O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » NIERUCHOMOŚCI PRZEGLĄD PRASY Z AGENCJĄ JARTOM » Nowa cena sprzedaży hali Warszawa Ursynów
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Nowa cena sprzedaży hali Warszawa Ursynów

logo JARTOM Real Estate

NEWSLETTER


czwartek, 26.03.2015

Witam serdecznie,

poniżej przesyłam najnowsze informacje z rynku powierzchni magazynowych oraz polecane nieruchomości. Jak obserwują specjaliści JARTOM Real Estate, popyt na nowe powierzchnie komercyjne utrzymuje się na wysokim poziomie.

Rozbudowywane są powierzchnie produkcyjne dużych przedsiębiorstw z różnych branż, jak motoryzacyjna (hale dla Faurecia czy Michelin) czy spożywcza (Nestle Purina PetCar). Wybierane są także nowe lokalizacje dla dużych hal produkcyjnych (hala dla Polpharma).

Zauważyć można wzrost nowo budowanej powierzchni w rejonach wschodniej Polski. Suwałki, Olsztyn czy Lublin są coraz częściej wybierane jako nowe lokalizacje dla centrów dystrybucyjnych. Przykładem jest nowo budowane centrum dystrybucyjne dla sieci sklepów Stokrotka w Lublinie.

Propozycją na rosnący popyt są także nowo budowane hale do wynajęcia oferowane przez deweloperów np. w Szczecinie (Prologis) czy w Teresinie (Panattoni).

Zapraszam do lektury.

Izabela Zaraś.


AKTUALNOŚCI


 Nowa cena sprzedaży hali w Warszawie na Ursynowie

zdjęcie nieruchomości na Ursynowie na sprzedaż
Hala na sprzedaż Warszawa Ursynów - poleca JARTOM Real Estate

Została obniżona cena sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na warszawskim Ursynowie.

Niższa cena sprzedaży dotyczy nieruchomości magazynowo - biurowej znajdującej się w warszawskiej dzielnicy URSYNÓW.
Powierzchnia magazynowa jest ogrzewana, wyposażona w 2 bramy wjazdowe.  
Pomieszczenia biurowe skomunikowane są z halą.
 Teren wokół budynku jest zadbany, wyłożony kostką.


Polecamy do kupienia budynek w Piasecznie koło Warszawy

zdjęcie 
budynku na sprzedaż Piaseczno 3117a

Na sprzedaż budynek biurowo - usługowy z zapleczem magazynowym w Piasecznie poleca JARTOM 

"Inteligentny" budynek biurowo - usługowy w bardzo dobrej lokalizacji, o szerokim wachlarzu zastosowań: na cele medyczne, usługi IT, studio filmowe, tradycyjne cele biurowe z ciekawą powierzchnią wystawienniczą.
Wysoki standard budynku:
  • dostęp do wszystkich pomieszczeń kontrolowany przez czytniki,
  • pełne okablowanie,
  • centrala telefoniczna,
  • serwerownia,
  • pokoje biurowe i open space,
  • sanitariaty dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych itd.

Lokalizacja: Piaseczno (woj. mazowieckie) koło Warszawy


zdjęcie Izabela Zaraś pracownik Jartom
Interesuje Cię któraś z powyższych nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości na sprzedaż? Skontaktuj się ze mną:
Izabela Zaraś 
Property Negotiator
e-mail: izaras@jartom.pl   tel.: +48 501 195 043 


 INWESTYCJE RYNKOWE


23 marca br. otwarto nową halę Nifco
W podstrefie Świdnica (woj. dolnośląskie) Wałbrzyskiej SSE INVEST-PARK odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej koncernu Nifco. Hala powstała w ramach piątego zezwolenia otrzymanego przez Nifco na działalność gospodarczą na terenie WSSE - informuje JARTOM Real Estate. 
 Obiekt został wybudowany w niespełna rok. W hali poza liniami produkcyjnymi będą funkcjonować także lakiernia oraz dział techniczny.


3W Dystrybucja Budowlana SA wchodzi do Segro Business Park Warsaw Żerań
Segro pozyskał kolejnego najemcę do swojego kompleksu Segro Business Park Warsaw, Żerań. Sieć hurtowni budowlanych 3W Dystrybucja Budowlana SA wynajęła około 950 m kw. powierzchni magazynowej - informuje JARTOM Real Estate.
Segro Business Park Warsaw Żerań położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Toruńskiej, wchodzącej w skład północnej obwodnicy Warszawy. Składa się z sześciu obiektów magazynowych, oferujących powierzchnię typu small business unit od 500 m kw. oraz z jednego budynku biurowego.
 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe dewelopera SEGRO

ESA Logistika w Diamond Business Park Stryków
Fundusz AIG/Lincoln pozyskał nowego najemcę do swojego kompleksu logistycznego Diamond Business Park Stryków. Firma logistyczna ESA Logistika wynajęła w hali magazynowej klasy A powierzchnię 2900 m kw. - informuje JARTOM Real Estate.
Diamond Business Park Stryków zlokalizowany jest w centralnej części Polski, w pobliżu najważniejszego węzła komunikacyjnego Europy – skrzyżowania autostrad A1 (Gdańsk-Wiedeń) i A2 (Berlin-Moskwa).

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe do wynajęcia w województwie łódzkim

Nowa hala Panattoni powstanie w Teresinie
Panattoni Europe wybuduje w gminie Teresin (woj. mazowieckie) halę na wynajem o powierzchni 37,5 tys. m kw. - informuje JARTOM Real Estate. Inwestycja powstanie w miejscowości Teresin Gaj na ponad 33-hektarowej nieruchomości.
 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe dewelopera Panattoni

Toshiba Tec Poland pozostaje w Distribution Park Okęcie
Firma Toshiba Tec Poland  przez kolejne trzy lata pozostanie wśród najemców należącego do funduszu  Hines Global REIT parku logistycznego Distribution Park Okęcie. Na mocy podpisanej umowy Toshiba Tec Poland będzie wynajmować 762 m kw. powierzchni biurowej oraz 655 m kw. powierzchni magazynowej - informuje JARTOM Real Estate.
Distribution Park Okęcie składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni 39 tys. m kw., obejmujących magazyny i biura.

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Warszawie

Spółka Merkury wybuduje kompleks hal w gminie Halinów
Spółka Merkury na nieruchomości o powierzchni 3,2 ha położonej w miejscowości Nowy Konik gm. Halinów (woj. mazowieckie) wybuduje kompleks magazynowy.
 W ramach inwestycji wybudowane zostaną obiekty z komorami mroźniczymi o powierzchni zabudowy 18,5 tys. m kw. - informuje JARTOM Real Estate.
Ponad 10 tys. mkw. dla JAS-FBG Segro Logistics Park Warsaw Pruszków
Deweloper Segro podpisał umowę z firma logistyczną JAS-FBG, na mocy której JAS-FBG powiększy o 2,6 tys. m kw. powierzchnię wynajmowaną w Segro Logistics Park Warsaw Pruszków - informuje JARTOM Real Estate. Po podpisaniu nowej umowy JAS-FBG zajmie w parku Segro w Pruszkowie ponad 10 tys. m kw. powierzchni magazynowo-biurowej.
 Segro Logistics Park Warsaw, Pruszków to nowoczesny kompleks logistyczny o powierzchni ponad 66 tys. Kompleks położony jest w pobliżu węzła na autostradzie A2 oraz drogi krajowej nr 2, w odległości 13 km od międzynarodowego portu lotniczego Okęcie.
Zobacz dostępne hale do wynajęcia z rejonu Pruszków

Nestle Purina PetCar w nowej hali produkcyjnej
Koncern Nestle uruchomił dziesiątą w naszym kraju fabrykę. Ty razem hala produkcyjna powstała w Nowej Wsi Wrocławskiej. Budowa fabryki, w której produkowana będzie karma dla zwierząt, trwała od grudnia 2013 roku - informuje Jartom Real Estate.
 Koszt inwestycji to do tej pory 300 mln z, ale do  końca 2015 r. Nestle w rozbudowę zakładu zamierza zainwestować kolejne 153 mln zł.

Rozbudowa o 12 tys. mkw. fabryki Faurecia Gorzów
Rozpoczęła się rozbudowa gorzowskiej fabryki koncernu Faurecia. W ramach inwestycji nową halę produkcyjną o powierzchni 12 tys. m kw. wybuduje firma Panattoni - informuje JARTOM Real Estate.
 W gorzowskiej fabryce Faurecia produkuje elementy wyposażenia wnętrz do samochodów Volkswagen Amarok, Golf A7 oraz Mercedes Klasy S.


Malow w Suwałkach z kolejną halą produkcyjną
W podstrefie Suwałki po raz kolejny inwestuje firma Malow. Największy w Polsce producent mebli metalowych wybuduje czwarty już zakład produkcyjny. W zakładzie "MALOW 4" produkowane będą na rynek skandynawski meble oraz nowości firmy m in. szafy z instalacją elektryczną.
Nowy zakład będzie mieć powierzchnię 1,5 ha. Wybudowana zostanie między innymi hala produkcyjna z zapleczem biurowym - informuje JARTOM Real Estate.
 Cała inwestycja zakończy się w pierwszym kwartale przyszłego roku, ale już w sierpniu br. w nowym zakładzie zostanie uruchomiona produkcja.


W Prologis Park Szczecin nowa hala na wynajem
W Prologis Park Szczecin trwa budowa trzeciej hali magazynowej. Obiekt będzie miał powierzchnię 27650 m kw. Obecnie hala jest wynajęta w blisko 70 procentach - informuje JARTOM Real Estate. 8640 m kw. zajmie Bridgestone Stargard Sp. z o.o., spółki zależnej Tokio Bridgestone Corporation, a 10370 m kw. przypadnie dla koncernu meblowego. Oddanie hali najemcom planowane jest na trzeci kwartał br.
Prologis Park Szczecin położony jest na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego przy autostradzie S3, około 40 km od granicy polsko-niemieckiej i 7 km od lotniska Szczecin-Goleniów.
 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe dewelopera Prologis

20 tys. m kw. więcej w Centrum Logistycznym Michelin w Olsztynie
W podstrefie Olsztyn Warmińsko-Mazurskiej SSE zakończyła się budowa hal magazynowych dla koncernu Michelin. W ramach wartej ponad 10 mln euro inwestycji powstały obiekty o powierzchni 20 tys. m kw. - informuje JARTOM Real Estate. Inwestycja została zrealizowana jako rozbudowa olsztyńskiego Centrum Logistycznego Michelin, które obecnie ma powierzchnię 90 tys. m kw. i jest  jednym z największych magazynów Michelin na świecie i największym w Europie Środkowo-Wschodniej.
 W Olsztynie składowane są opony rolnicze produkowane nie tylko w Olsztynie, ale także w fabrykach Michelin w Rosji, Rumunii, na Węgrzech, a nawet Japonii, Tajlandii i Stanach Zjednoczonych.

Polpharma wybuduje hale na terenach rozszerzonej Tarnobrzeskiej SSE
ZFP Inwestycje spółka celowa utworzona przez Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA należące do grupy Polpharma wybuduje w gminie Ożarów Mazowiecki zakład produkujący leki i wyroby farmaceutyczne wraz z zapleczem technicznym oraz magazynowym - informuje JARTOM Real Estate.
 Inwestycja powstanie na obszarze, który w nowo wydanym rozporządzeniu RM objęty został Tarnobrzeską SSE. Wartość inwestycji to co najmniej 266 mln zł.


Stokrotka uruchomi centrum dystrybucyjne w Lublinie
W czwartym kwartale 2015 roku w Lublinie uruchomione zostanie centrum dystrybucyjne sieci sklepów Stokrotka. Nowa hala posłuży do dystrybucji produktów szybko rotujących i świeżych - informuje JARTOM Real Estate.
Pod koniec 2014 roku w skład sieci Stokrotka wchodziły 252 sklepy detaliczne. W tym roku sieć planuje otworzyć 140 nowych sklepów.


REKLAMA
zdjęcie Wojciech Prochowski JARTOM

Masz działkę i chcesz wybudować halę?
Skontaktuj się w sprawie budowy z Wojciechem Prochowskim

tel. +48 506 124 069  wprochowski@jartom.pl


Newsletter wydaje zespół JARTOM
kontakt: news@jartom.plSZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2023 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt