Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

SEGRO Logistics Park Warsaw, oferta nr 1080c

Park zlokalizowany w Nadarzynie przy trasie katowickiej
  • Powierzchnia biurowa zostanie wybudowana zgodnie z potrzebami najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2700 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
atrakcyjne warunki najmu

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Park zlokalizowany w Nadarzynie przy trasie katowickiej, kierunek na Katowice, okolica przemysłowo – usługowa, droga główna 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max powierzchnia biurowa do wybudowania zgodnie z potrzebami najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

SEGRO Logistics Park Warsaw znajduje się w gminie Nadarzyn, w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, 22 km od centrum Warszawy. Sąsiednie gminy to między innymi Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Lesznowola, Raszyn oraz Tarczyn.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Najlepszym sposobem podróżowania na terenie gminy, do miast i gmin ościennych oraz innych, większych miejscowości, jest wykorzystanie komunikacji PKS oraz przewoźników prywatnych.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Nadarzyn znajduje się przy skrzyżowaniu S8 i drogi wojewódzkiej nr 720 oraz drogi gminnej w kierunku miejscowości Kajetany, Szamoty do Jabłonowa, będącej dojazdem do S7.

Komunikacja kolejowa.
Nadarzyn nie posiada własnego połączenia kolejowego, dlatego jeśli podróżni, jako środek transportu na teren gminy, decydują się na połączenie kolejowe, najlepiej jeśli dojadą do Brwinowa, skąd najłatwiej i najszybciej dostaną się do Nadarzyna drogą wojewódzką numer 720, która jest bezpośrednim łącznikiem między tymi dwoma miejscowościami.

Opis gospodarki regionu.
Swoją działalność prowadzi tutaj przeszło tysiąc firm. Ponad 20 z nich to duże zakłady, zarówno z kapitałem krajowym, jak zagranicznym, na przykład 3M Poland, Scania Polska, MAN, DAF, Mago, Wanzl, Schenker, a ostatnio działalność rozpoczęło wielkie centrum handlowe MAXIMUS. Gmina Nadarzyn to jedna z największych gmin w Polsce, jeśli chodzi o liczbę inwestorów. Po przełomie w 1989 roku Nadarzyn stał się interesującą alternatywą dla dotychczasowych mieszkańców Warszawy dostatecznie zmęczonych jej wielkomiejskością, by szukać odpoczynku na powstających tu stale nowych osiedlach. Zmieniła się w związku z tym struktura zawodowa mieszkańców gminy, powstało wiele nowych firm, rozrosło się zaplecze handlowe. To z kolei przyczyniło się do modernizacji obiektów użytku publicznego, oraz dróg.

Komentarze pracowników JARTOM

Konsultant rynku magazynowego:

Nadarzyn to wg mnie jedna z najlepszych lokalizacji na magazyn w okolicach Warszawy. Błyskawiczny dojazd dla pracowników i kontrahentów nowymi autostradami, a dla samochodów ciężarowych, nawet bardzo wysokotonażowych dostęp łatwy. Nadarzyn jest zaraz za Jankami.

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami:

Ten park może być  przykładem  dobrego połączenia doskonałej lokalizacji (wylotówka  na Katowice i Kraków - tylko 5km od granicy Warszawy) z  magazynami klasy A i korzystnymi warunkami najmu. 

Ktoś ważny:

To jeden z flagowych projektów Segro, cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów.  Oprócz doskonałej lokalizacji, developer proponuje najwyższy standard obiektów, obszerne place manewrowe oraz rozwiązania szyte na miarę doskonale spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów  ( BTS )

:

Nadarzyn to łatwy i szybki dojazd dla klientów i pracowników- kursują tu autobusy linii dedykowanych. Bliskość Warszawy i autostrady to kolejny atut tej lokalizacji.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: