Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Pruszków Industrial Project., oferta nr 1243a

Doskonała lokalizacja - przemysłowa część Pruszkowa, sąsiedztwo renomowanych firm.
  • Pruszków Industrial Project to hala produkcyjna budowana w systemie built-to-suit. Hale, powierzchnie produkcyjne z dużym przydziałem mocy prądu. Możliwa każda produkcja i magazynowanie. Lokale użytkowe dostosowane do wymagań klienta. Jartom udzieli niezbędnej pomocy w negocjacjach warunków transakcji
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia (hala wynajęta do sierpnia 2023 r.)
  • Hala na sprzedaż 2180 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 10 500 000 PLN + VAT

Kategoria na sprzedaż, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Doskonała lokalizacja - przemysłowa część Pruszkowa, sąsiedztwo renomowanych firm., kierunek na Grodzisk Mazowiecki., okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 1700 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, z własnymi drogami przejazdowymi, placami manewrowymi  

Pruszków Industrial Project znajduje się w gminie Pruszków, w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Sąsiaduje z Lesznowolą, Michałowicami, Nadarzynem i miastem stołecznym Warszawa. Pruszków jest częścią aglomeracji warszawskiej a sąsiednie gminy to Brwinów, Michałowice, Ożarów Mazowiecki oraz Piastów.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Jeśli chodzi o komunikację miejską, podróżni mają do wyboru kilka środków transportu, między innymi komunikację autobusową (linia 700), a także SKM (Szybka Kolej Miejska) i KM (Koleje Mazowieckie). Dojazd wymienionymi środkami transportu do centrum Warszawy zajmuje około 25 minut.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Do Pruszkowa prowadzą Aleje Jerozolimskie, których przedłużenie na terenie miasta stanowi Aleja Wojska Polskiego. W mieście krzyżują się drogi wojewódzkie nr 718 w kierunku Ożarowa Mazowieckiego oraz 719 z Warszawy do Żyrardowa.

Komunikacja kolejowa.
Przez miasto przebiega linia kolejowa z Warszawy do Skierniewic oraz linia Warszawskiej Kolei Dojazdowej, łączącej Warszawę z Grodziskiem Mazowieckim i Milanówkiem. Od 1 lipca 2006 z Pruszkowa do stacji Sulejówek-Miłosna kursuje Szybka Kolej Miejska.

Opis gospodarki regionu.
Pruszków to gmina, w której dochody na jednego mieszkańca są najwyższe w Polsce - tutaj lokują swoje inwestycje wielkie koncerny zagraniczne (na przykład fabryka telewizorów Daewoo Electronics Manufacturing Poland). Pruszków to również ośrodek przemysłowo-usługowy i mieszkaniowy. Na terenie miasta funkcjonują firmy z różnorodnych branż przemysłowych, zakłady farmaceutyczne (Herbapol) i kosmetyczne (L'Oréal), a także centra logistyczne (np. Millennium Logistic Park i kolejowy terminal kontenerowy). Pod koniec XIX wieku powstały tutaj między innymi: fabryka ołówków "Majewski St. i S-ka", fabryka wyrobów fajansowych Jakuba Teichfelda (później Zakłady Porcelitu Stołowego "Pruszków"), cegielnia "Żbików" braci Hoser, fabryka ultramaryny "Sommer i Nower" czy Warsztaty Naprawy Wagonów Towarowych (później ZNTK Pruszków). Z powyższych zakładów do dnia dzisiejszego funkcjonuje jedynie fabryka ołówków. W XX wieku powstały: elektrociepłownia, wytwórnia obrabiarek oraz Zakłady Zielarskie "Herbapol" Pruszków.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach: