O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » NIERUCHOMOŚCI PRZEGLĄD PRASY Z AGENCJĄ JARTOM » Taniej prawie o 500 tys. zł. - cena sprzedaży magazynu z biurem koło Warszawy
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Taniej prawie o 500 tys. zł. - cena sprzedaży magazynu z biurem koło Warszawy

                                                                   NEWSLETTER
piątek 23.11.2012 

AKTUALNOŚCI

Uwaga! Teraz taniej prawie 500 tys. zł.
Nowa, jeszcze bardziej atrakcyjna cena sprzedaży magazynu z biurem w Łomiankach!

Została obniżona cena sprzedaży ciekawej nieruchomości komercyjnej magazynowo - biurowej w Łomiankach koło Warszawy.
Obiekt
położony jest w Łomiankach bezpośrednio przy ulicy Warszawskiej.
Dogodne położenie dla klientów jak i pracowników - do przystanku autobusowego 20m - to jeden z atutów tej nieruchomości. 
Przekonaj się, czy to obiekt dla Twojej firmy!

 Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami , jeśli chcesz wiedzieć więcej o tej nieruchomości jartom@jartom.pl 


ABC RYNKU NIERUCHOMOŚCI 

Regał karuzelowy Rotomat
Regał karuzelowy Rotomat (paternoster) to regał magazynowy, który cechuje się wysoką optymalizacją przechowywania produktów, szczególnie standardowych lub drobnych wykorzystując maksymalną wysokość pomieszczenia.
Zasada działania Rotomatu polega na pionowym ruchu półek po spłaszczonej elipsie. Przez cały czas utrzymywane jest pionowe ułożenie półek na wzór gondoli. Nie ma ustalonego kierunku ruchu półek - jest on uzależniony od tego, czy dana półka, zjeżdżając w górę lub w dół, ma bliżej do operatora. Pozwala to na skrócenie czasu dostępu do produktów.
Każda pojedyncza półka jest projektowana zgodnie z rodzajem towarów, jakie będzie przechowywać.
Regały karuzelowe mogą współpracować z systemem automatycznej identyfikacji wykorzystując kody kreskowe np. do prowadzenia ciągłej inwentaryzacji, zasady FIFO, kontroli operacji magazynowych. Używając czytnika i drukarki kodów kreskowych można zautomatyzować procesy pobierania produktów z Rotomatu zapewniając śledzenie stanów magazynowych i pełną identyfikację towarów.
 Regały karuzelowe znajdują zastosowanie w przemyśle i biurze ( archiwizacja dokumentów).


INWESTYCJE RYNKOWE

Magazyn Green Factory Logistics w Europolis Park Błonie już działa
Firma Green Factory Logistics otworzyła już swój nowy magazyn zlokalizowany w Błoniu (na terenie Europolis Park Błonie) - informuje portalspozywczy.pl. Firma zajmuje w Europolis Park Błonie 2457 mkw. powierzchni chłodniczej i 250 mkw. powierzchni biurowej.
 Magazyn może pomieścić do 7500 palet przy dwóch zakresach temperaturowych: od +2 do + 6 oraz +8 do +12 stopni C.

W Panattoni Park Łódź East zakończył się kolejny etap rozbudowy
W Parku Park Łódź East powstała czwarta hala o powierzchni 12 tys. mkw. - informuje portalspozywczy.pl. Została ona wynajęta przez firmę Media Expert. Ponadto o 16 tys. mkw. powiększony został trzeci budynek parku.
 Najemcami na nowej powierzchni w trzecim budynku zostali Rohlig Suus Logistics oraz Żabka Polska.

DHL rozbudował swoje centrum logistyczne pod Poznaniem
Rozbudowane zostało centrum logistyczne DHL Express w Głuchowie k. Komornik (woj. wielkopolskie) - informuje portal propertynews.pl.
 W ramach inwestycji powstała hala o powierzchni ok. 1,2 tys. mkw., w której będą rozładowywane, sortowane i rozdzielane przesyłki. 

Większe hale produkcyjne fabryki Pilkington w Skierniewicach
Zakończyła się rozbudowa zakładu Pilkington IGP w Skierniewicach - informuje portal terenyinwestycyjne.info. W wyniku rozbudowy powiększono hale produkcyjne o 2150 mkw. Tym samym łączna powierzchnia zakładu zwiększyła się do 10590 mkw.
Zainstalowano także nowe linie i technologie produkcyjne.
 Inwestycja sprawi, że zakład Pilkington będzie mógł zwiększyć dotychczasowe możliwości produkcji szkła hartowanego o 40 proc., stając się kluczowym dostawcą dla rynków zagranicznych.

W Żerań Park I firma PBS Connect nowym najemcą
W Żerań Parku I w Warszawie pojawi się nowy najemca -  informuje portal propertynews.pl. Spółka PBS Connect Polska, oferującą nowoczesne rozwiązania internetowe dla branży biurowo-szkolnej, wynajęła 2 tys. mkw. powierzchni magazynowej i 400 mkw. powierzchni biurowej.
Żerań Park I składa się z czterech budynków magazynowych i jednego administracyjnego o łącznej powierzchni około 52,4 tys. mkw.
 Park znajduje się w północnej części Warszawy, blisko głównych tras wylotowych, oddalony jest od centrum miasta zaledwie o 15 minut jazdy samochodem.

W Zduńskiej Woli powstaje zakład produkcyjny CKM Technologie
Zakład produkcyjny CKM Technologie powstaje w Zduńskiej Woli (woj. łódzkie) - informuje portal gospodarczy wnp.pl. Inwestycja zlokalizowana jest na działce objętej podstrefą Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 W ramach inwestycji zaplanowano budowę obiektu obejmującego halę produkcyjną z budynkiem socjalno-biurowym oraz powierzchnią magazynową o łącznej powierzchni ponad 6 tys. mkw.

Fabryka Bahlsena ma nową halę produkcyjną
Pod koniec października w fabryce Bahlsena w Skawinie  (woj. małopolskie) nastąpiło uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej - informuje serwis Krakowskiego Parku Technologicznego. Nowa część budynku, licząca łącznie około 6000 mkw., została dobudowana do wschodniej i południowej części istniejącej już hali.
 Firma Bahlsen Polska funkcjonuje w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej od 2011 roku.

Otwarcie zakładu produkcyjnego Elfa Manufacturing Poland w podstrefie Koszalin
W listopadzie uroczyście otwarty został zakład produkcyjny „Elfa Manufacturing Poland” Sp. z o.o. w Podstrefie „Koszalin" Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - informuje serwis Słupskiej SSE. We wrześniu 2011 spółka otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Słupskiej SSE, a miesiąc później zakupiła od firmy BRE Leasing nieruchomość zabudowaną halą zlokalizowaną w Koszalinie, na terenie SSE.
 Hala została rozbudowana i dostosowana do potrzeb działalności gospodarczej, tj. produkcji elementów metalowych do systemów przechowywania.

Park Segro Business Park Warsaw ma nowego najemcę
W listopadzie br. w Segro Business Park Warsaw pojawił się nowy najemca - informuje portal propertynews.pl. Firma Nikyo Polska, dystrybutor sprzętu AGD i RTV, zajęła ponad 650 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.
"Segro Business Park Warsaw" to nazwa, jaką od 1 listopada 2012 roku nosi park logistyczny Centrum Biznesu Ożarów.

INNE WIADOMOŚCI W SKRÓCIE:
Grupa Kapitałowa Specjał wprowadzi się do parków magazynowych Prologis Park Gdańsk i Panattoni Park Łódź East
W styczniu 2013 roku zgodnie z planem ma się zakończyć budowa w Strzelinie fabryki włoskiej firmy Inoxventa 
W centrum dystrybucyjnym
Panattoni Park Pruszków dwóch nowych najemców: OPDF SA oraz Lognet

Newsletter wydaje zespół Jartom
kontakt:
news@jartom.plSZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt