O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » NIERUCHOMOŚCI PRZEGLĄD PRASY Z AGENCJĄ JARTOM » Jartom doradcą Stalgast w najmie 13 000 mkw.| Super obniżka 2,5 Euro za mkw. hali k-Warszawy
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom doradcą Stalgast w najmie 13 000 mkw.| Super obniżka 2,5 Euro za mkw. hali k-Warszawy

                                                                   NEWSLETTER
środa, 06.03.2013 

AKTUALNOŚCI

Super obniżka!
Tylko teraz czynsz 2,5 Euro / mkw. nowoczesnej hali do wynajęcia w parku logistycznym w rejonie Pruszkowa k/Warszawy!
Oferta ważna do 31 marca 2013!
 Wysokie składowanie, doki, bezpyłowa posadzka.
O więcej szczegółów pytaj -  zadzwoń tel. +48 502 278 660


Jartom doradcą Stalgast w najmie 13 000 metrów kwadratowych magazynów i biur
zdjęcie Prologis Park Warsaw II - Jartom doradcą Stalgast
Stalgast, firma oferująca kompleksowe wyposażenie restauracji i kuchni w profesjonalny sprzęt zawarła, korzystając z doradztwa Jartom, długoterminową umowę najmu dotyczącą ponad 13 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo biurowej na terenie warszawskiego parku logistycznego Prologis Park Warsaw II.

Anna Mazepa, Specjalista ds. Klientów Kluczowych w Jartom twierdzi, że nieruchomość należąca do Prologis została przez Stalgast wybrana, i to ponownie, głównie ze względu na dobrą lokalizację, konkurencyjne warunki najmu i dotychczasową dobrą współpracę z deweloperem. To, że klient zdecydował się przy tak dużej powierzchni na wieloletni kontrakt jest dobrym prognostykiem zaufania polskich przedsiębiorców do przyszłości gospodarki w najbliższych latach.
Przeprowadzony proces badania rynku magazynowego – twierdzi Anna Mazepa z Jartom -  oraz zaangażowanie i wsparcie merytoryczne Jartom podczas negocjacji, pozwoliły firmie Stalgast na szybkie podjęcie strategicznej decyzji. Stalgast i Prologis to partnerzy Jartom od wielu lat.  Obecna umowa najmu to kolejny już kontakt podpisany przy udziale Jartom. Przez ten czas wielokrotnie współpracowaliśmy z deweloperem Prologis przy wynajmie powierzchni w parkach Prologis nie tylko w Warszawie, ale również w wielu innych obiektach tego dewelopera na terenie całej Polski. Niniejsza transakcja jest tego potwierdzeniem, i świetnie rokuje na dalszą naszą współpracę.

Oferowany najemcom przez Jartom Prologis Park Warsaw II to wysokiej klasy park biznesowy zaprojektowany jest dla klientów o różnym profilu działalności.

Cieszymy się, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby jednego z  liderów branży gastronomicznej i naszego największego najemcy w Prologis Park Warsaw II - powiedziała Kamila Pruk, leasing manager na Polskę -  Nasz biznes opiera się na oferowaniu nowoczesnych budynków dystrybucyjnych o wysokiej funkcjonalności oraz na partnerskich relacjach z klientem. Staramy się precyzyjnie odpowiadać na potrzeby klientów i tym samym mieć swój udział w ich rynkowym sukcesie. Transakcja ta potwierdza, że nasza strategia jest skuteczna. Bardzo dziękujemy za profesjonalne wsparcie Jartom w trakcie całego procesu negocjacji a firmie Stalgast życzymy dalszych sukcesów i liczymy na kontynuację owocnej współpracy.

Prologis Park Warsaw II, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Staniewickiej, dzięki położeniu w bliskim sąsiedztwie centrum stolicy, umożliwia elastyczną dystrybucję towarów na terenie Warszawy i okolic. Powierzchnia parku to 39 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej.

 Jartom (www.jartom.com) -  ekspert na rynku nieruchomości magazynowych, jest wysoko cenioną firmą w branży doradców nieruchomości.


ABC RYNKU NIERUCHOMOŚCI 

Gdzie gromadzona jest wiedza o transakcjach na rynku nieruchomości? Co oznaczają skróty MLS, AMRON?
Wiedza o rzeczywistej wartości nieruchomości, cenach transakcyjnych jest bardzo trudna do zdobycia. Nie wolno w tym przypadku posługiwać się danymi z portali nieruchomościowych, gdzie możemy poznać tylko ceny ofertowe. Wiedzę o rzeczywistych wartościach transakcji mają tylko: notariusze, pośrednicy i firmy bankowe (w zakresie nieruchomości kupowanych na kredyt). Dane o nieruchomościach zbierane są w poniższych systemach:

     1. MLS – system prowadzony przez stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami, umożliwiający współpracę agencji nieruchomości. System oparty o jednolite zasady działania, umowy na wyłączność i wspólne oprogramowanie dla wszystkich pośredników działających w MLS. Dzięki Systemowi MLS pośrednicy mają dostęp do bazy wiedzy archiwalnej o transakcjach na całym rynku nieruchomości.
     2. AMRON – baza prowadzona przez Związek Banków Polskich zawierająca ceny nieruchomości.
     3. Narodowy Bank Polski zbiera informacje o cenach nieruchomości i co kwartał wydaje raport o cenach i sytuacji na rynku nieruchomości.
     4. Starosta lub Prezydent miasta ma obowiązek prowadzić rejestr cen nieruchomości. Dostęp do tego rejestru jest ograniczony do osób określonych w ustawie.

 W przypadku zainteresowania stawkami czynszów na rynku magazynowym proszę o kontakt ze specjalistami Jartom


INWESTYCJE RYNKOWE

Ideal Idea Park III: OEM Automatic nowym najemcą
W lutym br. kolejna firma podpisała umowę na wynajem powierzchni magazynowej i biurowej w Ideal Idea Park III w Warszawie.
 OEM Automatic, specjalizująca się w handlu komponentami automatyki przemysłowej, zajmie powierzchnię jednego modułu magazynowego wraz z biurem.

Droga łącząca S3 z Lubuskim Parkiem Przemysłowym otwarta
Za prawie 40 mln zł wybudowano drogę (nr 282) łączącą trasę ekspresową S3 z obszarami inwestycyjnymi Lubuskiego Parku Przemysłowego, w rejonie Lubuskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - informuje portal tereny inwestycyjne.info. Oficjalne oddanie trasy do użytku kierowcom odbyło się 11 lutego br.
 Droga liczy 3,8 km, na jej długości są trzy ronda oraz jedno skrzyżowanie.

HFG Polska inwestuje w Opolu
Firma HFG Polska, oddział holenderskiej grupy Heerema Group, światowego lidera w projektowaniu i wykonywaniu platform wiertniczych, a obecnie również elementów farm wiatrowych, wybuduje w Opolu kolejny zakład produkcyjny - informuje "Nowa Trybuna Opolska".
 Firma zakupiła 3,5-hektarową działkę w Opolu na obszarze objętym specjalną strefą ekonomiczną. HFG Polska zainwestuje na terenie podstrefy w Opolu 1,1 mln zł netto.

W-MSSE: DFM rozbuduje zakład produkcyjny
7 lutego br. władze Warmińsko-Mazurskiej SSE udzieliły zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej spółce DFM, producentowi mebli - informuje portal tereny inwestycyjne.info.
 W ramach inwestycji spółka rozbuduje swój zakład mebli tapicerowanych zlokalizowany w Dobrym Mieście.

SPLAST Sp. z o.o. wybuduje w Krośnie zakład produkcyjny
W Krośnie powstanie fabryka wyrobów z tworzyw sztucznych firmy SPLAST Sp. z o.o. - informuje Agencja Rozwoju Przemysłu. 20 lutego br. spółka SPLAST otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie podstrefy Krosno SSE EURO-PARK MIELEC. SPLAST zakupi 5-hektarową działkę i wybuduje na niej nową halę produkcyjno-magazynową wraz z zapleczem biurowo-socjalnym.
 W zakładzie produkowane będą wyroby z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, elektronicznego oraz sprzęt do utrzymania czystości. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2016 r.

Solvay wybuduje we Włocławku nowy zakład produkcji krzemionki
We Włocławku, na terenie objętym specjalną strefą ekonomiczną powstanie nowy zakład produkcyjny Solvay - informuje PAIiIZ. Zakład będzie produkować krzemionkę wysokodyspersyjną (Highly Dispersible Silica - HDS), w tym Zeosil® PREMIUM®, krzemionkę wysokodyspersyjną najnowszej generacji, wykorzystywaną w motoryzacji do produkcji opon energooszczędnych. 
 Solvay zainwestuje w budowę i uruchomienie nowego zakładu 75 mln euro.

Colgate - Palmolive w Świdnicy rozbuduje kompleks produkcyjny
Firma Colgate – Palmolive Manufacturing (Poland) sp. z o.o. rozbuduje swój zakład produkcyjny znajdujący się w podstrefie Świdnica Wałbrzyskiej SSE Invest-Park - informuje serwis WSSE. Do końca 2015 roku firma zainwestuje na terenie podstrefy 102,5 mln zł.
 Na dodatkowej (5,5 tys. mkw.) powierzchni Colgate – Palmolive Manufacturing uruchomi produkcję płukanek do jamy ustnej.

DB Schenker Logistics w parku Segro w Gdańsku uruchamia terminal
Firma DB Schenker Logistics, jeden z czołowych dostawców zintegrowanych usług logistycznych, wprowadziła się do nowego terminalu cross-dockingowego - informuje portal propertynews.pl. Terminal powstał w ramach Segro Logistics Park Gdańsk. DB Schenker Logistics zajął na terenie parku 4500 mkw. powierzchni magazynowej oraz 850 mkw. powierzchni biurowej.
 Segro Logistics Park Gdańsk powstaje w największej strefie inwestycyjnej na Pomorzu, na niemal 3,5-hektarowej działce, bezpośrednio przy ważnych szlakach komunikacyjnych kraju. Inwestycja ta dostarczy na rynek 87 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biznesowej przeznaczonej na magazyny i lekką produkcję.

SSE Euro-Park Mielec: nowe inwestycje
Trzy kolejne firmy zainwestują na  terenie SSE Euro-Park Mielec - informuje podkarpacka "Strefa Biznesu". Firma Sierosławski Group Jan Sierosławski wybuduje w Mielcu na 2-hektarowej działce halę, w której produkowane będą wyroby z tworzyw sztucznych i gumy. Na terenie strefy firma zainwestuje 14 mln zł.
Natomiast Akces-Med. sp. z o.o. w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Akropolis zakupi 0,8-hektarową działkę i wybuduje na niej zakład produkcyjny. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu ortopedycznego. Wartość inwestycji to 3,6 mln zł.
Z kolei Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Bryk” Witold Bryk halę produkcyjną z zapleczem magazynowym wybuduje w Trzebownisku. Na terenie strefy firma zainwestuje 6 mln zł.

INNE WIADOMOŚCI W SKRÓCIE:
Polska firma biotechnologiczna Mabion SA 
wybuduje kompleks naukowo-przemysłowy biotechnologii medycznej w Konstantynowie Łódzkim na terenie objętym
Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną.
Dirks Consumer Logistics uruchomi centrum dystrybucyjne na terenie S-Logistic Park Wrocław.
Raben wybuduje hale magazynowo-logistyczne w strefie przemysłowej Dobrzec-Zachód w Kaliszu (woj. wielkopolskie)
CoBouw wybuduje halę produkcyjno-magazynową dla firmy Styropmin w Łochowie (woj. mazowieckie). 

Newsletter wydaje zespół Jartom
kontakt:
news@jartom.plSZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2023 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt