O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » POWIERZCHNIE KOMERCYJNE NOWI NAJEMCY W WARSZAWIE AKTUALNOŚCI Z AGENCJI JARTOM
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

POWIERZCHNIE KOMERCYJNE NOWI NAJEMCY W WARSZAWIE AKTUALNOŚCI Z AGENCJI JARTOM

Nowi najemcy w Warszawie

W maju 2004 r. nowym najemcą w obiekcie zlokalizowanym w Pruszkowie została firma Medagro International. Firma ta jest przedstawicielem grupy producentów farmaceutycznych, prowadzących działalność na polskim rynku między innymi w zakresie informacji naukowej o lekach, organizacji i monitorowania badań klinicznych leków, rejestracji leków w Polsce jak i dystrybucji leków i produkcji pomocniczego sprzętu medycznego. Agencję Jartom podczas spotkań reprezentowała Pani Magda Hilgier. Powierzchnia, która została wynajęta przez Firmę Medagro International to 1460 m. kw. magazynu wysokiego składowania oraz 165 m. kw. powierzchni biurowej.
Pod koniec kwietnia 2004 r. przy współpracy Pani Eweliny Kajak z Agencji Jartom została wynajęta powierzchnia w kompleksie budynków magazynowo - biurowych PZT TRANSBUD S.A. w Warszawie na Woli, blisko trasy wylotowej na Poznań.
Nowym najemcą jest firma Stone Connection Polska Sp. z o.o., która zajmuje się dystrybucją płyt marmurowych. Firma ta objęła 820 m. kw. powierzchni magazynowej i 750 m.kw. powierzchni biurowej.

inne informacje »»SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt