Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

P3 Poznań - - dawniej Point Park Poznań., oferta nr 2411b

Gądki, 10 km od Poznania, bliskość autostrady A2.
  • Wynajmij atrakcyjną hale magazynową w P3 Poznań. Nowoczesne konstrukcje stalowe to tanie składowanie i magazynowanie. Możliwa lekka produkcja. Magazyny są dostępne poprzez bramy i doki. Ogrzewane powierzchnie magazynowe. Lokale użytkowe dostosowane do potrzeb najemcy. Dzięki pomocy Jartom wynajmiesz hale i magazyny na najlepszych warunkach.
  • Termin dostępności nieruchomości: 6-8 miesięcy od podpisania umowy
  • Minimalny moduł hali na wynajem 10000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
czynsz do negocjacji w zależności od długości okresu najmu i wynajmowanej powierzchni

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Gądki, 10 km od Poznania, bliskość autostrady A2., kierunek na południowy-wschód od Poznania, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości idealny  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max Powierzchnia biurowa do wybudowania według potrzeb klienta.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Pointpark Poznań leży w gminie Kórnik, w woj. wielkopolskim, w powiecie poznańskim. Pointpark Poznań jest położony około 10 kilometrów od Poznania, w bliskości autostrady A2.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikacją miejską na terenie Kórnika zajmuje się Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe. Autobusy tej firmy kursują na liniach, które łączą Kórnik i Zaniemyśl z Poznaniem, a także Kórnik ze Środą Wielkopolską oraz na liniach lokalnych, dowożących pasażerów do centrum Kórnika. Obok regularnych linii KPA zajmuje się także przewozami turystycznymi na trasach krajowych i zagranicznych.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez miasto przebiegają DK11, jako część planowanej drogi ekspresowej S11 z Kołobrzegu, przez Koszalin, Poznań, Kórnik, Ostrów Wielkopolski do Bytomia; DW434 z miejscowości Łubowo, przez Kostrzyn, Kórnik, Śrem, miejscowości Dolsk, Gostyń i Krobia, aż do Rawicza oraz DW431 z Kórnika przez Rogalin, Mosinę do Wronczynu.

Komunikacja kolejowa.
Kórnik nie posiada jako takiego bezpośredniego połączenia kolejowego z żadnym innym miastem, ale w pobliżu przebiega linia kolejowa 272, łącząca Poznań ze Środą Wielkopolską i Jarocinem, a dalej z Ostrowem Wielkopolskim, Kluczborkiem i Kędzierzynem Koźle. Natomiast po północnej stronie Poznania trasa ta przechodzi w linię E-59 do Szczecina i Świnoujścia.

Opis gospodarki regionu.
Położenie gminy Kórnik w bezpośredniej bliskości stolicy województwa wielkopolskiego oraz autostrady, a także jej walory kulturowo-krajobrazowe wyznaczają dwa zasadnicze kierunki jej rozwoju. Północna część gminy jest wyjątkowo ciekawa z punktu widzenia inwestorów. Najbardziej liczą się tutaj branże magazynowa (firma Doxler Best), spedycyjna (firmy A.B. Spedtrans i Trans Sped) i przetwórstwa rolno-spożywczego - FPH Ogórkiewicz Gerwazy oraz

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: