O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » NIERUCHOMOŚCI PRZEGLĄD PRASY Z AGENCJĄ JARTOM » JARTOM sprzedaje magazyn w centrum Europy
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

JARTOM sprzedaje magazyn w centrum Europy

 

                                
 logo JARTOM Real Estate

NEWSLETTER


Poniedziałek, 30.11.2015

Witam serdecznie,

poniżej przesyłam najnowsze informacje z rynku powierzchni magazynowych oraz polecane nieruchomości.

Zapraszam do lektury.
Izabela Zaraś.                           

zdjęcie Izabela Zaraś pracownik JARTOM
Izabela Zaraś 
Property Negotiator
e-mail: izaras@jartom.pl        tel.: +48 501 195 043

               JARTOM Real Estate - Twój doradca ds. nieruchomości magazynowych

 AKTUALNOŚCI


JARTOM sprzedaje magazyn w centrum Europy

Redaktor: Rozmowa z Izabelą Zaraś – Ekspertem JARTOM Real Estate – lidera branży wynajmu i sprzedaży nowoczesnych hal i magazynów o ofercie „Centrum Dystrybucyjne DUIF”

 

R: JARTOM, ekspert na rynku magazynowym wystawia na sprzedaż Centrum Dystrybucyjne DUIF, okiem eksperta najważniejszym atutem Centrum Dystrybucyjnego DUIF jest…? 

IZ: Przede wszystkim wielkość obiektu ( 20 000 mkw) i możliwość rozwoju, obiekt znajduje się na 60 000 mkw. ziemi. A bliskość miasta Białystok (30 km od Centrum Dystrybucyjnego DUIF) zapewnia możliwość korzystania z zasobu ludzkiego.


R: Czy Centrum Dystrybucyjne DUIF można rozbudować?

IZ: Tak,  jest możliwa rozbudowa o łącznej powierzchni 40-45 tys mkw.


R: Na jakie korzyści z lokalizacji obiektu mogą liczyć klienci ? 

IZ: Lokalizacja obiektu to geograficzne centrum Europy. Bardzo dobry punkt wypadowy na Estonię, Białoruś i Litwę. Magazyn DUIF jest położony bezpośrednio przy trasie DK 19 przebiegającej z północy na południe Europy. Trasa o ogromnym natężeniu ruchu.

Jest to główny szlak drogowy, którym odbywa się transport towarów z północy na południe.
Lokalizacja Centrum Dystrybucyjnego DUIF jest bardzo dobra. A w najbliższych planach jest jeszcze inwestycja budowy drogi
S17 łączącej Białystok z Rzeszowem.

Trasa S17 będzie przebiegać 100-150m od obecnie istniejącej drogi położonej przy hali magazynowej DUIF.

W tej chwili są już piękne drogi przy obwodnicy Białegostoku. Można powiedzieć, że Centrum Dystrybucyjne DUIF ma magazyn i drogi na całą Europę.


centrum dystrybucyjne na sprzedaż rejon Bielsk Podlaski
Centrum Dystrybucyjne DUIF na sprzedaż koło Bielska Podlaskiego - JARTOM Real Estate

R: Co Pani sądzi na temat rynku nieruchomości przemysłowych w tym regionie?

IZ: W ostatnich latach w regionie ulokowało się wiele ważnych firm produkcyjnych.
Swedspan -  zakład produkujący dla IKEA, Mlekovita , Suempol – zakład produkujący przetwory rybne, Hoop Polska produkujący soft drinki czy firmy budowlane jak Budimex Danwood,  Unibep czy dystrybutor węgla firma Energo.
Rynek produkcyjny w tym rejonie dynamicznie się zmienia. Zmiana ta z pewnością spowoduje wzrost zainteresowania powierzchniami magazynowymi.


R: Czym się różni rynek magazynowy w regionie wschodnim od rynku warszawskiego?

IZ: W regionie białostockim jest tani transport, wręcz bardzo tani. Istnieje też możliwość korzystania z taniego transportu litewskiego. Firmy z zachodniej czy centralnej Polski płacą dużo więcej, jest po prostu więcej kilometrów do przejechania.

Centrum Dystrybucyjne DUIF jest usytuowane przy szlaku drogowym pomiędzy terminalem  kontenerowym w Porcie Gdańskim, a terminalami PKP Cargo Małaszewice. Podnosi to walory tej lokalizacji dla firm kooperujących z partnerami zza wschodniej granicy. Natomiast bliskie sąsiedztwo terminali PKP Cargo otwiera dostęp do rynków dalekowschodnich.


R: Co ekspertowi JARTOM- doradcy z wieloletnim doświadczeniem w branży magazynowej  „podoba się” w Centrum Dystrybucyjnym DUIF”

IZ: Na uwagę zasługują ciekawe rozwiązania techniczne i nowoczesny design obiektu. Nowatorska konstrukcja dachu nie wymaga praktycznie odśnieżania, gdyż śnieg jest z wywiewany.

Poza tym odpowiednio duża ilość doków przeładunkowych  i bram wjazdowych. Możliwość uzyskania praktycznego rozwiązania typu „cross dock”. Obszerne place manewrowe i parkingowe ułatwiające przejazd samochodom ciężarowym.

Warto też podkreślić, że Centrum Dystrybucyjne DUIF to hala wysokiego składowania (wysokość obiektu w najwyższym miejscu 10 m ). Dla Klienta oznacza to oszczędność niezbędnej przestrzeni magazynowej oraz zmniejszenie kosztów wynajmu magazynu.


R: Dziękuję za rozmowę.

IZ: Dziękuję i zapraszam do obejrzenia ze mną tej znakomitej nieruchomości.
JARTOM ekspert z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży nieruchomości magazynowych, rekomenduje Centrum Dystrybucyjnego DUIF.

Kontakt:

Izabela Zaraś
Property Negotiator

 tel. +48 22 826 33 23
kom.
+48 501 195 043
email. izaras@jartom.pl


Do kupienia hale i biuro koło Łomianek pod Warszawą

hale i biuro na sprzedaż przy trasie Warszawa - Gdańsk rejon Łomianki
Hale i biuro na sprzedaż przy trasie Warszawa - Gdańsk, rejon Łomianki

  • Pierwsza linia zabudowy
  • Nieruchomość widoczna z trasy
  • Duży plac składowy, wystawienniczy i parking
  • 2 oddzielne hale

 Lokalizacja: Sadowa koło Łomianek pod Warszawą (woj. mazowieckie)


Polecamy do kupienia nowoczesny kompleks magazynowo - biurowy zlokalizowany pomiędzy Grójcem a Mszczonowem pod Warszawą

zdjęcie magazyn z biurem koło Grójca poleca JARTOM Real Estate
Nowoczesny kompleks magazynowo - biurowy na sprzedaż koło Grójca - poleca JARTOM Real Estate

Nowoczesny kompleks magazynowo - biurowy z obszernym placem manewrowym.
Położenie w pierwszej linii zabudowy.
Dobry dojazd z tras z kierunku Grójca (trasa E77 Warszawa - Kraków) oraz z Mszczonowa (trasa E67 Warszawa - Katowice).

Lokalizacja: rejon Grójca koło Warszawy (woj. mazowieckie)


zdjęcie Izabela Zaraś pracownik 
Jartom
Interesują Cię powyższe nieruchomości? Chcesz kupić lub wynająć inną nieruchomość komercyjną? Skontaktuj się ze mną:
    Izabela Zaraś    
Property Negotiator
    e-mail: izaras@jartom.pl    tel.: +48 501 195 043   

         
 INWESTYCJE RYNKOWE     

Ceramika Tubądzin wybuduje hale w Sieradzu

W podstrefie Sieradz Łódzkiej SSE powstanie nowa fabryka płytek ceramicznych Grupy Tubądzin.  Firma Ceramika Tubądzin III otrzymała w listopadzie br. zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w podstrefie Sieradz Łódzkiej SSE.
 Do 30 czerwca 2019 roku spółka zainwestuje w budowę oraz wyposażenie hali produkcyjnej oraz innych obiektów wchodzących w skład zakładu co najmniej 135 mln zł - informuje JARTOM Real Estate.


Panattoni Park Grodzisk: DSV Solutions nowym najemcą

Panattoni pozyskał nowego najemcę do swojego kompleksu magazynowo-logistycznego: Panattoni Park Grodzisk. DSV Solutions, operator należący do Grupy DSV globalnego dostawcy usług transportowych i logistycznych, wynajął 4,5 tys. m kw. powierzchni magazynowej. Wynajęta powierzchnia zostanie przeznaczona do obsługi sektora farmaceutycznego - informuje JARTOM Real Estate. Magazyn zostanie dostosowany do potrzeb najemcy - zostanie wyposażony w rozwiązania dedykowane dla branży farmaceutycznej, w tym m.in. w strefy temperatur 2-8 st. C i 15 st. C. Oddział w Grodzisku DSV uruchomi pod koniec pierwszego kwartału 2016 r.

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe do wynajęcia w magazynach Panattoni


POPRAWA Producent Opakowań Tekturowych wybuduje halę

Zarząd Łódzkiej SSE w październiku br. przyznał  zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w podstrefie Ostrzeszów firmie POPRAWA Producent Opakowań Tekturowych. Firma w ramach inwestycji rozbuduje funkcjonujący na terenie Podstrefy Ostrzeszów zakład - powstanie nowa hala produkcyjno-magazynowa oraz zakupione zostaną nowe linie produkcyjne - informuje JARTOM Real Estate.
 W związku z nową inwestycją Spółka zamierza ponieść na terenie Strefy - po dniu uzyskania zezwolenia - kwalifikowane wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 8 mln zł w terminie do dnia 30 czerwca 2018 roku.


W MLP Pruszków I firma North Coast przedłuża umowę najmu

North Coast, dystrybutor specjalizujący się w dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych pochodzących przede wszystkim z Włoch, zdecydowała się na pozostanie w parku MLP Pruszków I. North Coast wynajmuje 3,9 tys. m kw., z czego 3,5 tys. m kw. wykorzystuje na cele magazynowe, a pozostałe 0,4 tys. m kw. na biura i pomieszczenia socjalne - informuje Jartom Real Estate. W MLP Pruszków I mieści się główna siedziba spółki oraz centralny magazyn. North Coast jest klientem MLP Group od 2002 roku.  

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe dewelopera MLP Group


7R Logistic z nowymi najemcami: PIKA, Odyssey i NEFAB Packaking Poland

Znanych jest już 3 najemców, którzy wprowadzą się do powstającej w Kowalach koło Gdańska  hali magazynowo-logistycznej 7R Logistic Gdańsk-Kowale IV. Trzech najemców wynajęło w sumie ponad 10 tys. m kw. (t.j. prawie 60 proc.) powierzchni magazynowej hali - informuje JARTOM Real Estate.
PIKA, lider w branży usług outsourcingu procesów biznesowych m.in. przechowywania dokumentów, zajmie powierzchnię magazynową o wielkości ok. 5,2 tys. m kw. Odyssey - wiodący w Trójmieście dystrybutor artykułów papierniczych - wynajął 2315 m kw., a firma NEFAB Packaking Poland - światowy producent opakowań przemysłowych - 2515 m kw. powierzchni magazynowej.
Budowa hali o całkowitej powierzchni 17499 m kw. ma się zakończyć w I kwartale 2016 r.
Obiekt powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S6 oraz obwodnicy Trójmiasta, 5 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, 10 km od Portu Gdańskiego i Głębokowodnego Terminala Kontenerowego i 15 km od centrum Gdańska.

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe dewelopera 7R Logistic


Phoenix Pharma zwiększa wynajmowany magazyn w Segro

Jeden z najemców kompleksu logistycznego Segro Logistics Park Warsaw, Pruszków - spółka farmaceutyczna Phoenix Pharma - zwiększyła wynajmowaną powierzchnię, jednocześnie przedłużając umowę najmu. Spółka po podpisaniu nowej umowy wynajmuje łącznie 8,3 tys. m kw. - informuje Jartom Real Estate.
Segro Logistics Park Warsaw, Pruszków tworzą hale o łącznej powierzchni 66 tys. m kw. Położony jest w pobliżu węzła na autostradzie A2 oraz drogi krajowej nr 2, 13 km od Lotniska Okęcie.

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe dewelopera Segro


Nowa hala powstanie w FM Bodzio koło Twardogóry

FM Bodzio przygotowuje rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w miejscowości Goszcz gm. Twardogóra (woj. dolnośląskie).
W ramach inwestycji powstanie hala magazynowa o powierzchni 13 tys. m kw. - informuje JARTOM Real Estate.
 W hali składowane będą m.in. płyty, akcesoria oraz wyroby gotowe.  


Volkswagen kończy budowę hal w nowym zakładzie koło Wrześni

W zakładzie Volkswagena koło Wrześni (w miejscowości Białężyce) prace budowlane postępują zgodnie z planem. Obecnie na ukończeniu jest budowa hal Karoserii, Lakierni i Montażu - informuje JARTOM Real Estate.
Trwają prace wykończeniowe powierzchni biurowych w centralnej części fabryki. 
 Równolegle powstaje zaplecze logistyczne i budynek bramy wjazdowej. Rozpoczęto także budowę Zakładu Zabudów Specjalnych.


W-M Glass rozbuduje halę produkcyjną

Firma W-M Glass  rozbuduje istniejącą halę produkcyjną oraz zamontuje linię technologiczną do produkcji wyrobów ze szkła - informuje JARTOM Real Estate. Hala zostanie rozbudowana w ramach reinwestycji na terenie W-M SSE. W-M Glass do 2020 roku zainwestuje na terenie W-MSSE 5 mln zł.


Newsletter wydaje zespół JARTOM Real Estate
kontakt: news@jartom.plSZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2024 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt