Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Prologis Park Dąbrowa Górnicza., oferta nr 1718e

Dąbrowa Górnicza - w pobliżu S1
  • Powierzchnia biurowo - socjalna o bardzo wysokim standardzie. Możliwość dostosowania powierzchni zgodnie z wymogami najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 6814 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Dąbrowa Górnicza - w pobliżu S1, kierunek na pólnoc od centrum Dąbrowy Górniczej , okolica typowo przemysłowa, droga główna 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max w zaleznosci od potrzeb najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Prologis Park Dąbrowa znajduje się w Dąbrowie Górniczej, która jest miastem w południowej Polsce, w Zagłębiu Dąbrowskim. Jest największym powierzchniowo miastem województwa i największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Miasto graniczy z powiatem będzińskim, w skład którego wchodzą gminy Będzin, Psary, Mierzęcice, Siewierz oraz Sławków. Dodatkowo Dąbrowa Górnicza sąsiaduje z powiatem olkuskim w województwie małopolskim (gminy Klucze i Bolesław) oraz z Sosnowcem.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikację miejską na terenie Dąbrowy Górniczej organizuje KZK GOP. Na terytorium miasta przebiega kilkadziesiąt linii autobusowych i kilka tramwajowych.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez miasto biegną: DS1, DK86, DK94, DW790, DW796, DW910. Trwają także prace projektowe nad wydłużeniem Drogowej Trasy Średnicowej do Dąbrowy Górniczej, która przy takim rozplanowaniu biegłaby z Katowic przez Mysłowice, Sosnowiec, Będzin aż do Dąbrowy Górniczej.

Komunikacja kolejowa.
Dąbrowa Górnicza ma bardzo rozwiniętą sieć kolejową. W mieście znajduje się aż 9 stacji kolejowych na następujących liniach: numer 1 z Warszawy przez Częstochowę do Katowic; numer 133 z Dąbrowy Górniczej-Ząbkowic do Krakowa oraz połączenie kolejowe między Katowicami a Kielcami. Na odcinku Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin Grodziec do dziś kursują pociągi towarowe. W Dąbrowie Górniczej w pobliżu Huty Katowice znajduje się także towarowa stacja przeładunkowa Linii Hutniczej-Szerokotorowej dawniej zwaną linią hutniczo-siarkową (LHS). Tory te mają rozstaw szyn taki jak obowiązuje na terenach byłego ZSRR. Linia ta łączy Polskę z Ukrainą i Rosją, bez konieczności przeładunku towarów na granicy.

Opis gospodarki regionu.
W Dąbrowie Górniczej mieści się największa w Polsce huta stali ArcelorMittal i jedna z największych europejskich koksowni Koksownia Przyjaźń. W 1996 roku stworzono Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W jej skład weszły między innymi tereny Dąbrowy Górniczej oraz sąsiadującego z nią Sosnowca. W ciągu kilku ostatnich lat, na terenach podstrefy znajdującej się w Dąbrowie Górniczej wybudowanych zostało wiele zakładów produkcyjnych i usługowych: Atlas Barbara, Ekocem, Final, Hobas System Polska, NIKE, DHL Exel Supply Chain, centrum dystrybucji firm Gillette i Philips, Fiege, Kamis-Przyprawy, PDC Silesia, TNT, Brembo Poland, Damel, Defum, Ficomirrors Polska, Magneti Marelli Exhaust Systems Polska, Mecacontrol Polska, Saia-Burgess Poland, Huta Szkła Gospodarczego "Ząbkowice", Saint-Gobain Sekurit Hanglas Polska, Huta Bankowa, Montostal, Pfleiderer Technika Izolacyjna Polska, Przedsiębiorstwo Przerobu i Obrotu Złomem HK – Cutiron, Stalprofil, Zakłady Tworzyw Sztucznych "Ząbkowice Erg" i wiele innych. Planowana jest budowa kolejnych zakładów: Sigro, Korea Fuel-Tech i Gühring Polska. Na terenie Dąbrowy znajduje się także duże Centrum Handlowe Pogoria, sklepy sieci Albert, Biedronka, Żabka, Carrefour, Real, Tesco, Dom Handlowy "Centrum", Intermarche, Kaufland, Lidl, w budowie są sklepy MediaMarkt i OBI.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: