Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Park Logistyczny , oferta nr 1815a

Atrakcyjna lokalizacja, Pruszków, koło autostrady A2
  • Park Logistyczny w Pruszkowie hale magazynowe do wynajęcia. Atrakcyjna lokalizacja przy autostradzie Warszawa Berlin. Hale posiadają nowoczesne konstrukcje stalowe zapewniające ekonomiczne, wysokie składowanie. W nieruchomości tej wygodnie poprowadzisz magazynowanie, konfekcjonowanie czy dystrybucję. Hale idealnie spełnia oczekiwania każdego logistyka. Biurowe lokale użytkowe z dostępem na hale. Skorzystaj z oferty Jartom. Z nami uzyskasz najatrakcyjniejszą cenę lub stawki czynszowe.
  • Powierzchnia biurowa wyposażona w klimatyzację i sieć komputerową. Możliwa aranżacja pod potrzeby klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Atrakcyjna lokalizacja, Pruszków, koło autostrady A2 , kierunek na zachód od Warszawy, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 400 mkw., możliwe zwiększenie pow. biurowej  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Park logistyczny położony jest w mieście Pruszków, w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Pruszków należy do aglomeracji warszawskiej, a gminy, z którymi sąsiaduje to między innymi Brwinów, Michałowice, Ożarów Mazowiecki, Piastów oraz miasto stołeczne Warszawa.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Podróżni, przybywający na teren Pruszkowa, mają do wyboru kilka sposobów poruszania się po gminie: używając miejskiej komunikacji autobusowej z sześcioma liniami autobusowymi, dostaniemy się między innymi do miejscowości położonych blisko Pruszkowa (Komorowa, Piastowa, Parzniewa, Gąsina, Malichy i Ożarowa). Jednak głównym środkiem transportu łączącym Warszawę z Pruszkowem jest Szybka Kolej Miejska, Koleje Mazowieckie oraz WKD. Dzięki w/w kolejom, dotarcie do centrum Warszawy to kwestia około 25 minut.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez gminę Pruszków biegnie autostrada A-2 relacji Świecko – Poznań – Konin – Warszawa – Siedlce – Terespol (ostatni odcinek DK-2). Mamy, więc wspaniałą komunikację wschód – zachód kraju. A-2 łączy się także z A-1, S-8, E-77 (DK-7) drogi te szybko poprowadzą nas w kierunku Wrocławia, Krakowa, Gdańska czy też Białegostoku. Do Pruszkowa z centrum Warszawy biegną także Aleje Jerozolimskie, których przedłużeniem na terenie miasta jest Aleja Wojska Polskiego. W samym Pruszkowie krzyżują się drogi wojewódzkie nr 718 (prowadząca w kierunku Ożarowa Mazowieckiego) oraz 719 (prowadząca z Warszawy do Żyrardowa). Trzeba także nadmienić, iż wokół Pruszkowa poprowadzono tzw. Małą Obwodnicę liczącą sobie 5,5 km. Omija ona gęste zabudowy miasta i niewątpliwie skraca czas dojazdu do węzła autostrady A-2 (Pruszków) kierowcom jadącym z kierunku zachodniego drogą wojewódzką 719.

Komunikacja kolejowa.
Miasto znajduje się na trasie kolejowej z Warszawy do Skierniewic oraz linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej, będącej połączeniem Warszawy z Grodziskiem Mazowieckim i Milanówkiem. Od kilku lat między Pruszkowem a stacją Sulejówek-Miłosna kursuje Szybka Kolej Miejska.

Opis gospodarki regionu.
Atutem Pruszkowa jest niewątpliwie jego lokalizacja. Pruszków położony jest tylko 18 km od Warszawy. Bliskość tras międzynarodowych oraz lotniska i kolejowego terminalu kontenerowego sprzyja dynamicznemu rozwojowi miasta oraz powstawaniu nowych inwestycji krajowych jak i zagranicznych. Pruszków to miasto z najwyższymi w Polsce dochodami na jednego mieszkańca. Pruszków jest również ośrodkiem przemysłowo-usługowym i mieszkaniowym. W mieście swoje siedziby mają zakłady farmaceutyczne Herbapol, firma kosmetyczna L'Oréal, a także centra logistyczne, z których wyróżnić należy Millennium Logistic Park. W XX wieku powstały na terenie gminy duże zakłady, wśród których należy wyróżnić elektrociepłownię i wytwórnię obrabiarek, znaną aktualnie, jako Zakłady Przemysłowe "1-go Maja". Do dnia dzisiejszego przetrwała również, założona pod koniec XIX wieku, fabryka ołówków.

Komentarze pracowników JARTOM

Zielony:

Lokalizacja wspaniała. Hala na sprzedaż wspaniała. Czego jeszcze więcej potrzeba? Pełen profesjonalizm rozwiązań logistycznych. Jeden z lepszych magazynów jakie oglądałem. Fantastyczne połączenie ze wszystkimi miastami w Polsce. Z tamtego miejsca wyruszymy bez problemu na Poznań, Konin, Berlin, Łódź, Gdańsk, Katowice czy też Białystok. Po co jeszcze wymieniać A-2 potem S-8. Trzeba się poważnie zastanowić czy nie warto raz a dobrze zainwestować w takie rozwiązanie. Każdy rzetelny logistyk poprze moje zdanie. To miejsce i ta hala na sprzedaż to wspaniała inwestycja na lata. Przyniesie na pewno ożywienie w każdym przedsięwzięciu. 

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: