O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego » Magazyny i grunty - informacje z rynku - archiwum agencji JARTOM » NIERUCHOMOŚCI PRZEGLĄD PRASY Z AGENCJĄ JARTOM » Hala 30 tys. m2 Volkswagen Group pod Poznaniem już działa
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Hala 30 tys. m2 Volkswagen Group pod Poznaniem już działa

 

                                
 logo JARTOM Real Estate

NEWSLETTER


Czwartek, 30.07.2015

Witam serdecznie,

poniżej przesyłam najnowsze informacje z rynku powierzchni magazynowych oraz polecane nieruchomości.

Zapraszam do lektury.

Izabela Zaraś.

                           
zdjęcie Izabela Zaraś pracownik JARTOM
Izabela Zaraś 
Property Negotiator
e-mail: izaras@jartom.pltel.: +48 501 195 043

JARTOM Real Estate - Twój doradca ds. nieruchomości magazynowych

 AKTUALNOŚCI


Na sprzedaż hale i biuro w Sadowa koło Łomianek pod Warszawą

hale i biuro na sprzedaż przy trasie Warszawa - Gdańsk rejon Łomianki
Hale i biuro na sprzedaż przy trasie Warszawa - Gdańsk, Sadowa rejon Łomianki
  • Pierwsza linia zabudowy
  • Nieruchomość widoczna z trasy
  • Duży plac składowy, wystawienniczy i parking
  • 2 oddzielne hale

 Lokalizacja: Sadowa koło Łomianek pod Warszawą (woj. mazowieckie)


Obniżona cena nieruchomości magazynowo biurowej - Warszawa - Ursynów

                
Samodzielny budynek biurowo - magazynowy na sprzedaż Warszawa Ursynów
Hala na sprzedaż - Warszawa Ursynów - poleca JARTOM Real Estate
  • Niższa cena sprzedaży samodzielnego budynku magazynowo - biurowego
  • Rejon usługowy na warszawskim Ursynowie.
  • Cena sprzedaży: 1 990 000 zł

 Lokalizacja: Warszawa - Ursynów  (woj. mazowieckie)


                     
zdjęcie Izabela Zaraś pracownik Jartom
Interesują Cię powyższe nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia? Skontaktuj się ze mną:
    Izabela Zaraś    
Property Negotiator
    e-mail: izaras@jartom.pl    tel.: +48 501 195 043   

         
INWESTYCJE RYNKOWE     

Hala 30 tys. m2 Volkswagen Group pod Poznaniem już działa

W Komornikach koło Poznania w hali magazynowej o powierzchni 30 tys. m2  rozpoczęło działalność Centrum Dystrybucyjne Volkswagen Group Polska - informuje JARTOM Real Estate.
Obecnie w centrum magazynowanym jest ok. 65 tys. różnych części i akcesoriów 6 marek: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Volkswagen Samochody Użytkowe oraz Porsche.
 Części z centrum będą trafiały do odbiorców w całej Polsce, a także na rynek białoruski.
Powstały obiekt ma możliwość rozbudowy do 43 tys. m2.


Na zachód od Warszawy powstaną dwie nowe hale magazynowe na wynajem

Na zachód od Warszawy, niedaleko węzła Konotopa, w którym autostrada A2 przechodzi w obwodnicę Warszawy, powstaną dwie hale magazynowe na wynajem. Inwestorem jest powołana specjalnie do realizacji inwestycji spółka firmy Marvipol oraz Panattoni Europe. Umowa przewiduje wybudowanie dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni najmu 45 tys. m2 - informuje JARTOM Real Estate.
 Rozpoczęcie budowy pierwszej hali planowane jest na czwarty kwartał br., natomiast zakończenie całej inwestycji na czwarty kwartał 2016 r.


Krakowska SSE: powstaną dwie nowe hale produkcyjne

Nowe hale produkcyjne powstaną na terenie Krakowskiej SSE. Firmy otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w lipcu br.
W Andrychowie powstanie hala produkcyjna, w której wytwarzane będą palety drewniane - informuje JARTOM Real Estate. Inwestorem jest firma JCG sp. z o.o sp. k., która poniesie nakłady inwestycyjne wysokości 5,3 mln zł.
 Natomiast w Niepołomicach - Podłężu halę produkcyjną, w której wytwarzane będą wyroby stomatologiczne, wybuduje firma Olient Sp. z o.o. Wartość inwestycji to 1,8 mln zł.
   

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe do wynajęcia z rejonu Krakowa


Prawie 6 000 m2 w MLP Pruszków I dla Access Business Group obsługującej Amwey

Na przedłużenie umowy najmu w kompleksie logistycznym MLP Pruszków I zdecydowała się firma Access Business Group, obsługująca siostrzaną firmę Amway.
 Z wynajmowanej powierzchni 5,4 tys. m2 przeznaczone jest na cele magazynowe oraz konfekcyjne, a pozostałe blisko 0,5 tys. m2 jest wykorzystywane na cele socjalno-biurowe - informuje JARTOM Real Estate.

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe do wynajęcia w MLP GroupPierwsza hala na wynajem w MLP Lublin

W lipcu br. rozpoczęła się budowa pierwszej hali na wynajem w MLP Lublin. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał br. Powstający obiekt będzie mieć powierzchnię 5650 m2.
W ramach inwestycji powstaną także jednokondygnacyjny budynek biurowy o pow. 334 m2 oraz infrastruktura komunikacyjna w postaci dróg, placów manewrowych i parkingów o łącznej powierzchni 7,5 tys. m2.
Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji jest Firma Budowlana Antczak. Inwestycja powstaje w Lublinie, w bliskiej okolicy obwodnicy miasta, na obszarze objętym SSE Euro-Park Mielec.
Pierwszymi najemcami powierzchni w MLP Lublin są ABM Greiffenberger Polska oraz Stokrotka Sp.  z o.o. - informuje JARTOM Real Estate.
 Docelowo w ramach MLP Lublin powstanie około 55 tys. m2 powierzchni magazynowej na wynajem.

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe dewelopera MLP GroupNowe hale produkcyjne w Tarnobrzeskiej SSE Euro-Park Wisłosan

Nowe tereny inwestycyjne o łącznej powierzchni prawie 21 ha zostaną włączone do Tarnobrzeskiej SSE Euro-Park Wisłosan. Włączone tereny położone są w województwie podkarpackim i podlaskim, m.in. 12 ha w Łapach na Podlasiu, a także 4,3 ha w podstrefie w Rudniku nad Sanem k. Stalowej Woli. Powierzchnia tarnobrzeskiej SSE po powiększeniu wyniesie ponad 1743 ha. Znane są już dwie inwestycje, które powstaną na nowych terenach TSSE.
W podstrefie w Gorzycach firma Federal Mogul w ramach powiększenia zakładu wybuduje nową halę produkcyjną - informuje JARTOM Real Estate. Zgodnie z otrzymanym już zezwoleniem na tę inwestycję, spółka zainwestuje do 2019 r. co najmniej 73,5 mln zł.
 W podstrefie Radom na 0,45-hektarowej działce swój zakład produkcyjny rozbuduje firma Global Cosmed - producent kosmetyków i chemii gospodarczej. Wartość inwestycji to 20 mln zł.Ponad 6000 m2 w Prologis Park Wrocław V dla Tba Express

Do Prologis Park Wrocław V wprowadzi się nowy najemca - firma kurierska Tba Express. Najemca zajmie blisko 6000 m2 powierzchni magazynowej oraz 200 m2, które zostaną przeznaczone na część biurową w Prologis Park Wrocław V - informuje JARTOM Real Estate.
 Tba Express wprowadzi się do nowo wynajętego magazynu w trzecim kwartale 2015. Będzie to trzeci magazyn firmy zlokalizowany w Polsce.

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe dewelopera Prologis


Centrum dystrybucyjne Auchan rozpoczęło pracę w hali P3 Mszczonów

Firma ID Logistics uruchomiła na początku lipca centrum dystrybucyjne sieci Auchan w Mszczonowie. Centrum funkcjonuje w hali o powierzchni 47 tys. m2, która została wybudowana przez PointPark Properties dla Auchan w systemie BTS - informuje JARTOM Real Estate. 44 tys. m2 stanowi powierzchnia magazynowa, 2,3 tys. m2 - biurowa i ponad 1,3 tys. - wiata paletowa. Na życzenie klienta wysokość robocza hali magazynowej wynosi 12 m i jest o 2 m wyższa od standardowej.
 Celem budowy nowego obiektu w Mszczonowie była konsolidacja operacji logistycznych dwóch magazynów prowadzonych wcześniej przez ID Logistics dla firmy Auchan, w Odrzywołku k. Grójca (Food) oraz w Mszczonowie (NonFood).

 Zobacz dostępne powierzchnie magazynowe dewelopera P3Hala dla Chipita Poland powstanie w Tomaszowie Mazowieckim

Firma Chipita Poland otrzymała kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w podstrefie Tomaszów Mazowiecki ŁSSE. W ramach inwestycji przy ul. Wysokiej powstanie hala produkcyjna o powierzchni około 7,1 tys. m2. - informuje JARTOM Real Estate. Prace mają zostać zakończone do marca 2017 roku.


     

 

Newsletter wydaje zespół JARTOM Real Estate
kontakt: news@jartom.plSZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2023 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt