Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Samodzielna hala magazynowa z biurem., oferta nr 2525a

Centralna Polska - przy A2
  • Do wynajęcia samodzielna hala magazynowa z biurem. Hale cechują nowoczesne konstrukcje stalowe i rozwiązania techniczne. Do wynajęcia lokale użytkowe z wejściem na hale. Z Jartom wynajmiesz hale i magazyny na najkorzystniejszych warunkach.
  • Pokoje biurowe w dobrym standardzie wykończenia, wyposażone w sieć komputerową. Klimatyzacja na życzenie najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 3206 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za mkw. powierzchni hali 14 PLN + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, magazyn  
Lokalizacja Centralna Polska - przy A2, kierunek na północ od Łodzi, w sąsiedztwie A2 Warszawa - Poznań, teren rzadko zabudowany, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 125 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Samodzielna hala magazynowa z biurem znajduje się w gminie Ozorków w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, 20 kilometrów na północ od Łodzi, sąsiadującej z gminami Parzęczew, Zgierz i Łęczyca.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Jeśli chodzi o komunikację autobusową, to na terenie gminy kursują zarówno autobusy PKS, przede wszystkim te z Łęczycy w stronę Łodzi oraz w przeciwnym kierunku, jak również autobusy prywatnych przewoźników. Mieszańcy Łodzi mogą wykorzystać również linię tramwajową numer 46, wyjeżdżającą z przystanku Łódź Chocianowice-Ikea, przejeżdżającą przez Zgierz i miejscowość Emilia, a następnie docierającą do Ozorkowa.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Najważniejsze trasy drogowe, przebiegające przez teren gminy Ozorków to droga krajowa numer 1, z Piotrkowa Trybunalskiego przez Łódź, Ozorków do Włocławka, oraz, znajdująca się 3 kilometry na południe od gminy, autostrada A2 z Łodzi w kierunku Poznania

Komunikacja kolejowa.
Ozorków leży na na trasie linii kolejowej numer 16 z Łodzi Kaliskiej, przez Zgierz do Łęczycy oraz Kutna.

Opis gospodarki regionu.
Współcześnie najważniejszy dla miasta jest przemysł, choć równie szybko wzrasta rola usług. Pod koniec lat 90. XX w. na znaczeniu zyskały inne rodzaje działalności przemysłowej, co zbiegło się niewątpliwie z utworzeniem na południe od centrum miasta podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wśród inwestorów, mających siedziby na terenie ŁSSE znajdują się między innymi BZWF Motor, Ceramika Tubądzin, Greiner Perfoam Polska, HTL Strefa, Interprint Polska, Orsa Moto, PPHU Vertex, Scan Aqua.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: