O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o firmie JARTOM » Archiwum transakcji JARTOM Real Estate
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Archiwum transakcji JARTOM Real Estate

Poniżej znajdują się wybrane transakcje, które zrealizowaliśmy w trakcie dotychczasowej działalności firmy:

Mlekovita współpracując z JARTOM otwiera swoje pierwsze w Warszawie centrum Cash & Carry
2013
klient JARTOM Mlekovita logoProducent produktów mleczarskich marki Mlekovita w maju tego roku rozpoczął dystrybucję swoich produktów z nowego obiektu typu Cash & Carry, zlokalizowanego na warszawskim Okęciu.
Przy wyszukiwaniu i doborze budynku pod tę działalność Mlekovita skorzysta z doradztwa JARTOM.

Nieruchomość o powierzchni 3500 mkw. dla najnowocześniejszego producenta produktów mleczarskich w kraju została wybrana spośród wielu ofert z rejonu warszawskiego Okęcia z bazy hal i magazynów JARTOM. Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest przygotowana specjalna przestrzeń chłodnicza, która spełnia jeden z najważniejszych warunków, jaki decydował o wyborze poszukiwanego obiektu

W nowym punkcie typu Cash & Carry, przy ul. Przedpole 1 w Warszawie, już dziś firmy do swoich sklepów zakupić mogą najwyższej jakości produkty nabiałowe, które podbijają serca i podniebienia krajowych  oraz światowych konsumentów do blisko 90 lat. Produkty Mlekovity są rozpoznawalne i doceniane nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie i na Świecie. Zaufanie konsumentów zagranicznych przyczyniło się do osiągnięcia przez firmę pozycji największego polskiego eksperta produktów mleczarskich.
Autor: JARTOM


JARTOM doradza przy wynajmie 10 000 mkw. w parkach dewelopera MLP Group
2013
JARTOM, ekspert na rynku wynajmu i sprzedaży powierzchni magazynowych i produkcyjnych,  doradzał w ostatnim czasie w transakcjach najmu około 10 000 mkw. powierzchni magazynowych i biurowych zarządzanych przez dewelopera MLP Group. Nowymi najemcami w Millennium Logistic Parks zostały firmy Maan, Global Kruś i Pcms.

Firmie Pcms, w bardzo krótkim czasie, bo w ciągu jedynie półtora miesiąca, JARTOM wyszukał odpowiednią halę w Tychach na terenie parku logistycznego MLP Tychy. Operator logistyczny wynajmie łącznie ponad 4100 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej, która zostanie przystosowana pod jego potrzeby. Oferowany przez JARTOM park dystrybucyjny MLP Tychy to nowoczesny kompleks produkcyjno - magazynowy zlokalizowany na terenie Podstrefy Tyskiej Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w rejonie drogi krajowej nr 44 i międzynarodowej trasy nr E75. Cała Inwestycja obejmuje 96000 mkw. powierzchni.

Mann, producent okapów, uruchomi w MLP Pruszków I produkcję okapów kuchennych wyposażoną w nowoczesną lakiernię proszkową. Firma zajmie powierzchnię około 3200 mkw. Maan specjalizuje się w produkcji okapów na zlecenie znanych marek i ma prawie 30-letnie doświadczenie na tym rynku.

Natomiast producent mebli komercyjnych Global Kruś wynajmuje ponad 2400 mkw. powierzchni produkcyjnej wraz z powierzchnią biurową w MLP Pruszków II. Na terenie hali będzie działał nowoczesny zakład przemysłowy, w którym produkowane będą meble dla sklepów i biur. JARTOM będąc agentem nieruchomości MLP Pruszków oraz MLP Pruszków II proponuje swoim klientom powierzchnie magazynowe i produkcyjne w pruszkowskich kompleksach o łącznej, docelowej powierzchni ponad 460 000 mkw. hal.

Warte podkreślenia we współpracy MLP i JARTOM jest działanie na dużą skalę i różnorodność przeprowadzanych transakcji najmu. Pracownicy obu firm pracują nad kontraktami w wielu lokalizacjach Polski oraz przygotowują halę dla najemców pod różne działalności od magazynowania po produkcję.
Autor: JARTOM


Stalgast wynajmuje 13000 mkw. powierzchni w Prologis Park Warsaw II - doradcą po raz kolejny JARTOM
2013
klient JARTOM Stalgast logoJARTOM doradzał Stalgast, firmie oferującej kompleksowe wyposażenie restauracji i kuchni w profesjonalny sprzęt, przy zawarciu długoterminowej umowy najmu w Prologis Park Warsaw II. Stalgast zajmuje ponad 13 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej.

Nieruchomość należąca do Prologis została przez Stalgast wybrana, i to ponownie, głównie ze względu na dobrą lokalizację, konkurencyjne warunki najmu i dotychczasową dobrą współpracę z deweloperem. To, że klient zdecydował się przy tak dużej powierzchni na wieloletni kontrakt jest dobrym prognostykiem zaufania polskich przedsiębiorców do przyszłości gospodarki w najbliższych latach. Przeprowadzony proces badania rynku magazynowego, nasze zaangażowanie i wsparcie merytoryczne podczas negocjacji, pozwoliły firmie Stalgast na szybkie podjęcie strategicznej decyzji.

Stalgast i Prologis to partnerzy JARTOM od wielu lat. Obecna umowa najmu to kolejny już kontrakt podpisany przy udziale JARTOM. Przez ten czas JARTOM wielokrotnie współpracował z deweloperem Prologis przy wynajmie powierzchni w parkach Prologis nie tylko w Warszawie, ale również w wielu innych obiektach tego dewelopera na terenie całej Polski. Niniejsza transakcja jest potwierdzeniem zaufania i partnerstwa, oraz świetnie rokuje na dalszą współpracę.

-Cieszymy się, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby jednego z  liderów branży gastronomicznej i naszego największego najemcy w Prologis Park Warsaw II - powiedziała Kamila Pruk, leasing manager na Polskę -  Nasz biznes opiera się na oferowaniu nowoczesnych budynków dystrybucyjnych o wysokiej funkcjonalności oraz na partnerskich relacjach z klientem. Staramy się precyzyjnie odpowiadać na potrzeby klientów i tym samym mieć swój udział w ich rynkowym sukcesie. Transakcja ta potwierdza, że nasza strategia jest skuteczna. Bardzo dziękujemy za profesjonalne wsparcie JARTOM w trakcie całego procesu negocjacji a firmie Stalgast życzymy dalszych sukcesów i liczymy na kontynuację owocnej współpracy.

Oferowany najemcom przez JARTOM Prologis Park Warsaw II to wysokiej klasy park biznesowy, zaprojektowany dla klientów o różnym profilu działalności. Powierzchnia parku to 39 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej.
Autor: JARTOM

Stalgast Sp. z o.o. po raz kolejny skorzystał z usług Agencji JARTOM
2008
W 2005 roku JARTOM  doprowadził do wynajęcia powierzchni magazynowo – biurowej dla Stalgast, gdzie firma ulokowała swoją siedzibę. Po trzech latach Stalgast, ze względu na szybki rozwój, przeprowadzi się do nowej siedziby w Prologis Park Warsaw II, gdzie będzie miała do dyspozycji ponad 10 000 mkw. magazynu i 2000 mkw. powierzchni biurowej.

Stalgast Sp. z o.o. jest liderem na rynku gastronomicznym. Specjalizacja firmy to kompleksowe wyposażenie kuchni, restauracji, stołówek i innych punktów gastronomicznych w profesjonalny sprzęt.
Autor: JARTOM


JARTOM doradza przy zakupie gruntu prawie 16,5 tys. mkw. przez Italux od dewelopera Ghelamco
2012
Klient JARTOM Italux logoJARTOM doradzał firmie Italux przy zakupie gruntu o powierzchni niemal 16500 mkw. zlokalizowanego w niezmiernie cennej lokalizacji przez przedsiębiorców z rejonu Warszawy - mianowicie w pobliżu ul. Szyszkowej na Warszawskim Okęciu.

Firma Italux producent i importer oświetlenia dekoracyjnego jak i profesjonalnego, zakupiła teren od Ghelamco, wiodącego europejskiego dewelopera i inwestora, znanej i cenionej na polskim rynku firmy działającej zarówno na rynku nieruchomości komercyjnych jak i mieszkaniowych.

Wraz z rozwojem Italux dotychczasowa siedziba przestała spełniać wymogi firmy. Od lat Italux korzystał z dodatkowych, wynajmowanych powierzchni magazynowych. Chęć stworzenia własnego, centralnego magazynu stanowiła podstawę do podjęcia decyzji o zakupie gruntu pod nową siedzibę.
W wyszukaniu odpowiedniego gruntu pod inwestycję firma zwróciła się o wsparcie do JARTOM, profesjonalisty na rynku nieruchomości komercyjnych.

Wyszukanie atrakcyjnej nieruchomości spełniającej wymogi naszego klienta, w odpowiedniej cenie, nie było prostym zadaniem. Ceny gruntów w rejonie trasy Krakowskiej i realizowanej aktualnie trasy S2, gdzie finalnie poszukiwaliśmy działki, są mocno wygórowane.
Dodatkowym problemem był fakt, że dla gruntów na terenie dzielnicy Włochy, podobnie jak w większości Warszawy, nie ma uchwalonych planów zagospodarowania przestrzennego, a konieczność uzyskania warunków zabudowy znacznie wydłuża proces inwestycyjny. W tym wypadku dla naszego klienta wyszukaliśmy nieruchomość znajdującą się w świetnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie trasy S2 i bardzo dobrze skomunikowaną z Al. Krakowską, ale administracyjnie należącą już do gminy Michałowice, co w naszej opinii znacznie ułatwi firmie Italux realizacje inwestycji na etapie wszelkich niezbędnych dla rozpoczęcia budowy uzgodnień. Działka zakupiona przez naszego klienta objęta była korzystnym dla inwestora miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i co najważniejsze oferowana była do sprzedaży w przestępnej cenie. Transakcja pomiędzy Italux, a wysokiej klasy deweloperem, jak się spodziewaliśmy, przebiegła sprawnie, a na zakupionym gruncie już niebawem zostanie zrealizowana inwestycja magazynowo – biurowa, do której zostanie przeniesiona dotychczasowa siedziba firmy Italux.

Italux  importuje najlepsze oświetlenie z Włoch, a od lat prowadzi własną produkcję pod marką Italux. Firma posiada salony sprzedaży w całej Polsce, w których można zamówić, obejrzeć i kupić oświetlenie Italux.

JARTOM specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z pośrednictwem oraz doradztwem w zakresie nieruchomości magazynowo – biurowych, produkcyjnych oraz gruntowych. Wciągu 20 lat działalności na rynku firma jest darzona zaufaniem i szacunkiem klientów. Wizytówką firmy jest szybki dostęp do nowych informacji i kompleksowe podejście do każdej transakcji.

Ghelamco Polska to część grupy Ghelamco, która powstała w Belgii. Firma jest jednym z największych deweloperów w branży budynków biurowych, centrów dystrybucyjnych i budynków apartamentowych w Belgii, Polsce, Francji, Holandii, Rosji i Ukrainie.
Autor: JARTOM


JARTOM doradza Schumacher Packaging przy wynajmie ponad 7600 mkw. w Prologis Park Wrocław III
2012
klient JARTOM Schumacher packaging logoFirma Schumacher Packaging, renomowany producent opakowań z tektury falistej i litej, zajął ponad 7,6 tys. mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych Wrocławia - Prologis Park Wrocław III.

Schumacher Packaging potrzebował w krótkim czasie znaleźć i rozpocząć magazynowanie swoich produktów we Wrocławiu. Na ogół proces poszukiwania i wynajmu nieruchomości magazynowej o dużej powierzchni jest długi, często trwa kilka a nawet kilkanaście miesięcy. W tym przypadku nasza znajomość rynku nieruchomości komercyjnych, oraz precyzja i szybkość działania zaowocowały spełnieniem wymagań klienta w bardzo krótkim czasie. Jedynie nieruchomość Prologis Park Wrocław III mogła spełnić oczekiwania firmy.

Istotnym kryterium przy poszukiwaniu nieruchomości była lokalizacja nowej hali magazynowej, która umożliwiłaby dogodny i szybki dostęp do głównej siedziby firmy a jednocześnie zapewniła szybką obsługę klientów z rejonu Wrocławia. Warunkiem najważniejszym, jaki postawił Schumacher Packaging, była dostępność gotowej powierzchni magazynowej do wynajęcia praktycznie od zaraz, co było nie lada wyzwaniem, gdyż w obecnej sytuacji rynkowej tego typu powierzchnie budowane są pod potrzeby klientów, co wydłuża czas objęcia nieruchomości.
Autor: JARTOM


JARTOM doradza przy wynajmie 5 000 mkw. dla Internity w parku logistycznym w Piasecznie
2012
Internity S.A. wynajęła magazyn i biuro o łącznej powierzchni 5 000 mkw., zlokalizowane w parku logistycznym w miejscowości Piaseczno koło Warszawy. W transakcji doradzał JARTOM.
"
Internity S.A. potrzebowała większej powierzchni składowania w tym samym rejonie. Zaproponowana powierzchnia magazynowa (wraz z biurem) 5 tys. mkw. na terenie innej nieruchomości spełniła wymagania klienta.” – mówi Kamila Branecka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu (kbranecka@jartom.pl) z firmy JARTOM.
Internity S.A. (www.internitysa.pl) współpracuje z ponad 140 dostawcami z całej Europy i dysponuje produktami najbardziej cenionych marek wyposażenia łazienek, płytek ceramicznych, systemów grzewczych, mebli, agd, drewna podłogowego i oświetlenia, takich jak: Villeroy&Boch, Marazzi, Hansgrohe, Bisazza, Duravit, Targetti Poulsen.
Internity posiada 3 salony sprzedażowe w Warszawie, jak również salon w Łodzi oraz w Krakowie. Firma dodatkowo prowadzi sprzedaż internetową.
Autor: JARTOM


JARTOM doradzała przy zakupie terenu pod centrum serwisowe MAN Truck & Bus Center pod Warszawą
2012
Klient JARTOM MAN Truck & Bus logo15 czerwca 2012 roku odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego centrum serwisowego MAN Truck & Bus Center Radzymin pod Warszawą. 
Inwestycja, realizowana dla MAN przez firmę 7R Logistic, powstanie przy trasie ekspresowej S8 w miejscowości Dąbrówka, pomiędzy węzłami Wola Rasztowska a Trojany (odcinek tej trasy został otwarty w 2009 roku). W sąsiedztwie znajdują się serwisy m.in. firm Volvo i Renault. 

Planowany termin realizacji inwestycji to koniec 2012 roku.
MAN, lider w produkcji samochodów ciężarowych, uruchomi dla swych klientów serwis, który będzie obsługiwał ciężarówki oraz autobusy.
Autor: JARTOM


Indigo Global z JARTOM zmienia magazyn i salon sprzedaży
2011
Indigo Global, uznana marka wśród dostawców klasycznych mebli indyjskich, zmieniła adres magazynu i salonu meblowego zarazem. Znakiem rozpoznawczym nowej hali jest jej strategiczna lokalizacja na warszawskim Okęciu. Znalezienie tej atrakcyjnej nieruchomości było możliwe dzięki fachowemu doradztwu JARTOM.

Przywiązanie do Okęcia
Naszemu klientowi zależało na kameralnej hali magazynowej, zlokalizowanej w pobliżu poprzedniego magazynu w Warszawie na Okęciu – mówi Anna Mazepa , konsultant ds. nieruchomości w JARTOM. - Kolejny raz nieoceniona okazała się wszechstronna baza danych, którą dysponujemy. Szybko zaproponowaliśmy odpowiednią halę.

Utrzymanie lokalizacji na Okęciu oznacza dla klientów Indigo Global całkowite wyeliminowanie problemów z dojazdem. Mogą oni nadal korzystać z dogodnych rozwiązań komunikacyjnych. Na usprawnienia komunikacyjne wpływa także fakt, że sąsiadujące z magazynem ulice są przedłużeniem tras wylotowych z Warszawy w kierunku Katowic i Krakowa jak również dogodne połączenia z centrum miasta. To szczególnie ważne ze względu na fakt, iż magazyn jest zarazem salonem meblowym.

Wyłącznie z JARTOM
M
agazyn prezentuje wszechstronne wyposażenie, pozwalające na wygodne magazynowanie szczególnych produktów, jakimi są meble indyjskie. Z zalet magazynu można wymienić np. system kontroli dostępu. Ponadto hala przeszła modernizację, dzięki czemu nie była konieczna jej adaptacja przed rozpoczęciem użytkowania.

Wsparcie agencji JARTOM podczas negocjacji spowodowało, że klient uzyskał oczekiwane warunki odnośnie stawki czynszu. Wpłynie to z pewnością na stabilną pozycję firmy i jej dalszy rozwój.

Indigo Global – czołowy dostawca klasycznych mebli indyjskich, obecny na rynku od 2005 roku. Od początku działalności firma poszerzała krąg odbiorców, począwszy od klientów z Europy Centralnej po Europę Środkową. W obszarze tym dostawca posiada 15 punktów sprzedaży i 5 domów handlowych. Wizytówką firmy są różnorodne produkty i konkurencyjne ceny. Dzięki ugruntowanym kontaktom biznesowym cały asortyment jest sprowadzany bezpośrednio z Indii. Ponadto w zgodzie z aktualnymi trendami Indigo Global wprowadza modele utrzymane w nowatorskim wzornictwie i zarazem odwołujące się do stylistyki hinduskiej.
Autor: JARTOM


JARTOM doradza firmie ASIA przy wynajmie 6300 mkw. w Prologis
2011
Nowoczesny Prologis Park Szczecin zyskał nowego najemcę firmę ASIA, dystrybutora ceramiki ozdobnej. Przedmiotem najmu jest moduł magazynowy o powierzchni 6 300 mkw. W transakcji doradzała agencja nieruchomości JARTOM, specjalista w zakresie dużych powierzchni komercyjnych.

Lokalizacja jako element ekspansji
W ostatnim czasie kierownictwo ASIA Sp. z o.o. zadecydowało o przeniesieniu magazynów ze Szwecji do Polski. Decyzja ta zbiegła się z planem ekspansji o rynek niemiecki. W związku z tym pojawiło się zapotrzebowanie na wszechstronnie wyposażoną halę, zlokalizowaną w punkcie o szczególnie dogodnej infrastrukturze drogowej, pozwalającej dotrzeć nie tylko na teren Europy Zachodniej, ale też zaopatrywać dotąd obsługiwany przez ASIA rynek polski i skandynawski. Wyszukanie nieruchomości w odpowiedniej lokalizacji dystrybutor ceramiki powierzył agencji JARTOM, z której fachowego doradztwa korzystało już wiele firm o międzynarodowym zasięgu.

Troska o priorytety najemcy
- Klienta interesował rejon północno-zachodniej Polski, gdzie wolumen nowoczesnych parków logistycznych jest niski. Mając na uwadze plany biznesowe klienta, zaproponowaliśmy powierzchnię usytuowaną na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, w
Prologis Park Szczecin, pierwszym w tej części kraju nowoczesnym centrum dystrybucyjnym – mówi odpowiedzialna za transakcję Kamila Branecka (
kbranecka@jartom.pl), konsultant ds. nieruchomości w JARTOM. - Lokalne warunki komunikacyjne, w tym stanowiąca część trasy E65 autostrada S3, umożliwiają bezproblemową dystrybucję na obszar Zachodniej Europy, co jest z pewnością ogromnym atutem nieruchomości – dodaje Kamila Branecka.

Z myślą o logistyce
Wydzielona w
Prologis Park Szczecin powierzchnia spełnia międzynarodowe standardy i jest w pełni przygotowana do działalności dystrybucyjnej. Dla firmy Asia i rozprowadzanych przez nią produktów istotne były też parametry hali, gwarantujące utrzymanie stałego poziomu wilgotności powietrza.

Współpraca z firmą ASIA to kolejny przykład udanej transakcji JARTOM. W tym wypadku nie bez znaczenia były ugruntowane relacje biznesowe z deweloperem, firmą Prologis, które przyczyniły się do sprawnego opracowania warunków najmu 6300 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i szybkiego podpisania umowy.

JARTOM– pośrednik nieruchomości komercyjnych, zapewniający klientom kompleksową obsługę. W ciągu blisko 20 lat działalności zyskał uznanie najbardziej znaczących firm z różnych branż oraz czołowych deweloperów typu Prologis i Panattoni.

Prologis – lider na światowym rynku nieruchomości przemysłowych. Terenem jego działań jest Ameryka Północna, Azja i Europa. Swoje nieruchomości deweloper lokalizuje w strategicznych punktach logistycznych. W Polsce posiada Parki Logistyczne usytuowane we wszystkich częściach kraju.

ASIA – dystrybutor różnego typu ceramiki ozdobnej. Wyłączny przedstawiciel Pil & RottingŸ Sverige AB. Firma obsługuje hurtownie ceramiki na terenie Polski, Skandynawii i Niemiec. Importowane produkty pochodzą z Chin, Wietnamu, Tajlandii i Holandii. W ofercie znajdują się m.in. donice, wazony, świeczniki i ceramika ogrodowa, także modele okolicznościowe. Klienci detaliczni mogą skorzystać z oferty dystrybutora na Giełdzie Kwiatowej w Broniszach.
Autor: JARTOM


Panattoni zbuduje BTS dla Saint-Gobain Glass, doradzał JARTOM
2011
W poszukiwaniu korzystnej oferty odnośnie hali produkcyjnej typu BTS Saint-Gobain Glass, lider wśród producentów szkła, zwrócił się do JARTOM. Dzięki operatywności agencji firma otrzyma halę zgodną ze wszystkimi wymogami. Halę wybuduje Panattoni, jeden z czołowych deweloperów na polskim rynku nieruchomości przemysłowych.

Rosnąca produkcja
Produkty Saint-Gobain Glass Polska cieszą się dużym powodzeniem, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. W związku z rosnącym popytem pojawiło się zapotrzebowanie na nową halę produkcyjną, odpowiedzialną za produkcję ramek dystansowych do szkła zespolonego.

Ukierunkowanie na Górny Śląsk
Główne wytyczne Saint-Gobain Glass dotyczyły lokalizacji nowej hali. Firmie zależało na tym, by nieruchomość była położona na terenie Górnego Śląska w Specjalnej Strefie Ekonomicznej umożliwiającej korzystanie ze zniżek dla przedsiębiorców.
JARTOM wskazało profesjonalnych deweloperów, z którymi doradca współpracuje od lat.
– Najbardziej korzystna okazała się oferta hali zlokalizowanej w Gliwicach, co całkowicie odpowiadało oczekiwaniom klienta, którego siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej – mówi obsługująca transakcję z ramienia JARTOM, Dyrektor ds. sprzedaży Anna Głowacz.

Warunki techniczne zgodnie z życzeniem
- Klient oczekiwał od JARTOM fachowego doradztwa w realizacji nieruchomości typu BTS („build to suit”, czyli budowa na miarę - przyp. red.), także w związku z konkretnymi wymogami technicznymi. Wśród nich znalazły się m.in. 2 suwnice, każda o innym udźwigu, przydział prądu o mocy 1,5 MW, czy instalacja sprężonego powietrza. Na terenie tak zaprojektowanej hali produkcja będzie mogła przebiegać sprawnie i bezpiecznie – mówi Anna Głowacz.
Dzięki długoletnim relacjom biznesowym JARTOM mogło zaproponować specjalistę w tego typu realizacjach – firmę Panattoni.

Budowa w doskonałej lokalizacji już wiosną
Panattoni zbuduje BTS dla Saint-Gobain Glass, doradzał JARTOM. Budowa hali rozpocznie się już w marcu 2011 roku, zaś początek produkcji przewidziany jest na lipiec tego roku. Firma będzie wykorzystywać 4 000 mkw. powierzchni hali oraz 280 powierzchni biurowo-socjalnej.
Dzięki bliskości autostrady A1 oraz planowanego skrzyżowania z autostradą A4 pracownicy i klienci Saint-Gobain Glass mają zagwarantowany dobry dojazd.  
Atrakcyjne rozwiązania komunikacyjne pozwolą na zaopatrywanie odbiorców z różnych części kraju i zagranicy, a tym samym wspomogą dynamiczny rozwój tego producenta szkła.

JARTOM – specjalista od nieruchomości magazynowych, hal produkcyjnych i centrów dystrybucyjnych. Dzięki wieloletniej obecności na rynku marka wypracowała sobie uznanie wśród klientów typu Soraya, DHL, Pepsi-Cola General Bottlers czy Huhtamaki oraz takich deweloperów jak Panattoni, Prologis, Segro czy MLP. Firma oferuje kompleksową opiekę w zakresie doradztwa i pośrednictwa.

Panattoni Europe - deweloper powierzchni magazynowych, obsługujący globalne marki takie jak Coca-Cola czy H&M. Na koncie ma realizację projektów o powierzchni 1 mln mkw. Swoim klientom dostarcza budynki dostosowane do ich potrzeb i zapewnia kompleksową obsługę całego procesu inwestycyjnego.

Saint-Gobain Glass Polska Sp. z o.o.   – polski przedstawiciel międzynarodowej organizacji, należącej do francuskiej Grupy Saint-Gobain. Spółka należąca do Sektora Szkła Płaskiego specjalizuje się w produkcji szkła płaskiego i w magnetronowym nakładaniu powłok. Saint-Gobain Glass posiada 30 linii float rozmieszczonych w różnych krajach świata oraz 13 linii magnetronowego nakładania powłok. Zakłady Saint-Gobain Glass produkują szeroki asortyment różnego rodzaju szkła: bezbarwne, barwione, ornamentowe, laminowane, srebrzone… Saint-Gobain Glass jest liderem w Europie i zajmuje drugą pozycję na świecie wśród producentów szkła.
Autor: JARTOM


Hala magazynowa dla spedytora wynajęta przy udziale JARTOM
2010

Oddział firmy spedycyjnej o międzynarodowym zasięgu oferującej kompleksową obsługę spedycyjną na terenie Europy, Azji i Afryki, przy poszukiwaniach magazynu dla swojego klienta z branży spożywczej, ponownie skorzystał z pomocy agencji JARTOM. Agencja szybko zaproponowała do wynajęcia odpowiednią halę pod Wrocławiem.

Specjalne wymagania składowania
Agencja nieruchomości JARTOM obsługuje firmy działające w różnych branżach. Wielokrotnie świadczyła usługi klientom, których działalność warunkowała specyficzne wymogi wobec budynku magazynowego. – W tym wypadku naszym zadaniem było wyszukaniem magazynu przygotowanego do przechowywania artykułów spożywczych – zwraca uwagę Anna Mazepa (Siudzińska), konsultant ds. nieruchomości w JARTOM – Hala dla branży spożywczej musi spełniać odpowiednie parametry dotyczące wilgotności i higieny – wyjaśnia agentka.

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja
Innym wymogiem klienta była lokalizacja hali blisko Wrocławia.   Powierzchnia składowania miała mieścić się w granicach 4 tysięcy metrów kwadratowych.

– Dzięki naszej na bieżąco aktualizowanej bazie danych mogliśmy szybko zaproponować firmie spedycyjnej magazyn spełniający wszystkie wymagania – mówi Anna Mazepa.   - Baza JARTOM to rozbudowany system informacji CRM. Pozwala ona na przedstawienie klientom w jednym miejscu wyselekcjonowanego pod względem wymogów a jednocześnie szerokiego wachlarza aktualnych ofert nieruchomości, co z pewnością przyspiesza finalizowanie transakcji.

Zaproponowana hala jest nowym magazynem położonym na terenie rozbudowywanego Centrum Logistycznego. Lokalizacja centrum przy zjeździe z autostrady A4 na południe od Wrocławia oznacza dogodne rozwiązania komunikacyjne, ważne dla działań spedycyjnych.

Nowoczesny magazyn
Klient firmy spedycyjnej będzie pierwszym użytkownikiem nowego magazynu w tym Centrum Logistycznym. Na jego życzenie dostępnych będzie kilka doków przeładunkowych, usprawniających proces rozładunku. Firma zajmie łącznie 3600 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

JARTOM to uznana marka w dziedzinie nieruchomości magazynowych. Wśród klientów cieszy się opinią agencji nieruchomości zaangażowanej w sukces zwracających się do niej firm. Profesjonalne metody działania i szybki czas realizacji zleceń sprawia, że z JARTOM współpracują liderzy różnych branż, a wśród nich Pepsi-Cola General Bottlers, LEK, Modecom, Dermika czy JLR Polska – generalny Importer Jaguar i Land Rover.
Autor: JARTOM


Inter-Team wynajmuje z pomocą agencji nieruchomości JARTOM magazyn pod kolejny oddział firmy
2010

Inter-Team, czołowy dostawca części samochodowych i wyposażenia warsztatów, posiadający gęstą sieć dystrybucji na terenie całej Polski (w samej Warszawie znajdują się 4 oddziały firmy), w związku z dynamicznym rozwojem zdecydował się na otwarcie nowego oddziału w Piasecznie. Szybkie wyszukanie właściwego magazynu było możliwe dzięki wsparciu agencji JARTOM.

Lokalizacja główną wytyczną
Dla klienta priorytetem była lokalizacja i powierzchnia magazynu. Interesowały go obiekty w Piasecznie. Dzięki naszej bazie danych, zawierającej codziennie aktualizowane oferty, mogliśmy szybko zaproponować tak zlokalizowany magazyn, odpowiadający potrzebom Inter-Team.

Wybrany obiekt magazynowy znajduje się w dogodnym punkcie komunikacyjnym w Piasecznie, co pozwoli klientom firmy Inter-Team na bezproblemowy dojazd. Z kolei jego powierzchnia, mieszcząca się w granicach 800 metrów kwadratowych, to gwarancja ekonomicznego składowania.

Pozytywne doświadczenia ze współpracy z JARTOM
Jakość świadczonych przez JARTOM usług powoduje, że klienci nawiązują z agencją długofalową współpracę i jej powierzają zadanie pośrednictwa. W przypadku omawianej transakcji z Inter-Team JARTOM od lat współpracował zarówno z klientem jak i właścicielem wynajętej nieruchomości. Dzięki temu negocjacje przebiegały bezkonfliktowo, a warunki umowy satysfakcjonują obie strony.

JARTOM jest doradcą o ugruntowanej pozycji na rynku pośrednictwa nieruchomości. Swoim klientom od blisko 20 lat zapewnia kompleksową opiekę w zakresie wynajmu i sprzedaży obiektów magazynowych. Profesjonalizm firmy sprawia, że zyskała ona zaufanie czołowych graczy z różnego typu branż.

Inter-Team jest polskim dystrybutorem części samochodowych i wyposażenia warsztatów. W całym kraju posiada 25 oddziałów, z czego w Warszawie 4. Na rynku obecny jest od blisko 20 lat., jednak jego tradycja sięga lat 60. Firma współpracuje z renomowanymi producentami takimi jak Bosch, Sachs, Delphi, dzięki czemu w jej asortymencie znajdują się tylko produkty wysokiej jakości. Obecnie na ofertę firmy składa się 100 tysięcy różnorodnych części samochodowych i elementów wyposażenia warsztatów. Rozbudowana sieć dystrybucji pozwala firmie na sprawne zaopatrywanie 20 tysięcy stałych klientów.
Autor: JARTOM


JARTOM doradcą przy wynajmie 6700 mkw. dla ANL Plastics w centrum magazynowo - produkcyjnym Prologis Dąbrowa Górnicza
2010
Klient JARTOM ANL Plastics logoANL Plastics to jeden z renomowanych producentów opakowań termo formowalnych. Dzięki agencji JARTOM firma zyskała nowy obiekt magazynowo - produkcyjno – biurowy w Dąbrowie Górniczej o powierzchni niemal 6700 metrów kwadratowych mające stanowić polską siedzibę firmy.

Poszukiwanie hali produkcyjnej
Nowa hala to element ekspansywnej polityki firmy, dzięki niej ANL Plastics uruchomi produkcję w Polsce. Zaistnienie na nowym rynku wymaga jednak dokładnego działania. Firma potrzebowała doświadczonego współpracownika, dlatego z zadaniem znalezienia nowego obiektu zwróciła się do agencji JARTOM, znanej z profesjonalnego prowadzenia międzynarodowych transakcji.

Przedstawiciele ANL Plastics postawili duże wymagania, które wynikały przede wszystkim ze względu na produkowane przez firmę opakowania przeznaczone min. do produktów spożywczych.

Poszukiwanie hal produkcyjnych, dostosowanych do specyficznych wymagań branży spożywczej, to obecnie duże wyzwanie Możemy się tu jednak pochwalić wyjątkowo dużym doświadczeniem i skutecznością.

Zaproponowana przez JARTOM hala była przygotowana pod produkcję, miała własną stację transformatorową, a bardzo wysoki przydział mocy prądu był zgodny z zapotrzebowaniem ANL Plastics. Dodatkowo zgodnie z zapotrzebowaniem klienta w hali zostanie m.in. zainstalowana suwnica oraz przeprowadzone inne prace adaptacyjne.

W trakcie negocjacji JARTOM z powodzeniem dostosował się do potrzeb zagranicznego klienta. – ANL Plastics to firma niestacjonująca dotąd w Polsce, konieczne było naświetlenie jej przedstawicielom polskich realiów. Ponadto wszystkie decyzje zapadały w Belgii, przez co finalizowanie umowy było bardziej złożone, niż w standardowej transakcji między firmami stacjonującymi w Polsce.

Pośrednictwo godne zaufania
Transakcje firmowane pośrednictwem JARTOM charakteryzują się sprawnym prowadzeniem negocjacji. Agencja wypracowała sobie dobre relacje biznesowe z deweloperami, co przekłada się na elastyczne podejście właścicieli obiektów do klientów JARTOM. Również w przypadku transakcji z ANL Plastics zaprocentowała długoletnia współpraca z firmą Prologis, właścicielem hali w Dąbrowie Górniczej. Zaproponowała ona m.in. znaczną pomoc techniczną w zakresie adaptacji nowej hali.

Współpraca z firmą ANL Plastics to kolejny sukces JARTOM, w zakresie wynajmu hal produkcyjnych. Transakcja jest również dowodem na skuteczność JARTOM w poszukiwaniu hal zlokalizowanych poza województwem mazowieckim.

JARTOM posiada blisko 20 lat doświadczenia na rynku magazynowym w Polsce. Współpracuje z firmami krajowymi oraz zagranicznymi. Charakteryzuje się znajomością wszystkich aspektów pośrednictwa nieruchomości.  Swoją działalność firma opiera na wciąż rozbudowywanej bazie danych. Jej wizytówką jest szybki dostęp do nowych informacji i kompleksowe podejście do każdej transakcji.

ProLogis to lider na rynku nieruchomości przeznaczonych pod dystrybucję, składowanie i produkcję lekką, charakteryzujący się globalnym zasięgiem. Swoją działalność firma prowadzi m.in. w Azji i Ameryce Północnej. W Europie dysponuje łącznie powierzchnią  około 12 mln mkw.

ANL Plastics to europejska firma zajmująca się produkcją opakowań. Jej główne fabryki zlokalizowane są w Belgii i Francji. Działalność firmy sięga początku ubiegłego wieku. W roku 1958 ANL Plastics zdecydowało się ukierunkować swoją działalność wyłącznie na produkcję opakowań termo formowalnych, których odbiorcami są głównie firmy z branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej oraz IT.. Podstawą sukcesu firmy jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań i otwartość na potrzeby rynku, o czym świadczy dostosowywanie jakości produktów do wymagań ochrony środowiska oraz uzyskany w 2006 roku certyfikat BRC/IoP. Rocznie firma produkuje ponad 2 miliardy opakowań.
Autor: JARTOM


JARTOM znajduje bazę pod produkcję spełniającą wymagania Sato Polska w Panattoni Park Wrocław II
2010
Sato Polska, firma mająca centralę w Japonii, pionier w gromadzeniu danych, etykietowaniu i druku kodów kreskowych ,dzięki JARTOM wynajęła nowoczesną halę produkcyjną wraz z biurem o powierzchni łącznie niemal 3000 metrów kwadratowych w Panattoni Park Wrocław II, spełniającą restrykcyjne wymagania.

Firma zdecydowała się szukać nowej powierzchni, gdyż jej własny magazyn pod   Wrocławiem znajduje się na terenach zalewowych, zagrożonych powodzią. Nowa hala to także element rozwoju firmy, mający się przyczynić do poszerzenia grona klientów.

Nietypowe wymagania
Typ działalności firmy sprawia, że hala musiała spełniać szereg rygorystycznych wymagań. Na przykład ze względu na obecność papieru istniała konieczność utrzymania temperatury i wilgotności na stałym poziomie. Ponadto Sato Polska oczekiwała szczególnych warunków jeżeli chodzi o oświetlenie.

Poza niestandardowymi wymaganiami odnośnie parametrów hali, firmie zależało na   obiekcie szybko dostępnym w okolicy Wrocławia. Profesjonalizm agencji sprawił, że umowa z właścicielem została podpisana już po 2 miesiącach od otrzymania zlecenia. Na rynku nieruchomości komercyjnych to bardzo krótki czas na   znalezienie odpowiedniego obiekt u i przeprowadzenie negocjacji zakończonych sukcesem.

Ugruntowane relacje biznesowe
JARTOM, agencja działająca z powodzeniem od 1992 roku na rynku nieruchomości, i specjalizująca się w segmencie nieruchomości komercyjnych, może najlepiej i najszybciej wyselekcjonować odpowiednie obiekty, które spełnić mogą często specjalistyczne wymagania co do składowania czy produkcji towarów.

I tym razem nie bez znaczenia była wielokrotna współpraca JARTOM z deweloperem, firmą Panattoni Europe Sp z o.o., obecnym liderem na rynku polskim, który charakteryzuje się dużą elastycznością wobec klientów. Znając tak dobrze ten specyficzny rynek magazynów JARTOM trafnie i szybko zaproponował odpowiednią nieruchomość. Również Sato Polska dała się poznać jako profesjonalny współpracownik, z jasno sprecyzowanymi oczekiwaniami.

JARTOM to agencja nieruchomości komercyjnych mająca w swej ofercie ponad 250 powierzchni magazynowych i produkcyjnych z całej Polski. Firma polska znająca ten rynek magazynowy jak nikt inny, może poszczycić się współpracą z takimi firmami jak DHL, Avon, Develey, Colgate - Palmolive, Pepsi-Cola, Polsat Cyfrowy, Soraya, Stalgast, Whirlpool, Modecom.

Panattoni Europe Sp. z o.o., europejska filia jednego z największych developerów na świecie, Panattoni Development Company, na rynku polskim jest od 2005 roku. Firma oferuje obiekty przemysłowe, magazynowe i biurowe. Na terenie polski ma 21 kompleksów magazynowych.

SATO jest pionierem w branży Automatycznej Identyfikacji i Gromadzenia Danych (AIDC) i wynalazcą pierwszej na świecie elektronicznej drukarki termotransferowej. Zrewolucjonizowało branżę znakowania poprzez wprowadzenie koncepcji Systemu Gromadzenia Danych i Etykietowania (Data Collection System (DCS) & Labelling) – kompletnego rozwiązania znakowania kodami kreskowymi dostarczającego wysokiej jakości drukarek kodów kreskowych, skanerów/terminali ręcznych, oprogramowania do edycji etykiet i materiałów eksploatacyjnych. SATO jest spółką notowaną na giełdzie w Tokyo w Japonii. Posiada biura w USA, Belgii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Singapurze, Malezji, Tajlandii i Chinach. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2007 zanotowano zysk w wysokości US$ 705 mln.
Autor: JARTOM


Wynajem hali Europolis Park Błonie dzięki JARTOM
2010
Importer i dystrybutor leków na terenie Polski, zdecydował się na wynajęcie magazynu w podwarszawskim Błoniu. W transakcji pośredniczyła agencja JARTOM, która zaproponowała klientowi  powierzchnie magazynowe. 


Kierunek - Poznań
Dla firmy istotna była lokalizacja w rejonie Warszawy przy trasie w kierunku Poznania  Dzięki nowemu magazynowi, znajdującemu się tuż przy trasie Warszawa-Poznań, klient zyskał sprawną komunikację między nową powierzchnią dystrybucyjną a biurem pod Poznaniem.

Gotowe od zaraz
Sam magazyn znajduje się na terenie nowoczesnego parku magazynowego w Błoniu. Zaletą hali, prócz standardowego w tego typu obiektach wysokiego składowania w granicach 8 metrów, jest również jej przystosowanie do dystrybuowania towarów. Takim udogodnieniem ułatwiającym operacyjność i zarządzanie procesami wewnątrz magazynu jest dostęp do hali przez doki przeładunkowe. Nowoczesne rozwiązania usprawniające dystrybucję towarów były wymogiem klienta, który deklaruje realizację zamówień w ciągu 24 godzin.

Wydzielona powierzchnia nie wymagała zabiegów związanych z jej adaptacją ze strony klienta, co umożliwiło szybkie wprowadzenie towaru do magazynu. 

Dobra cena za wynajem
W całej transakcji ważny okazał się udział dużego dewelopera, firmy Europolis. Właściciel nieruchomości zapewnił wysoką jakość obsługi. JARTOM już wcześniej współpracował z tą firmą, dzięki czemu jego klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście i szybkie finalizowanie umowy. Dla naszego klienta udało się również wynegocjować dobry czynsz, konkurencyjny zwłaszcza wobec stawek oferowanych w stolicy.
Autor: JARTOM


Stone Connection zmienia halę ale wciąż w Poznaniu dzięki JARTOM
2010

Stone Connection to dystrybutor kamienia naturalnego, o międzynarodowym zasięgu. Dzięki firmie rynek polski wzbogacił się o niedostępne dotąd materiały. Zasługą firmy jest też wzrost zainteresowania zastosowaniem kamienia we wnętrzach użytkowych i mieszkaniowych. Za sprawą prężnego rozwoju i nieustannie poszerzanej oferty, Stone Connection ugruntował swoją pozycję w Polsce i na świecie.  Dzięki wsparciu JARTOM Stone Connection pozyskał nową halę w Poznaniu.

Liczy się zaufanie
Stone Connection wyznaje zasadę, że w relacjach biznesowych ważne jest zaufanie. W przypadku współpracy z JARTOM wynika ono z dotychczasowej skuteczności agencji, Stone Connection bowiem kolejny raz powierzył jej znalezienie nowego obiektu. W 2005 roku JARTOM uczestniczył w wynajmie przez Stone Connection powierzchni biurowo-magazynowo-ekspozycyjnej w Warszawie, gdzie firma z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego.

Wyjątkowe potrzeby
Poza Warszawą Stone Connection posiada obecnie magazyny w Jaroszowie pod Wrocławiem oraz w Poznaniu. W przypadku tego ostatniego w związku z wygaśnięciem dotychczasowej umowy najmu, pojawiło się zapotrzebowanie na nową powierzchnię magazynową. Od początku niezbędnym wymogiem było zachowanie zbliżonej do dotychczasowej lokalizacji.

Stone Connection zależało na pozostaniu w Poznaniu, w granicach miasta, by zapewnić dobry dojazd do firmy klientom indywidualnym. Tymczasem w samym Poznaniu jest obecnie niewiele hal. Ogromna część dostępnych w tej lokalizacji powierzchni znajduje się na peryferiach miasta, na terenie parków magazynowych - Specyfika działalności firmy wymagała natomiast samodzielności nieruchomości i związanego z nią dobrego wyeksponowania obiektu, tak by był on widoczny i łatwo dostępny dla klientów. Stone Connection wymagał również możliwości połączenia funkcji składowania materiałów z funkcją wystawienniczą.

Mimo szczególnych wymagań klienta, JARTOM znalazł obiekt zgodny z jego oczekiwaniami, zlokalizowany w mieście, ale blisko autostrady A2, posiadający ponadto suwnice, niezbędne do przenoszenia produktów o takich gabarytach jak kamienie naturalne.

Wspólny sukces
Dzięki wypracowanym przez JARTOM dobrym relacjom z właścicielem nieruchomości – firmą Luvena, negocjacje umowy przebiegały szybko, a kontrakt w przedmiocie najmu blisko 1800 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej został zawarty na warunkach korzystnych dla obu stron.

Autor: JARTOM


7000 mkw. dla Edelmanna w Millenium Logistic Park dzięki JARTOM
2010
Zaproponowany obiekt to budynek gotowy do szybkiego uruchomienia produkcji, nie wymagający dużych nakładów adaptacyjnych. Nieruchomość jest przystosowana do wymogów branży poligraficznej  i posiada satysfakcjonujący najemcę metraż – około 7000 mkw.

Przedmiotem najmu jest duża samodzielna hala produkcyjna z powierzchnią biurowo – socjalną, znajdująca się na terenie parku przemysłowego, blisko Alei Jerozolimskich, z wygodnym dojazdem do trasy poznańskiej. Zawarto umowę na dziesięcioletni okres najmu, co dobitnie podkreśla, do jakiego stopnia obiekt zaproponowany przez JARTOM spełnił oczekiwania najemcy. Znalezienie samodzielnej hali na terenie parku logistycznego było rozwiązaniem łączącym zalety samodzielnego obiektu z korzyściami z przebywania w dużym centrum biznesowym. Przeważyły względy lokalizacyjne (zjazd z autostrady znajduje się w odległości 1,5 km od wynajmowanego obiektu) oraz zaawansowana infrastruktura obiektu.

Edelmann Poland
Firma Edelmann Poland należy do części niemieckiego koncernu będącego czołowym producentem opakowań składanych dla branż kosmetycznej i farmaceutycznej.

JARTOM Nieruchomości
JARTOM jest firmą, która dzięki specjalizacji w halach produkcyjnych i magazynowych zapewnia swoim klientom dostęp do najlepszych ofert hal przemysłowych po najniższych cenach.
Autor: JARTOM


Propozycja JARTOM wygrywa przetarg na halę dla Totalizatora Sportowego
2010

Klient JARTOM Totalizator Sportowy logoTotalizator Sportowy, licząca sobie ponad pół wieku, największa na polskim rynku spółka, zajmująca się grami losowymi i loteriami pieniężnymi, zyskała od niedawna - dzięki JARTOM - nową halę pod nagrywanie cyklicznych losowań gry Lotto.

Rekordowo trudno, rekordowo szybko
Partnerem w tej skomplikowanej transakcji z udziałem spółki Skarbu Państwa, rozgrywającej się zatem w trybie przetargowym, z wymogiem uzyskania akceptacji ze strony Ministerstwa Finansów, był od początku do końca JARTOM. Jak zaznacza Anna Siudzińska reprezentująca JARTOM, dużym wyzwaniem było dotrzymanie stosunkowo krótkiego czasu realizacji transakcji przy tak długim ciągu decyzyjnym. Oferta, przedłożona przez JARTOM, okazała się spełniać wszystkie wymogi najemcy względem szukanej powierzchni. Wytypowana przez JARTOM hala położona jest w bezpośredniej bliskości ulicy Targowej, głównej siedziby Totalizatora.

Priorytetem najemcy, oprócz wspomnianej dogodnej lokalizacji, była zaawansowana infrastruktura techniczna budynku i bezpieczeństwo. Obiekt, zaproponowany przez JARTOM, to najlepsza w swojej klasie ogrzewana hala wysokiego składowania, wybudowana zgodnie z unijnymi standardami. W pakiecie, oprócz standardowych usług serwisowych, jest także ochrona.
Autor: JARTOM


JARTOM sprzedaje grunty dla POLAMP Warszawa
2008 
POLAMP Warszawa za pośrednictwem biura nieruchomości JARTOM zakupiła fantastyczne grunty pod nową siedzibę. Działka położona jest w okolicach Warszawy bezpośrednio przy trasie Warszawa - Poznań - Berlin.
Inwestorzy muszą toczyć istny bój o zdobycie najlepszych działek bezpośrednio przy trasach. Znalezienie gruntu znajdującego się w rejonie przemysłowym, posiadającego odpowiednią cenę, charakteryzującego się optymalnym metrażem i kształtem, a także znajdującego się blisko węzła komunikacyjnego było pewnym wyzwaniem dla JARTOM
. Pomimo niełatwego zadania, jakie POLAMP postawił przed pracownikami JARTOM, eksperci agencji stanęli na wysokości zadania. Jak zapewnia Katarzyna Bakalarska: „Korzystając z ciągle rozbudowywanej bazy danych o nieruchomościach i terenach inwestycyjnych oraz wszechstronnej znajomości rynku jesteśmy w stanie w bardzo krótkim okresie czasu znaleźć interesujący Klienta obiekt użytkowy lub działkę.”
„Obserwując sytuację na rynku możemy spodziewać się coraz większego zainteresowania gruntami inwestycyjnymi.” - zwraca uwagę Katarzyna Bakalarska
 – Konsultantka ds. Nieruchomości Agencji JARTOM.
Autor: JARTOM


Hiszpanie koło Opola kupili ponad 14 tys. mkw. hali
2008
Agencja Nieruchomości JARTOM (
www.jartom.com), specjalista na rynku hal, informuje, że za jej pośrednictwem hiszpańska firma Clear Aluminium kupiła pod Opolem halę o łącznej powierzchni ponad 14 000 mkw.
Nowo nabyta nieruchomość usytuowana jest na terenie podstrefy w Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Starachowice” blisko autostrady A4, w połowie drogi pomiędzy Górnym, a Dolnym Śląskiem. Inwestor oprócz hali zakupił 3,8 ha działki. Hiszpańska firma, korzystając z doradztwa JARTOM kupiła zakład produkcyjny wyposażony w ponad trzy megawaty zasilania, przystosowany do produkcji ciężkiej, z możliwością instalacji suwnic. Ponadto, co ważne dla zakładu produkcyjnego, do fabryki możliwy jest łatwy dojazd pracowników komunikacją miejską. A inwestor już poszukuje nowych pracowników. Mówi się, o co najmniej pięćdziesięciu nowych miejscach pracy. Od pierwszych dni po zakupie nieruchomości, ruszyły w niej prace modernizacyjne. W hali firma będzie prowadzić działalność polegającą na produkcji profili aluminiowych dla przemysłu. Lokalne władze spodziewają się, że przedsiębiorca wyda na miejscu co najmniej 10 mln euro do końca 2015r.
JARTOM jest obecny na rynku nieruchomości komercyjnych od roku 1992. Specjalizuje się w doradztwie oraz pośrednictwie przy wynajmie i sprzedaży hal magazynowych i produkcyjnych oraz terenów inwestycyjnych
.
Autor: JARTOM


Międzynarodowe Targi Polska zajmą ponad 10 000 mkw. w Warszawie
2007
Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. - jeden z czołowych operatorów targowych w Polsce i na rynku warszawskim. Potężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku od 1993 r., członek Polskiej Izby przemysłu Targowego – najważniejszego stowarzyszenia branżowego w kraju podpisał umowę dotyczącą wynajmu 10 600 mkw. hali wystawowej oraz 600 mkw. części biurowo-konferencyjnej w warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Przewidywany termin oddania hali do użytku to wiosna 2008.

Autor: JARTOM


Ponad 6 000 mkw. dla Erontrans
2006
Firma Erontrans świadcząca usługi z zakresu transportu, spedycji i logistyki, podpisała umowę najmu dot. 6.480m2 powierzchni magazynowej w nowoczesnym centrum magazynowym Logisctic City w Piotrkowie Trybunalskim. Przy podpisaniu tego atrakcyjnego kontraktu pośredniczyła Agencja JARTOM.

Autor: JARTOM


Carolina Car Company nabyła działkę
2006
Carolina Car Company prowadzi salon samochodowy oferując samochody marki Toyota, a także serwis i leasing samochodów oraz ubezpieczenia samochodowe i powypadkowe. Od grudnia 2006 roku firma stała się właścicielem gruntu o powierzchni 1,3 ha w Jawczycach k/Warszawy. Transakcję prowadziła Agencja JARTOM

Autor: JARTOM


Hunnebeck Polska inwestuje
2006
Firma
Hunnebeck Polska, zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem rusztowań i szalunków, w lipcu 2006 roku zakupiła działkę budowlaną o powierzchni ponad 2 ha w miejscowości Łubna. W transakcji doradzała Agencja JARTOM (
www.jartom.com).
Autor: JARTOM


M&M przy współpracy z JARTOM wynajmuje 21.000m2 w Piotrkowie
2006
We wrześniu firma M&M współpracując z Agencją JARTOM
, jedyną polską agencją nieruchomości specjalizującą się w obiektach magazynowych, wynajęła powierzchnię 21.000m2 w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym Logistic City Piotrków Distribution Center w Piotrkowie Trybunalskim. 

M&M to międzynarodowa grupa oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych i morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych, działająca w Polsce od 1991 roku.
Autor: JARTOM


KAMIS wynajął 6.000 mkw
2006
klient JARTOM KAMIS logoOd 1 sierpnia 2006 roku znana na rynku firma KAMIS wynajęła niespełna 6.000m2 powierzchni magazynowej oraz prawie 150m2 powierzchni biurowej w Regułach. KAMIS jest niekwestionowanym liderem i nr 1 na rynku przypraw w Polsce. Właściciela reprezentowała Magdalena Hilgier z Agencji JARTOM

Autor: JARTOMJysk w nowym magazynie
2006
Znana w ponad 20 krajach firma Jysk Sp. z o.o., to mocna konkurencja dla szwedzkiej firmy Ikea. W lutym 2006 roku za pośrednictwem Agencji JARTOM i
Małgorzaty Drewek Jysk wynajęła powierzchnię magazynową z obsługą w firmie Loxxess Transteam Sp. z o.o.
Autor: JARTOM


Polpak właścicielem nowoczesnej nieruchomości
2005
Od stycznia 2006 roku firma Polpak Sp. z o.o. jest nowym właścicielem reprezentacyjnej nieruchomości w Warszawie blisko Al. Jerozolimskich. Zakup dotyczył magazynu o powierzchni 1.500m2 oraz 200m2 powierzchni biurowej. Transakcja została przeprowadzona przy współpracy
Magdaleny Hilgier i Agencji JARTOM (www.jartom.com).
Polpak Sp. z o.o. już od ponad 12 lat zajmuje pozycję lidera na rynku maszyn i materiałów do pakowania w Polsce.
Autor: JARTOM


Corneal Polska właścicielem nieruchomości
Światowa firma medyczna z branży okulistycznej, producent soczewek CORNEAL Polska nabyła wolnostojący obiekt biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ponad pół ha przy ulicy Ryżowej we Włochach w Warszawie. Transakcję prowadziła
Magdalena Hilgier.
Autor: JARTOM


DAJAR właścicielem nieruchomości w Miastku
Firma DAJAR, posiadająca sieci hurtowni AGD, zakupiła, przy współpracy Agencji JARTOM (
www.jartom.com), nieruchomość magazynowo - biurową o łącznej powierzchni 6.500 mkw., wraz z trzy hektarową działką. Obiekt ten znajduje się w Miastku, w woj. pomorskim. Transakcję prowadził Tomasz Branecki. Transakcja została dokonana przy współpracy z Żanetą Gasidło z Agencji Jasiński z Koszalina.
Autor: JARTOMSZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
O nas
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt