HALE I MAGAZYNY LISTA INWESTYCJI

Lista inwestycji hal i magazynów

Lista wybranych obiektów zrealizowanych i będących w realizacji przez N&M Bau GmbH

Budynki
magazynowe
Budynki biurowe
i biurowo-magazynowe
Budynki
produkcyjno-magazynowe
Supermarkety
i obiekty handlowe
IBERIA Motor Company POLBITA OPEL EUROCASH
SANITEC KOŁO I TOPEX I SCHÖLLER GLOBI
TOPEX II UNO FRESCO TRADEX I FIBRA MARCPOL
WÜRTH-POLSKA MPM PRODUCT ALIONE MEBLE CYROŃ
DYCKERHOFF SOPRO SANITEC KOŁO II JOANNA DESIGN
JAKON CHR. HANSEN II BELLA
UNO FRESCO TRADEX II INTER-EUROPOL

CHR. HANSEN I ZELMOT II

PROELCO ARAN SPORT

ZELMOT I BAUTECH / INTER-PROFI

SOLAR LIBERTY REALTY I

 

OPTIMA FORMA INTERCHEMALL

SANITEC KOŁO III B. O. S. - 97

SCHNEIDER N&M BAU

MARFLEX TOPOL I NEW HOUSE

HARDI LIBERTY REALTY II

HURTOWNIA OPON BHMD


SANITEC KOŁO IV


BIOMAT

 

          Budynki magazynowe

 1. IBERIA MOTOR COMPANY w Piastowie

  Hala magazynowa o powierzchni 2.830 m2 z niewielką częścią socjalno-biurową. Dobudowana pod kątem 36,50 do istniejącego magazynu i z nim połączona poprzez dwie, trójkątne w planie, przybudówki. Obiekt wykonany w Generalnym Wykonawstwie "pod klucz" w czasie 5 miesięcy.

 2. SANITEC KOŁO I w Kole

  Hala magazynowa o długości 80 m i dużej rozpiętości 48 m bez słupów pośrednich. Hala o wysokości w świetle 7,50 m. Powierzchnia hali 3.840 m2. Hala dobudowana i połączona z dwukondygnacyjną częścią biurową. Ciekawa elewacja hali w kolorach białym i granatowym.

 3. TOPEX II w Warszawie

  Magazyn wysokiego składowania o wymiarach 30 mx40 m i wysokości w świetle 7,50 m. Stanowi rozbudowę zbudowanej w 1998 r. hali magazynowo-biurowej. Obiekt bardzo reprezentacyjny. Obudowę ścian hali wykonano z płyt warstwowych w kolorach srebrnym i białym montowanych pod kątem 55° do poziomu. Hala ozdobiona attyką z żaluzji aluminiowych.

 4. WÜRTH - POLSKA w Warszawie

  Jednonawowa hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 1.250 m2. Dobudowana i połączona z halą istniejącą. Jedna ściana boczna p. poż. wykonana z gazobetonu. Wewnątrz hali mur ogniowy z bloczków gazobetonowych. Obiekt wykonany w Generalnym Wykonawstwie "pod klucz" w czasie 6 miesięcy.

 5. DYCKERHOFF SOPRO w Nowinach k/ Kielc

  Hala jednonawowa o pow. 1.350 m2, dobudowana do istniejącej hali magazynowej. Kompleksowe wykonanie robót budowlanych i hali stalowej.

 6. JAKON w Piasecznie

  Jednonawowa hala magazynowa wysokiego składowania papieru o długości 132 m i szerokości 30 m. Jedna ściana boczna dł. 132 m wykonana jako p. poż. z bloczków gazobetonowych. Wysokie wymogi p. poż. - hala posiada 33 klapy dymowe. Obiekt wyposażony w wiele akcesoriów załadunkowych: 5 doków załadunkowych oraz 7 bram.

 7. UNO FRESCO TRADEX II w Mościskach k/Warszawy

  Jednonawowa hala magazynowa o powierzchni 1.420 m2. Hala stanowi rozbudowę boczną istniejącej hali magazynowo-biurowej. Ciekawe elewacje i kolorystyka hali.

 8. CHR. HANSEN I w Czosnowie k/Warszawy

  Jednonawowy magazyn wysokiego składowania w kolorze granatowym o powierzchni 1.610 m2. Wewnątrz magazynu przegroda ogniowa wykonana z płyt gipsowo-kartonowych. Obiekt dobudowany do magazynu istniejącego i z nim połączony. Wysoki standard wykończenia. Obiekt wykonany w Generalnym Wykonawstwie "pod klucz".

 9. PROELCO w Pruszczu Gdańskim

  Dwunawowy magazyn wysokiego składowania o wymiarach 60 mx50 m. Obiekt dobudowany do istniejącego wcześniej magazynu i z nim połączony.

 10. ZELMOT I w Warszawie

  Jednonawowy magazyn wysokiego składowania o wymiarach 40 mx21 m. Obiekt dobudowany do istniejących wcześniej magazynów z trzech jego stron. Kompleksowe wykonanie robót budowlanych i hali stalowej.

 11. SOLAR w Macierzyszu k/ Warszawy

  Jednonawowa hala magazynowa o powierzchni 2.050 m2 dobudowana ścianą szczytową do budynku biurowego wykonanego w technologii tradycyjnej. Wysokość hali w świetle 6 m.

 12. OPTIMA FORMA w Jankach k/Warszawy

  Hurtownia farmaceutyczna o długości 60 m i rozpiętości 22 m bez słupów pośrednich. Powierzchnia hali 1.320 m2. Ciekawa kolorystyka elewacji.

 13. SANITEC KOŁO III w Kole

  Hala jednonawowa o pow. 1.650 m2, spełniająca funkcję magazynu wysokiego składowania. Hala dobudowana do istniejącego budynku biurowego.

 14. SCHNEIDER w Opolu

  Hala magazynowa dla hurtowni szkła o łącznej powierzchni 2.250 m2, składająca się z budynku głównego o powierzchni 1.540 m2 oraz przybudówki ściany bocznej o powierzchni 710 m2. W budynku głównym o szerokości 20 m suwnica podparta o udźwigu 3,2 t. Doświetlenie budynku głównego świetlikiem kalenicowym o szerokości 2,40 m.

 15. MARFLEX w Karczewie

  Magazyn wysokiego składowania o powierzchni 1.200 m2 i wysokości w świetle 9,50 m. Wewnątrz hali mur ogniowy z cegły ceramicznej. Doświetlenie - świetlik kalenicowy o szer. 2,40 m. Ciekawa elewacja budynku w kolorze granatowym. Kompleksowe wykonanie robót budowlanych i hali stalowej.

 16. HARDI w Warszawie

  Hala magazynowa jednospadowa o powierzchni 600 m2, dobudowana dwoma bokami do nowoczesnego obiektu biurowego. Cały budynek z nowoczesną architekturą, kolor ścian hali - granatowy.

 17. HURTOWNIA OPON w Jankach k/ Warszawy

  Hala stalowa o powierzchni 840 m2. Budynek spełnia funkcję magazynową, część rozładunkową stanowi wiata będąca integralną częścią hali.

   

   

  Budynki biurowe i biurowo-magazynowe

 18. POLBITA w Błoniu

  Dwunawowa hala magazynowa o wymiarach 110x60 m. Magazyn wysokiego składowania. W części hali druga kondygnacja magazynowa o powierzchni 1800 m2. Hala przystosowana do rozbudowy wzdłużnej. Obiekt wyposażony w bardzo dużą ilość akcesoriów załadunkowych: 20 doków załadunkowych i 24 bramy.

 19. TOPEX I w Warszawie

  Magazyn wysokiego składowania o wymiarach 120x42 m i wysokości 7,5 m z dwukondygnacyjną częścią biurową. Hala przystosowana do rozbudowy wzdłużnej. Hala wyposażona w 6 doków załadunkowych.

 20. UNO FRESCO TRADEX I w Mościskach k/Warszawy

  Jednonawowa hala magazynowa o powierzchni 1.870 m2 z wydzieloną częścią biurową na antresoli o powierzchni 415 m2. Hala przeznaczona do rozbudowy bocznej. Ciekawe elewacje i kolorystyka hali.

 21. MPM PRODUCT w Milanówku

  Jednonawowa hala magazynowa o powierzchni 1.650 m2, z dwukondygnacyjną częścią biurową. Bardzo ładna biało - czerwona kolorystyka elewacji.

 22. SANITEC KOŁO II w Kole

  Hala biurowa dwukondygnacyjna o wymiarach 18 × 48 m, wysokości 8,40 m w świetle. Na parterze strefa wydań: 3 doki załadunkowe i 3 bramy. Na piętrze pokoje biurowe.

 23. CHR. HANSEN II w Czosnowie k/Warszawy

  Dwukondygnacyjna hala socjalno-biurową o powierzchni 890 m2. Bardzo wysoki standard wykończenia. Elewacja w kolorze białym. Obiekt dobudowany do magazynu istniejącego i z nim połączony. Obiekt wykonany w Generalnym Wykonawstwie "pod klucz". Budynek bardzo reprezentacyjny.

 24. INTER-EUROPOL w Markach

  Hala produkcyjno-biurowa piekarni o pow. 4.200 m2. Wewnątrz dwukondygnacyjna część biurowa. Jedna ściana boczna p. poż. wykonana z bloczków Ytong. Hala wyposażona w wiele akcesoriów załadunkowych. Część hali stanowi mroźnia pieczywa o temperaturze -25°C wyposażona w specjalny dok załadunkowy uniemożliwiający utratę temperatury podczas wysyłki produktów mrożonych.

 25. ZELMOT II w Warszawie

  Hala biurowa dwukondygnacyjna o wymiarach 10 × 35 m. Obiekt dobudowany do istniejących wcześniej magazynów z trzech jego stron. Kompleksowe wykonanie robót budowlanych i hali stalowej.

 26. ARAN SPORT w Michałowicach

  Hala stalowa magazynowo-biurowa o powierzchni 1.140 m2 z interesującym rozwiązaniem kolorystyki ścian. Wewnątrz hali antresola na cele biurowe o powierzchni 180 m2.

 27. BAUTECH / INTER-PROFI w Piasecznie

  Hala magazynowo-produkcyjna, dwunawowa o szerokości 72,00 m. W dachu 96 świetlików 3,00x0,90 m. Ściany zewnętrzne srebrne, metalizowane. Część biurowa dwukondygnacyjna o wymiarach 5,10x72,00 m. Hala połączona z częścią biur wykonanych w konstrukcji żelbetowej. Obiekt bardzo reprezentacyjny.

 28. LIBERTY REALTY I w Górze Kalwarii

  Hala magazynowo-biurowa o powierzchni 2.880 m 2 z dwukondygnacyjną częścią socjalno-biurową, przystosowana do obustronnej rozbudowy wzdłużnej. W obudowie hali duża ilość akcesoriów: świetliki, wentylatory, doki załadunkowe, bramy, okna, drzwi. Kompleksowe wykonanie robót budowlanych i hali stalowej.

 29. INTERCHEMALL w Grodzisku Mazowieckim

  Hala magazynowa o pow. 2.000 m2, z dwukondygnacyjną częścią biurową, przystosowana do rozbudowy wzdłużnej. Kolor elewacji - czerwony. Hala wyposażona w 3 doki załadunkowe oraz 4 bramy. Budynek ładnie wkomponowany w otoczenie.

 30. B. O. S. - 97 w Ołtarzewie k/Warszawy

  Hala stalowa o powierzchni 1.350 m2. Hala magazynowa wysokiego składowania; wysokość w świetle 8 m. Część biurowa trzykondygnacyjna. Ciekawa kolorystyka hali - powłoki metalizowane w kolorze ciemnoszarym. Hala przystosowana do rozbudowy bocznej.

 31. N&M BAU w Warszawie

  Jednonawowa hala magazynowo-biurowa o wymiarach 34x36 m, wyposażona w dwa doki załadunkowe i 1 bramę. Biuro 34x7 m, dwukondygnacyjne z bardzo efektowną ścianą frontową. Blachy zewnętrzne ścian wykonane w kolorze ciemnoszarym, metalizowanym z granatowymi obróbkami otworów okiennych i drzwiowych.

 32. TOPOL I NEW HOUSE w Urzucie k/Warszawy

  Hala magazynowa o powierzchni 1.200 m2, z dwukondygnacyjną częścią biurową. Bardzo efektowne narożne wejście do budynku, z nieregularną aluminiowo-szklaną fasadą.

 33. BHMD w Warszawie

  Hala magazynowo-biurowa, dwunawowa o powierzchni 2.200 m2. Część biurowa o wymiarach 12x36 m, wykonana w konstrukcji ASTRON z ozdobnymi ścianami z cegły klinkierowej.

 34. LIBERTY REALTY II w Górze Kalwarii

  Hala produkcyjno-biurowa o powierzchni 5.040 m2 z dwukondygnacyjną częścią socjalno-biurową. Budynek dobudowany ścianą szczytową do istniejącej hali magazynowej i z nią połączony. W obudowie hali duża ilość akcesoriów: świetliki, wentylatory, doki załadunkowe, bramy, okna, drzwi.

 35. SANITEC KOŁO IV w Kole

  Dwukondygnacyjna hala biurowa z dachem jednospadowym o powierzchni 1.030 m2. Budynek dobudowany dwoma bokami do obiektów istniejących.

 36. BIOMAT w Warszawie

  Hala magazynowa jednonawowa o powierzchni 660 m2, z dwukondygnacyjną częścią biurową. W dachu świetlik kalenicowy o szer. 2,40 m, powodujący dobre doświetlenie. Hala z attyką. Elewacje ścian zaawansowane architektonicznie. Jedna ściana p.poż. wykonana jako murowana z cegły ceramicznej.

   

   

  Budynki produkcyjno-magazynowe

 37. OPEL w Warszawie

  Hala serwisowa o powierzchni 870 m2, jednonawowa. Dobudowana ścianą szczytową do istniejącej hali serwisowej i z nią połączona. Wykonanie bardzo skomplikowanego dachu z uwagi na dużą ilość otworów technologicznych (otwory dla komór lakierniczych, suszarni, wentylacji).

 38. SCHÖLLER w Kobierzycach k/Wrocławia

  Hala stalowa o powierzchni 800 m2, wykonana jako chłodnia dla lodów, połączona łącznikiem z magazynem istniejącym. Jedna ściana p. poż. wykonana z bloczków gazobetonowych.

 39. FIBRA w Mrokowie k/Warszawy

  Hala produkcyjna o powierzchni 650 m2, z dwukondygnacyjną częścią biurową, przystosowana do wykonania drugiej kondygnacji na całej powierzchni hali. Bardzo ładna jasnoszaro-niebieska kolorystyka elewacji.

 40. ALIONE w Białobrzegach

  Hala stalowa o powierzchni 7.000 m2 przeznaczona na magazyn - chłodnię mrożonek. Budynek nietypowy ze słupami wykonanymi od strony zewnętrznej hali.

 41. JOANNA DESIGN w Wilczej Górze k/Piaseczna

  Hala jednonawowa o powierzchni 1.750 m2. Budynek spełnia funkcję produkcyjno-biurową.

 42. BELLA - CENTRUM KOMPOZYTÓW w Czosnowie k/Warszawy

  Hala jednonawowa o długości 120 m i szerokości 24 m. Konstrukcja nośna hali ocynkowana. Hala dobudowana ścianą szczytową do budynku biurowego wykonanego w technologii tradycyjnej.

   

   

  Supermarkety i obiekty handlowe

 43. EUROCASH w Warszawie

  Hala handlowo-magazynowa o powierzchni 5.360 m2. Magazyn wysokiego składowania o wysokości 8,00 m w świetle. Wewnątrz hali mur ogniowy. Wysokie wymogi p. poż. - hala posiada 46 klap dymowych.

 44. GLOBI w Legionowie

  Jednonawowa hala supermarketu o powierzchni 1.150 m2, z attyką wokół całego budynku. Dookoła obiektu cokół murowany, o wysokości 1,20 m. Elewacje bardzo zaawansowane architektonicznie.

 45. MARCPOL w Częstochowie

  Hala supermarketu o powierzchni 1.350 m2, stanowiąca rozbudowę istniejącego budynku. Różnorodna kolorystycznie elewacja obiektu.

 46. MEBLE CYROŃ w Warszawie

  Hala stalowa o powierzchni 950 m2 , wykonana w bardzo wysokim standardzie, dobudowana dwoma bokami do nowoczesnego budynku handlowo-biurowego o konstrukcji żelbetowej. Hala w centrum Warszawy przy Al. Jerozolimskich. Wokół całej hali attyka. Na części hali antresola.  Masz działkę. Chcesz wybudować halę. Aby uzyskać dokładniejsze dane proszę o kontakt ze mną. Przyślę Państwu propozycję cenową. 


    Porozmawiaj z ekspertem ds. budowy teraz:


  Zadzwoń:
  +48 502 278 660

  Kamila Branecka
  Dyrektor


  HALE I MAGAZYNY LISTA INWESTYCJI