Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Prologis Park Sochaczew., oferta nr 1759a

Sochaczew - bezpośrednio przy trasie Warszawa-Poznań.
  • Prologis Park Sochaczew to nowoczesne centrum dystrybucyjne. Możliwe wysokie składowanie. Budynek klasy A. Posadzka bezpyłowa o wytrzymałości 5 T/mkw. Siatka słupów 12 x 25 m. Doki hydrauliczne, bramy najazdowe z poziomu "0". Na terenie parku znajduje się bocznica kolejowa.
  • Powierzchnia biurowa do wybudowania zgodnie z potrzebami najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 3900 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
atrakcyjne warunki najmu

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Sochaczew - bezpośrednio przy trasie Warszawa-Poznań., kierunek na Poznań, Berlin od Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga główna 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max powierzchnia biurowa do wybudowania zgodnie z potrzebami najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren utwardzony, zazieleniony, sieć dróg wewnętrznych, plac manewrowy  

Prologis Park Sochaczew znajduje się w gminie Sochaczew, w województwie mazowieckim, w powiecie sochaczewskim. Sąsiednie gminy to Brochów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno i Teresin.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Alternatywą dla komunikacji kolejowej jest rozwinięty transport samochodowy. Do Sochaczewa można dojechać busami oraz autobusami PKS. Kursują także autobusy rejsowe, którymi można podróżować do miast na terenie Mazowsza, Polski i Europy. Na terenie miasta i okolic funkcjonuje komunikacja miejska prowadzona przez ZKM Sochaczew.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Sochaczew jest to istotny węzeł drogowy, ponieważ krzyżuje się tu droga międzynarodowa E30 z Irlandii do Omska w Rosji (jej polski fragment to droga ze Świecka do Terespola) z drogą krajową nr 50 z Ciechanowa do miejscowości Ostrowa Mazowiecka. Z Sochaczewa można również dostać się do Warszawy drogą wojewódzką nr 580 przez Żelazową Wolę, Kampinos i Leszno oraz do Skierniewic drogą wojewódzką numer 705.

Komunikacja kolejowa.
W Sochaczewie funkcjonuje stacja kolejowa, połączona infrastrukturą kolejową z Warszawą i Łowiczem. Swoje przystanki ma tutaj wiele pociągów pospiesznych i TLK, dzięki czemu z Sochaczewa można dojechać do Lublina, Zamościa, Chełma, Bydgoszczy, Białegostoku, Poznania, Zielonej Góry, Szczecina oraz Świnoujścia.

Opis gospodarki regionu.
Główne gałęzie gospodarki regionu to przemysł chemiczny, spożywczy, budowlany oraz kosmetyczny, a najważniejsze przedsiębiorstwa działające na terenie gminy to między innymi Boryszew ERG, Uponor Polska, Chodakowskie Zakłady Włókien Chemicznych Chemitex, Mars Polska, PCB Plecewice, Verona Products Professional, Energop oraz Sarens-Polska.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: