Hillwood Częstochowa – Miasto z pierwszym najemcą. Kto nim jest?

Centrum logistyczne Hillwood Częstochowa – Miasto znalazło już pierwszego najemcę. To firma Raben Logistics Polska, która otrzymała do swojej dyspozycji powierzchnię magazynową i biurową przekraczającą 5000 m2 oraz dostęp do placów manewrowych i punktu przeładunkowego cross – dock – informuje JARTOM Real Estate. 

Centrum logistyczne urośnie o drugą halę

Aktualnie oddano do użytku pierwszą z dwóch hal, z których będzie składał się kompleks. Łącznie zapewnią one ponad 61 000 m2 nowoczesnych magazynów i biur, które będzie cechować najwyższy standard odporności ogniowej. Warto podkreślić, że będą miały charakter przyjazny środowisku, a inwestorowi zależy na tym, by uzyskały certyfikat BREEAM na poziomie excellent. Niekwestionowanym atutem centrum jest jego lokalizacja, tuż przy drodze krajowej nr 91. Dzięki temu najemcy mogą czerpać korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu krajowego i zagranicznego, a także liczyć na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wszystko wskazuje na to, że kompleks będzie mógł cieszyć się dużym zainteresowaniem. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny Hillwood.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane