, Panattoni,.

Wieloletnie doświadczenie w działalności związanej z nieruchomościami, duża skuteczność działania oraz imponująco długa lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych usług, jak i dużym doświadczeniu w kontaktach z Klientami. Nasze atuty to: skuteczność, solidność, profesjonalizm i odpowiedzialność. Poniżej przykłady firm dla których znaleźliśmy nowe magazyny lub hale produkcyjne:
SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
O nas
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt