Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Rejon Piaseczno pod Warszawą - Magazyny do wynajęcia wysokiego składowania , oferta nr 1176b

Łubna, powiat Piaseczno, 15 km od Warszawy.
  • Nowoczesne hale magazynowe wysokiego składowania do wynajęcia na terenie kompleksu pod Piasecznem koło Warszawy. Powierzchnie magazynowe wyposażone w doki przeładunkowe i rampy hydrauliczne. Nowocześnie urządzone i wyposażone biurowe lokale użytkowe podnoszą atrakcyjność tej nieruchomości. Skorzystaj z tej oferty Jartom .
  • Możliwość kształtowania powierzchni biurowej w zależności od indywidualnych wymagań najemców. Wysoki standard wykończenia. Nowoczesne rozwiązania komputerowe i telefoniczne - bez ograniczeń. Klimatyzacja na życzenie najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: do ustalenia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1350 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Łubna, powiat Piaseczno, 15 km od Warszawy., kierunek na Górę Kalwarię, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max wielkość powierzchni biurowej do ustalenia z klientem  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

centrum logistyczne znajduje się w gminie Góra Kalwaria, w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, zaledwie kilkaset metrów od DK 79. Góra Kalwaria jest członkiem stowarzyszenia Unia Miasteczek Polskich, sąsiaduje z gminami Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Otwock, Grójec, Magnuszew i Warka.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Za miejską sieć komunikacyjną w planach ma odpowiadać warszawskie MZK - niedługo ruszą z Góry Kalwarii dwie linie autobusowe ZTM z Wilanowa przez Konstancin. Mają to być jedne z najdłuższych tras na tych terenach. W obrębie gminy działa również PKS oraz kilku prywatnych przedsiębiorców, wykorzystujących busy do kursów na terenie powiatu, na przykład na reaktywowanej niedawno linii do Otwocka.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez gminę biegną dwie duże drogi krajowe – DK 50 z Grójca do Mińska Mazowieckiego oraz DK 79 łącząca Warszawę z Sandomierzem, Ożarowem i biegnąca w pobliżu Radomia. Dobre połączenie drogowe ze stolicą stanowi również droga wojewódzka numer 724.

Komunikacja kolejowa.
Przez gminę biegnie linia kolejowa, będąca fragmentem korytarza ze wschodu na zachód kraju, łączącego w swoim dalszym biegu między innymi Warszawę z Poznaniem. Transport szynowy jest najważniejszym elementem strategii samorządu wojewódzkiego, czego dowodem jest stworzenie spółki Koleje Mazowieckie oraz oddanie pod opiekę samorządu Warszawskiej Kolei Dojazdowej, której częścią jest linia z Góry Kalwarii do Warszawy.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie gminy dominują małe i średnie przedsiębiorstwa, firmy prywatne z różnych branż, między innymi sklepy i hurtownie, firmy budowlano-remontowe, biura rachunkowe i firmy zajmujące się oprogramowaniem i grafiką komputerową dla firm i klientów indywidualnych. Kilka spośród zakładów znajdujących się na terenie Góry Kalwarii to: Ferrum System, Toronto-bis, Mea Polska, Biuro Rachunkowe Komplet, Multinet.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: