Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Samodzielny magazyn z biurem ma Żeraniu, oferta nr 1685a

Warszawa Annopol
  • Hala wysokiego składowania doświetlona światłem dziennym poprzez świetliki. Posadzka bezpyłowa. Dostęp do hali poprzez 2 doki i 4 bramy z poziomu "0". Powierzchnia biurowo - socjalna w eleganckim budynku biurowym połaczonym z halą.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2860 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, magazyn  
Lokalizacja Warszawa Annopol, w pobliżu trasy toruńskiej, stanowiącej część drogi S8, kierunek na Białystok, rejon budynków biurowo – przemysłowych, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 1340 mkw., powierzchnia biurowo - socjalna w budynku biurowym przylegającym do hali  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, własne ciągi komunikacyjne, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

DISTRIBUTION PARK ŻERAŃ Nieruchomość zlokalizowana jest w północnej części Warszawy. Obiekt położony jest jedynie 15 minut jazdy samochodem od ścisłego centrum Warszawy i znajduje się blisko głównych tras wylotowych. Dzięki rozbudowie Trasy Toruńskiej, która stanowi fragment drogi krajowej nr 8, a w przyszłości stanie się fragmentem drogi ekspresowej S8, aglomeracja Warszawska zostanie połączona ze wschodnią częścią Europy.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Dojazd do nieruchomości: Trasą Toruńską oraz ulicą Marywilską. Obok znajduje się pętla tramwajowa dla linii nr 1 Banacha-Annopol (kursuje co 4 minuty, poza godzinami szczytu – co 10 minut), nr 3 Gocławek – Annopol (kursuje co 10 minut), nr 25 Banacha – Annopol (kursuje co 10 minut). Tramwaje zapewniają dojazd do centrum miasta oraz stacji metra. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie pętli Tramwajowej (tramwaje: 1, 3, 4, 25, 41). Zastosowane rozwiązania drogowe, parkingowe i architektoniczne w pełni spełniają wymagania firm szukających maksymalnego skrócenia czasu dotarcia do klienta oraz optymalizacji efektywności pracy.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Żerań znajduje się u zbiegu drogi krajowej numer 61, która łączy Warszawę z Augustowem oraz drogi wojewódzkiej numer 633, która łączy Żerań z Nieporętem i Zalewem Zegrzyńskim.

Komunikacja kolejowa.
W rejonie znajduje się przystanek kolejowy Warszawa Żerań, z którego mogą korzystać pasażerowie Kolei Mazowieckich jadący linią z Warszawy do Legionowa. Do przystanku PKP Żerań można dojechać autobusami: 126, 176, 705, 734, 735 oraz 804.

Opis gospodarki regionu.
Żerań spełnia głównie funkcje przemysłowe, choć północno-zachodnia część przeznaczona jest w większości na tereny mieszkalne. Na terenie Żerania znajduje się między innymi druga pod względem wielkości, pod względem wytwarzanego ciepła, elektrociepłownia w Warszawie - Elektrociepłownia Żerań, a także największa i najważniejsza bocznica kolejowa, cementownia i wiele innych przedsiębiorstw.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: