Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Park Magazynowy Pruszków, oferta nr 1861b

Okolice Warszawy
  • Hala produkcji lekkiej zlokalizowana w centralnej Polsce. Doskonała komunikacja z Warszawą (tylko 15 km) oraz innymi aglomeracjami. Sąsiedztwo planowanego przedłużenia autostrady A4, mającej łączyć Berlin z Moskwą.
  • Powierzchnia biurowa będzie aranżowana pod konkretne potrzeby klienta
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Okolice Warszawy, kierunek na zachód, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 663 mkw., 663  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

West Park Pruszków położony jest w mieście Pruszków, w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Pruszków należy do aglomeracji warszawskiej, a gminy, z którymi sąsiaduje to między innymi Brwinów, Michałowice, Ożarów Mazowiecki, Piastów oraz miasto stołeczne Warszawa.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Podróżni, przybywający na teren Pruszkowa, mają do wyboru kilka sposobów poruszania się po gminie: używając miejskiej komunikacji autobusowej z sześcioma liniami autobusowymi, dostaniemy się między innymi do miejscowości położonych blisko Pruszkowa (Komorowa, Piastowa, Parzniewa, Gąsina, Malichy i Ożarowa). Jednak głównym środkiem transportu łączącym Warszawę z Pruszkowem jest Szybka Kolej Miejska, Koleje Mazowieckie oraz WKD. Dzięki w/w kolejom, dotarcie do centrum Warszawy to kwestia około 25 minut.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez gminę Pruszków biegnie autostrada A-2 relacji Świecko – Poznań – Konin – Warszawa – Siedlce – Terespol (ostatni odcinek DK-2). Mamy, więc wspaniałą komunikację wschód – zachód kraju. A-2 łączy się także z A-1, S-8, E-77 (DK-7) drogi te szybko poprowadzą nas w kierunku Wrocławia, Krakowa, Gdańska czy też Białegostoku. Do Pruszkowa z centrum Warszawy biegną także Aleje Jerozolimskie, których przedłużeniem na terenie miasta jest Aleja Wojska Polskiego. W samym Pruszkowie krzyżują się drogi wojewódzkie nr 718 (prowadząca w kierunku Ożarowa Mazowieckiego) oraz 719 (prowadząca z Warszawy do Żyrardowa). Trzeba także nadmienić, iż wokół Pruszkowa poprowadzono tzw. Małą Obwodnicę liczącą sobie 5,5 km. Omija ona gęste zabudowy miasta i niewątpliwie skraca czas dojazdu do węzła autostrady A-2 (Pruszków) kierowcom jadącym z kierunku zachodniego drogą wojewódzką 719.

Komunikacja kolejowa.
Miasto znajduje się na trasie kolejowej z Warszawy do Skierniewic oraz linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej, będącej połączeniem Warszawy z Grodziskiem Mazowieckim i Milanówkiem. Od kilku lat między Pruszkowem a stacją Sulejówek-Miłosna kursuje Szybka Kolej Miejska. Najbliższym w okolicy Pruszkowa jest usytuowane Lotnisko Warszawa-Okęcie, które leży nieco ponad 10 kilometrów na wschód od gminy. Najszybciej dojechać do niego można korzystając z DW 719, a następnie DK 7.

Opis gospodarki regionu.
Atutem Pruszkowa jest niewątpliwie jego lokalizacja. Pruszków położony jest tylko 18 km od Warszawy. Bliskość tras międzynarodowych oraz lotniska i kolejowego terminalu kontenerowego sprzyja dynamicznemu rozwojowi miasta oraz powstawaniu nowych inwestycji krajowych jak i zagranicznych. Pruszków to miasto z najwyższymi w Polsce dochodami na jednego mieszkańca. Pruszków jest również ośrodkiem przemysłowo-usługowym i mieszkaniowym. W mieści swoje siedziby mają zakłady farmaceutyczne Herbapol, firma kosmetyczna L'Oréal, a także centra logistyczne, z których wyróżnić należy Millennium Logistic Park. W XX wieku powstały na terenie gminy duże zakłady, wśród których należy wyróżnić elektrociepłownię i wytwórnię obrabiarek, znaną aktualnie, jako Zakłady Przemysłowe "1-go Maja". Do dnia dzisiejszego przetrwała również, założona pod koniec XIX wieku, fabryka ołówków.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: