Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

ProLogis Park Będzin, oferta nr 2727a

Górny Śląsk - Będzin, 5 km do S1 i 12 km do A4
  • Centrum dystrybucyjne z wjazdem dla ciężarówek (33 m), parking dla ciężarówek (liczba miejsc parkingowych do uzgodnienia), parking dla samochodów osobowych.
  • Pomieszczenia biurowe będą budowane pod konkretne potrzeby klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2700 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Górny Śląsk - Będzin, 5 km do S1 i 12 km do A4, Będzin, kierunek na Kraków od Czeladzi, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max według potrzeb klienta  
Zabezpieczenia, ochrona TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Mapletree Park Będzin znajduje się w Będzinie, mieście powiatowym, położonym w południowej Polsce w Zagłębiu Dąbrowskim we wschodniej części województwa śląskiego, na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Graniczy z Dąbrową Górniczą, Sosnowcem i Siemianowicami.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
System komunikacji miejskiej oparty jest na transporcie autobusowym i tramwajowym. Połączenia autobusowe umożliwiają bezpośredni dojazd podróżnych między innymi do Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Wojkowic, Katowic, Siemianowic Śląskich, Piekar Śląskich, Bytomia, Psar, Siewierza, Sławkowa, Mierzęcic, Bobrownik, Ożarowic. Przez Będzin przebiegają także trasy linii tramwajowych obejmujących swym zasięgiem większość miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz Zagłębia.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Będzin posiada bardzo dogodne połączenie drogowe z resztą kraju – leży na skrzyżowaniu dwóch ważnych tras szybkiego ruchu: DK94 z Wrocławia do Krakowa z DK86 z Katowic do Warszawy, która 11 kilometrów dalej łączy się przy węźle Podwarpie z drogą ekspresową S1. Przez miasto przebiega także DW910. Dojazd do ProLogis Park nie stanowi problemu.

Komunikacja kolejowa.
Przez Będzin przebiegają linie kolejowe nr 1 z Warszawy do Katowic oraz 183 z Dąbrowy Górniczej Ząbkowic do miejscowości Brzeziny Śląskie. Tutaj także obsługiwana jest komunikacja podmiejska pomiędzy Gliwicami a Zawierciem i Częstochową. Będzin ma również bezpośrednie połączenie kolejowe z Wisłą.

Opis gospodarki regionu.
Będzin jest ważnym ośrodkiem przemysłowym we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Przemysł reprezentowany jest głównie przez: hutnictwo metali nieżelaznych i Hutę Będzin, przemysł energetyczny i elektrownię Łagisza oraz elektrociepłownię Będzin, przemysł spożywczy i materiałów budowlanych. Do najważniejszych, obecnie istniejących zakładów pracy należą: ENION, Fabryka Przewodów Energetycznych, Huta Będzin, Mostostal Będzin, KREISEL, Interpromex, Centrostal, SLET, Metalzbyt. Będzin jest także liczącym się w regionie i poza nim ośrodkiem handlowym. W jednej z dzielnic w każdą środę i sobotę odbywa się targ, będący jednym z najstarszych i największych w południowej Polsce.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: