Inwestycja warta 100 milionów złotych – w Bieruniu zostanie wybudowany zakład produkcyjny Tenglong

2021-05-12
Inwestycja warta 100 milionów złotych – w Bieruniu zostanie wybudowany zakład produkcyjny Tenglong

Zapadła decyzja o budowie nowoczesnego zakładu o charakterze produkcyjno – magazynowym i imponującej powierzchni. Ta inwestycja warta 100 milionów złotych zostanie zrealizowana w Bieruniu, na terenach należących do tamtejszej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – informuje JARTOM Real Estate.

Azjatycka firma wybuduje nowoczesną fabrykę i stworzy nowe miejsca pracy

Inwestor, którym jest azjatycka firma Tenglong, nabył już działkę o powierzchni 4 hektarów i z pełnym zaangażowaniem przystępuje do realizacji przedsięwzięcia. Budowa fabryki ma dobiec końca jeszcze jesienią bieżącego roku. Uruchomienie linii produkcyjnych i rozpoczęcie działalności będzie stanowiło istotny impuls dla lokalnej gospodarki i rynku pracy, gdyż w obiekcie zatrudnienie znajdzie około 600 osób. Zaawansowana technologicznie hala produkcyjno – magazynowa pozwoli na cieszenie się sprawnymi procesami logistycznymi oraz szybką realizacją zamówień na najwyższym poziomie. Nie będzie problemem także składowanie towarów i niezbędnych części. Budowa siedziby kolejnej firmy to duży sukces dla Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Bieruniu, która została już niemal całkowicie zagospodarowana. To postrzegane jako godny partner biznesowy miasto poszukuje już kolejnych terenów dla potencjalnych zainteresowanych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU