Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Samodzielna hala magazynowo produkcyjna, oferta nr 2823a

Okolice Kielc
  • Sprzedaż hali z najemcą. Hala w konstrukcji stalowej z możliwością przeznaczenia pod składowanie lub działalność produkcyjną. Budynek wybudowany w 2008 roku. Hala ogrzewana, dostępna poprzez bramy z poziomu "0". Przydział mocy prądu 240 kW.
  • Dwukondygnacyjny budynek biurowy skomunikowany wewnętrznie z halą.
  • Hala na sprzedaż 3107 mkw.

Kategoria na sprzedaż, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Okolice Kielc, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 745, kierunek na północny wschód od Kielc, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 668 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Samodzielna hala produkcyjno magazynowa znajduje się w gminie Masłów. Gmina Masłów to gmina wiejska położona w centralnej części woj. świętokrzyskiego, na terenie powiatu kieleckiego, na południowych stokach Pasma Klonowskiego, graniczy ze stolicą województwa Kielcami i gminami Miedziana Góra, Zagnańsk, Łączna i Górno oraz miastem i gminą Bodzentyn.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Gminę Masłów obsługuje ZTM Kielce, są tam 4 linie autobusowe oraz PKS.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Gmina Masłów ma bezpośrednie połączenie z drogą wojewódzką 745. Pozwala to na szybkie skomunikowanie się z S-7 (E-77), czyli możliwość udania się w kierunku Warszawy bądź Krakowa. DW-745 łączy się także z DK-74, która wiedzie bezpośrednio do Piotrkowa Trybunalskiego. Piotrków Trybunalski to łączność praktycznie ze wszystkimi głównymi drogami w Polsce A-1, A-2, E-75.

Opis gospodarki regionu.
Województwo Świętokrzyskie ma charakter przemysłowo rolniczy o wysokim stopniu koncentracji tradycyjnych działów przemysłu związanych z produkcją i obróbką metali, wydobyciem i przetwórstwem surowców mineralnych oraz produkcją artykułów spożywczych. Województwo Świętokrzyskie ma ścisłe powiązania z sąsiadującymi regionami. Z ośrodkami metropolitarnymi takimi jak Warszawa, Kraków, Katowice i Łódź. Niewątpliwie lokalizacja gminy Masłów, bliskość Kielc, plasuje ją w czołówce pod względem atrakcyjności terenu pod przyszły biznes. Chciałbym jeszcze wspomnieć, iż na terenie gminy znajduje się lotnisko sportowe o bogatej tradycji. Z lotniska startują śmigłowce, motolotnie i niewielkie samoloty. W planach jest stworzenie tam niewielkiego portu lotniczego. Prowadzone są już rozmowy społeczne na temat akceptacji tego przedsięwzięcia przez większość mieszkańców gminy Masłów. Na terenie gminy swoją działalność prowadzą między innymi firmy Nettelekom GK, Vacat-Technika czy też Stokbud.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach: