BTS magazyny

BTS Magazyny

Fachowe wsparcie w transakcjach BTS (wynajem budynków "szytych na miarę")

Według ekspertów JARTOM projekty BTS  zyskują na popularności i stają się coraz bardziej oczekiwanym towarem na polskim rynku magazynowym. Projekt BTS - czyli budowa powierzchni magazynowych lub produkcyjnych na wynajem według projektu szytego na miarę - to inwestycja stworzona specjalnie pod potrzeby najemcy.

Budując hale w procesie BTS uwzględnia się proces technologiczny, zapotrzebowania i oczekiwania przyszłego najemcy związane z poszukiwaną powierzchnią. 

zdjęcie magazynów BTS budowa magazynu na miarę, też BTO Build to own

Inwestycja build-to-suit (BTS) to obiekt projektowany i budowany pod wymagania konkretnego klienta. Taki projekt powstaje w zoptymalizowanym czasie i jest nastawiony na  maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowania, optymalizację procesu produkcyjnego czy też na dopasowaniu przestrzeni do technicznych wymagań prowadzonej działalności. Przy projekcie BTS to Ty masz możliwość kształtowania powierzchni,  dostosowywania jej, brania czynnego udziału w procesie projektowania powierzchni. Deweloper bierze pod uwagę dokładnie wymagania przyszłego najemcy, dzięki czemu powierzchnia może być najefektywniej wykorzystywana w przyszłości.

Rosnące zainteresowanie systemem build to suit w zakresie budowy powierzchni magazynowych na wynajem wiąże się ze wzrastającymi oczekiwaniami Klientów, którzy coraz większą wagę przykładają do decydowania o kształcie siedziby swej firmy lub zaplecza magazynowego.

Od pracowników JARTOM uzyskasz wsparcie w zakresie:

- doboru lokalizacji (magazyny lub hale produkcyjne BTS mogą być wybudowane na Twojej nieruchomości  lub w ramach banku gruntów dewelopera),

- analizy wymaganej powierzchni na wynajem,

- uwzględnienia konkretnych Twoich potrzeb, jako najemcy magazynów BTS,

- ustalenia rodzaju i warunków współpracy z deweloperem - umowa najmu z możliwością zakupu nieruchomości lub standardowa umowa najmu,

- realizacji niestandardowych wymagań takich jak duża moc prądu, budowa mroźni,  ponadstandardowa wysokość składowania, suwnice i inne.

Wykorzystaj doświadczenie JARTOM w realizacji tego typu projektów.

Pierwszym etapem realizacji projektu build to suit jest szczegółowa analiza potrzeb oraz możliwości klienta. Kolejny krok, po podpisaniu umowy najmu to budowa obiektu, którego wielkość, parametry techniczne, wyposażenie i lokalizacja są spójne z życzeniami przyszłego użytkownika.

Rezultatem współpracy inwestora, pracowników JARTOM, architekta, dewelopera i całego zespołu fachowców innych branż ma być wypracowanie rozwiązania, które będzie umożliwiało racjonalne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej, optymalizację procesu produkcji i składowania towarów oraz efektywne wykorzystanie wszystkich rozwiązań technicznych zainstalowanych w hali.

Doradcy z JARTOM wiedzą, że obiekty szyte na miarę cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców mających specyficzne wymagania odnośnie powierzchni magazynowej. Często decyzję o posiadaniu hali przemysłowej wybudowanej w systemie build to suit podejmują także właściciele firm, którzy po prostu nie chcą dzielić powierzchni magazynowej z innym najemcami, czy też godzić się na ograniczenia stawiane przez ukształtowaną już strukturę budynku.

System build to suit - urzeczywistnienie Twojej wizji magazynu

Umów się na spotkanie z doradcą JARTOM.


Szukasz fachowego wsparcia w zakupie, najmie lub budowie hali, magazynu:Zadzwoń:
+48 502 278 660
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl
lub wypełnij formularz:

BTS magazyny