Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Segro Logistics Park Gdańsk, oferta nr 2210a

Pruszcz Gdański
  • Jartom oferuje do wynajęcia magazyny w Segro Logistics Park Gdańsk. Hale przystosowane do wysokiego składowania mają nowoczesne konstrukcje stalowe. Możliwe magazynowanie i lekka produkcja. Powierzchnie magazynowe są dostępne poprzez doki i bramy. Atrakcyjna lokalizacja rejon Trójmiasta - Gdańsk. Blisko Gdynia, Sopot. Z pomocą Jartom wynegocjujesz najkorzystniejsze stawki czynszowe.
  • Powierzchnia biurowa zostanie wybudowana zgodnie z potrzebami najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: 6-8 miesięcy od podpisania umowy typu pre-let
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2500 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
atrakcyjne warunki najmu

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Pruszcz Gdański, kierunek na południe od Gdańska, okolica przemysłowo – usługowa, droga główna 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości idealny  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max powierzchnia biurowa do wybudowania zgodnie z potrzebami najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

SEGRO Logistics Park Gdańsk znajduje się w Pruszczu Gdańskim, mieście i gminie w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, należącym do aglomeracji gdańskiej, przylega od południa do Gdańska. Gminy sąsiadujące to Cedry Wielkie, Pszczółki, Suchy Dąb, Gdańsk, Kolbudy, Trąbki Wielkie.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikację miejską na terenie Pruszcza Gdańskiego, a także między Pruszczem Gdańskim a Gdańskiem, realizuje Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku. Łącznikiem między tymi dwoma miastami są na przykład linie autobusowe 207 i 209.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Walorem gospodarczym miasta jest zaczynająca się w pobliżu autostrada A1, rozpoczynająca się węzłem drogowym Rusocin. Pruszcz Gdański leży przy wylocie z Gdańska drogi krajowej nr 1. Na przedmieściu swój początek ma także Obwodnica Trójmiasta. W planach jest stworzenie obwodnicy Pruszcza Gdańskiego wraz ze ścieżkami rowerowymi, a także dróg gminnych łączących nowe Osiedle Strzeleckiego z drogą powiatową Raciborskiego oraz Pruszcz Gdański z Obwodnicą Trójmiasta.

Komunikacja kolejowa.
Pruszcz Gdański znajduje się przy wylocie głównej linii kolejowej z Gdańska do Gdyni. Jest to jednocześnie jedna z trzech najważniejszych linii kolejowych kraju, łącząca północ z południem, przebiegająca między innymi przez Warszawę i Katowice. Poza zwykłym taborem kolejowym, połączenie z trójmiastem stanowi również Szybka Kolej Miejska.

Opis gospodarki regionu.
Swoje magazyny i zakłady produkcyjne umieściły tu firmy z branży elektronicznej, spożywczej, magazynowej, odzieżowej i metalowej. Są to, między innymi: Zakłady Mięsne Kościerzyna, Pruszcz Gdański i „Nowak”, AQUA-TECH, zakłady Elterm, Domrem, Fameg, PHU Meble, poza tym wiele firm ubezpieczeniowych i banków.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: