MESKO S.A. otrzyma niemal miliard dofinansowania na budowę fabryki amunicji
To już oficjalne – MESKO S.A. otrzyma niespełna miliard rządowej dotacji na budowę fabryki amunicji w Kraśniku. Warto podkreślić, że wsparcie otrzymały również: Zakłady Metalowe „DEZAMET”, Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” S.A. oraz Zakład Produkcji Specjalnej „Gamrat” sp. z o.o. – informuje JARTOM Real Estate.
Uruchomienie fabryki dużym impulsem dla gospodarki
Wielkość przyznanych środków to dokładnie 887 200 000 złotych. Oddanie zakładu do użytku jest jednoznaczne z usprawnieniem wielu procesów logistycznych i zwiększeniem mocy produkcyjnych korpusów 155 mm. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę obecną sytuację polityczną w Europie. Lokalne władze nie ukrywają zadowolenia i podekscytowania, jakie wywołuje tak znacząca i ogromna inwestycja w tej części Polski. Dzięki niej Kraśnik będzie szybciej się rozwijał, a rynek pracy wiele zyska.Informacje o JARTOM Real Estate
Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą. Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznym, czy własny budynek? Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.
JARTOM Real Estate
Kontakt:

Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu