Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Panattoni Park Wrocław II., oferta nr 2611a

Wrocław - przy autostradzie A4.
  • Nowoczesne Centrum Logistyczne. Budynki klasy A. Wysokość składowania 10 m w świetle hali. Dostęp do hali poprzez doki i bramy najazdowe z poziomu "0". Rozstaw siatki słupów 12 m x 22,5 m.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 3273 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
atrakcyjne warunki najmu!

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Wrocław - przy autostradzie A4., Park położony wzdłuż A4 przy węźle Pietrzykowice, 14 km od Wrocławia, kierunek na południowy - zachód od Wrocławia , okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości rozpoczęta budowa, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 535 mkw., powierzchnia biurowa będzie aranżowana zgodnie z potrzebami najemców  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren utwardzony, zazieleniony, sieć dróg wewnętrznych, plac manewrowy  

Panattoni Park Wrocław II pomiędzy Kątami Wrocławskimi a Wrocławiem, nieopodal autostrady A2. Kąty Wrocławskie są miastem w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, położonym na południowy zachód od Wrocławia. Sąsiednie gminy to między innymi Kobierzyce, Mietków, Miękinia, Kostomłoty, Sobótka i oczywiście Wrocław.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Zarząd województwa dolnośląskiego chce powołać do życia związek gmin aglomeracji wrocławskiej. Oprócz Wrocławia miałyby do niego przystąpić między innymi Wisznia Mała, Kobierzyce, Czernica, Kąty Wrocławskie czy Wołów. Jako jedną z pierwszych decyzji z tym związanych, samorządy miałyby wprowadzić wspólny bilet na pociągi i autobusy. Ważnym elementem łączącym gminy aglomeracji wrocławskiej będzie kolej aglomeracyjna. Dzięki niej, o wiele częściej niż dziś, lokalne pociągi (głównie szyno busy) miałyby kursować do Wrocławia z Oleśnicy, Oławy czy Trzebnicy. Póki co, najlepiej przy dojazdach korzystać z komunikacji busowej, autobusowej (PKS oraz prywatni przewoźnicy) oraz kolejowej.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez centralną część gminy przebiega autostrada A4 - odcinek z Wrocławia do granicy z Niemcami, a także droga krajowa numer 346 ze Środy Śląskiej oraz droga krajowa nr 362, łącząca Kąty Wrocławskie bezpośrednio z Wrocławiem.

Komunikacja kolejowa.
Kąty Wrocławskie przecina trasa kolejowa numer 274, z Jeleniej Góry, przez Wałbrzych, Jaworzynę do Wrocławia, gdzie krzyżuje się z największymi szlakami kolejowymi regionu i kraju – biegnącymi z zachodu na wschód liniami C-E 30 i E-30 (łączącą Wrocław z Katowicami) oraz z północy na południe C-E 59 i E-59 (łącząca Poznań z Wrocławiem).

Opis gospodarki regionu.
W Kątach Wrocławskich swoje siedziby mają między innymi firmy BRERA, GASTAL, Kate Service – producent i dystrybutor artykułów AGD i chemii gospodarczej, SCANIA Polska, Gerpol, Grupa Schneider oraz Akoss – dystrybutor kosmetyków.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: