O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » NIERUCHOMOŚCI PRZEGLĄD PRASY Z AGENCJĄ JARTOM » Samodzielny obiekt magazynowo biurowy - Warszawa, Ursynów
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Samodzielny obiekt magazynowo biurowy - Warszawa, Ursynów

                                                                   NEWSLETTER
środa, 13 sierpnia 2014
 

AKTUALNOŚCI

Samodzielny obiekt magazynowo biurowy - Warszawa, Ursynów

JARTOM został wybrany jako wyłączny przedstawiciel Właściciela przy sprzedaży nieruchomości. 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu, ofertę sprzedaży obiektu magazynowo biurowego, w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic WarszawyObiekt usytuowany jest na warszawskim Ursynowie, tuż przy ul. Puławskiej i Południowej Obwodnicy Warszawy

Jest to idealne miejsce dla Firm poszukujących samodzielnej, reprezentacyjnej siedziby z zapleczem magazynowym, która umożliwi szybką i łatwą dystrybucję towarów na jednym z największych polskich rynków zbytu. Dobry stan nieruchomości umożliwia szybkie podjęcie działalności.

Nieruchomość stanowi działka gruntu wraz z dwukondygnacyjnym budynkiem magazynowym o pow.  669 m², wewnętrznie skomunikowanym z częścią biurowo socjalną o pow. 310 m kw

Poniżej zamieszczono zdjęcie obiektu - hala magazynowa od strony północnej:
 

Magazyn jest  kompleksowo wyposażony w system regałowy, windę towarową i wózek widłowy - wyposażenie obiektu w cenie nieruchomości! 
 Na drugiej kondygnacji znajduje się Antresola, która daje możliwość składowania dodatkowo na ok. 150 m kw.

Pomieszczenia biurowe w  reprezentacyjnym, czterokondygnacyjnym budynku, wewnętrznie skomunikowanym z halą. Na każdym piętrze pokoje biurowe i węzeł sanitarny z kuchnią.

Atrakcyjna cena sprzedaży!

Zapraszam Państwa do bezpośredniego zapoznania się z obiektem. Z chęcią udzielę także odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania:

Izabela Zaraś 
Asystent Dyrektora Ds. Sprzedaży i Najmu
tel.: 501-195-043

Numer oferty w biurze JARTOM: 3116a INWESTYCJE RYNKOWE 

Dekpol wybuduje nowe magazyny w Centrum Logistycznym Milowice
 Firma Dekpol wybuduje jako generalny wykonawca zespół magazynów o powierzchni około 8 tys. m kw. oraz zaplecze biurowe (3 tys. m kw.) w Sosnowcu w rejonie ul. Baczyńskiego - informuje Jartom Nieruchomości. Inwestycja powstanie w ramach „Centrum Logistycznego Milowice”. Inwestorem jest 7R Logistic.

Prologis Park Piotrków: ID Logistics wynajmuje magazyn
 Do Prologis Park Piotrków wprowadzi się operator logistyczny ID Logistics. Firma wyajęła  13 000 mkw. powierzchni magazynowej i 500 mkw. powierzchni biurowej - informują eksperci Jartom.
Prologis Park Piotrków położony jest przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą nr 8/E67. Składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 100799 m kw. Minimalna powierzchnia możliwa do wynajęcia to 2500 m kw. Istnieje możliwość przekształcenia budynku magazynowego w halę produkcyjną.

Segro Business Park Warsaw: Belbazaar wynajmuje 700 m kw. magazynu w Ożarowie
 Do parku logistyczno-biznesowego Segro w Ożarowie wprowadzi się w grudniu br. nowy najemca. Duńska firma Belbazaar oferująca asortyment mebli wytwarzanych w Indiach, wynajęła prawie 700  m kw. powierzchni magazynowej w Segro Business Park Warsaw, Ożarów - informuje Jartom Nieruchomości.
Segro Business Park Warsaw, Ożarów znajduje się w odległości 16 km od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin). W skład parku Segro w Ożarowie wchodzą 4 hale o łącznej powierzchni 36400 m kw.

Warsaw Distribution Center: Rico Logistics nowym najemcą
Do centrum magazynowo-biurowego Warsaw Distribution Center wprowadzi się nowy najemca: firma Rico Logistics, należąca do Rico Group, wynajęła blisko 1250 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej. Wynajęta powierzchnia posłuży operatorowi logistycznemu do uruchomienia swojego pierwszego przedstawicielstwa w Polsce - informują eksperci Jartom.
 W skład Warsaw Distribution Center wchodzi pięć hal oferujących łącznie 35 tys. m kw. powierzchni magazynowo-biurowej, przy czym minimalna powierzchnia do wynajęcia wynosi 380 m kw. Warsaw Distribution Center zlokalizowane jest w Warszawie przy ul. Szyszkowej, w pobliżu portu lotniczego Okęcie.

Gate One Business Park: Play wynajmuje prawie 3250 m kw
Do hali Gate One Business Park wprowadzi się spółka P4, właściciel marki Play. Nowy najemca zajmie blisko 3250 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej - informuje Jartom Nieruchomości.
 Gate One Business Park zlokalizowany jest przy ul. Działkowej w Warszawie w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Całkowita powierzchnia najmu brutto obiektu wynosi 18780 m kw., z czego magazyny zajmują 15270 m kw. na parterze, a biura 3510 m kw. na antresoli.

Rozpoczęła się budowa piątej hali na wynajem w Panattoni Park Łódź East
Firma Panattoni Europe rozpoczęła budowę piątej hali magazynowej na wynajem w Panattoni Park Łódź East. Budowa hali o powierzchni 24 tys. m kw. zakończy się w grudniu br. Dwie firmy podpisały już umowy najmu powierzchni w powstającym obiekcie - informują eksperci Jartom. Około 11 tys. m kw. wynajęła firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. - polska spółka-córka koncernu BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH, największego producenta sprzętu gospodarstwa domowego w Europie. Natomiast 5,5 tys. m kw. zajmie firma Gefco Polska.
 Powstająca hala to ostatni obiekt, jaki zostanie wybudowany na terenie Panattoni Park Łódź East. Po zakończeniu ostatniego etapu budowy, powierzchnia centrum wyniesie 187 tys. m kw.

Magazyny Panattoni w Polsce i Czechach o powierzchni 200 tys. m kw.
 Fundusz Pramerica Real Estate Investors sprzedał łącznie 200 tys. mkw. powierzchni magazynowych, zlokalizowanych w Polsce i Czechach. Właściciela zmieniły parki logistyczne Panattoni w Czeladzi, Krakowie, Gliwicach, Błoniach, Park Prague Airport w Czechach oraz inwestycja Stolica Business Centre w miejscowości Łazy. Nieruchomości nabyła firma Logicor, inwestycyjna platforma jednej z największych firm private equity - Blackstone - informuje Jartom Nieruchomości.

HRX Poland nowym najemcą Segro Business Park Warsaw, Żerań
 Deweloper Segro pozyskał kolejnego najemcę do swojego kompleksu logistycznego na Żeraniu.  Polski operator logistyczny, HRX Poland Sp. z o. o., wynajął około 1200 m kw. w  Segro Business Park Warsaw, Żerań, z czego 1000 m kw. zajmuje A-klasowy magazyn wysokiego składowania, pozwalający na przechowywanie towarów do 10 metrów wysokości o powierzchni 1000 m kw., a 200 m kw. - część biurowo-socjalna o wysokim standardzie.
Segro Business Park Warsaw, Żerań zlokalizowany jest blisko autostrady A2 (15 km) oraz bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Toruńskiej, wchodzącej w skład północnej obwodnicy Warszawy. Kompleks składa się z sześciu obiektów magazynowych oraz budynku biurowego

Amwin generalnym wykonawcą hal dla Ecotrade i Agmamito
 W Swarzędzu (woj. wielkopolskie) przy ul. Wrzesińskiej spółka Amwin wybuduje magazyn o powierzchni ok. 6 tys. m kw. z częścią biurowo-socjalną (blisko 0,7 tys. m kw.) dla firmy Agmamito. Realizacja inwestycji rozpocznie się w październiku br.
Natomiast w Łęczycy (woj. łódzkie) w sierpniu br. rozpocznie się budowa hali produkcyjnej (7 tys. m kw.) z zapleczem socjalno-biurowym (0,4 tys. m kw.) dla firmy Ecotrade Generalnym wykonawcą inwestycji będzie także Amwin - informuje Jartom Nieruchomości.

Panattoni wybuduje na Śląsku nowe magazyny na wynajem
 Panattoni Europe zdecydował się na poszerzenie swojej oferty magazynów na wynajem na Górnym Śląsku. Do śląskich parków magazynowych Panattoni zlokalizowanych do tej pory w Bielsku-Białej, Czeladzi, Gliwicach i Mysłowicach dołączy obiekt w Sosnowcu. Panattoni Park Sosnowiec powstanie bezpośrednio przy drodze ekspresowej S1, w pobliżu Euroterminala Sławków łączącego Europę, Rosję i Chiny, Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach oraz autostrady A4.  W pierwszym etapie wybudowana zaostanie hala o powierzchni 21,9 tys. m kw. - informuje Jartom Nieruchomości. Docelowo kompleks będzie składał się z czterech budynków o łącznej powierzchni 90 tys. m kw.

Koło Konina powstaje magazyn, który wynajmie sieć Polomarket
 Nowe centrum logistyczne dla sieci supermarketów Polomarket powstaje koło Konina (woj. wielkopolskie).Deweloperem hali magazynowej o powierzchni 39,6 tys. m kw. jest Goodman - informuje Jartom Nieruchomości.
W skład sieci Polomarket wchodzi obecnie około 420 sklepów na terenie całego kraju. W 2014 roku firma planuje otworzyć co najmniej 50 kolejnych sklepów..

Kronospan buduje nową halę produkcyjną w Strzelcach Opolskich
 Firma Kronospan rozpoczęła budowę zakładu produkcyjnego, w którym wytwarzane będą płyty OSB w innowacyjnej technologii. Nowa hala produkcyjna o powierzchni 3,5 ha powstaje w Strzelcach Opolskich - informuje Jartom Nieruchomości. Planowany termin zakończenia budowy zakładu to lipiec 2015 roku.
Na inwestycję o wartości ponad 432 mln zł Kronospan otrzymał blisko 125,5 mln zł dofinansowania z unijnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

W Środzie Śl. oficjalnie otwarto nowe hale produkcyjne BASF
 Koncern BASF uruchomił produkcję w fabryce katalizatorów samochodowych w Środzie Śląskiej. Hale produkcyjne o powierzchni 40 tys. m kw. powstawały od końca 2012 roku - informuje Jartom Nieruchomości. Fabryka będzie rozbudowywana do 2016 roku: obecnie działają dwie linie produkcyjne, docelowo ma być ich dziesięć. BASF w pierwszym etapie w budowę fabryki zainwestował 90 mln zł.

Zorka zakończyła budowę nowej hali w Jeleniej Górze
 W Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie) przy ul. Meblowej powstała hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni prawie 7,5 tys. m kw. - informuje Jartom Nieruchomości. Do obiektu przeprowadza się firma Zorka. W nowej hali odbywać się będzie montaż elementów, funkcjonować w niej będzie lakiernia oraz pakowalnia, a także magazyn wysokiego składowania z automatycznymi regałami.

Słupska SSE: Rotho wybuduje hale produkcyjne i logistyczne
 Szwajcarska firma Rotho zainwestuje w podstrefie Koszalin Słupskiej SSE. W ramach inwestycji Rotho kosztem 40 mln zł uruchomi produkcję przyjaznych środowisku opakowań AGD z plastiku. Na terenie koszalińskiej podstrefy powstanie również centrum produkcyjne i logistyczne firmy - informuje Jartom Nieruchomości. 

Arvato wynajmuje dodatkowe powierzchnie magazynowe
 Polski oddział firmy Arvato, jednego z największych dostawców usług outsourcingowych dla e-commerce, w związku z rozwojem spółki i pozyskaniem nowych kontrahentów, uruchomił dodatkowe powierzchnie magazynowe. Firma wynajęła w sumie 10 tys. m kw. magazynów - informuje Jartom Nieruchomości. Nowe powierzchnie magazynowe będą wyposażone w nowoczesną infrastrukturę, w pełni dostosowaną do wymogów klientów rynku e-commerce, m.in. regały wysokiego składowania, regały półkowe, wózki RT, wózki kompletacyjne i terminale radiowe.

Immofinanz sprzedał Bokserska Distribution Park w Warszawie
 Hala logistyczno-magazynowa Bokserska Distribution Park zmieniła właściciela - informuje Jartom Nieruchomości. Spółka Immofinanz Group sprzedała nieruchomość funduszowi UK & European Investments. Bokserska Distribution Park zlokalizowany jest w południowej części Warszawy. Obiekt ma powierzchnię około 17,5 tys. m kw. i obecnie jest w 100 proc. wynajęty.

ŁSSE: Baker Hughes Poland wybuduje nową halę produkcyjną
W Rawie Mazowieckiej na obszarze objętym Łódzką SSE powstanie hala produkcyjna firmy Baker Hughes Poland Sp. z o.o. - informuje Jartom Nieruchomości. Przedsiębiorca kosztem  co najmniej 70 mln USD uruchomi zakład produkujący m.in. produkty wykorzystywane przez podmioty z sektora naftowo-gazowego. Inwestycja zostanie zrealizowana do 30 czerwca 2018 roku.


 

zdjęcie Izabela Zaraś pracownik Jartom

 


Jartom
ul. Kopernika 30
00-336 Warszawa
tel.: (+48) 22 826 33 23
fax: (+48) 22 826 09 75
www.jartom.com

Izabela Zaraś
Asystent Dyrektora ds. Sprzedaży i Najmu
tel.: 501-195-043
e-mail: izaras@jartom.pl

Twój doradca ds. nieruchomości magazynowych

 

 


 

 

Newsletter wydaje zespół JartomSZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt