Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Okęcie Business Park, oferta nr 3025d

Warszawa Okęcie
  • Do wynajęcia hala w doskonałej lokalizacji Warszawa Okęcie. Nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy. Hale cechują nowoczesne konstrukcje stalowe. Powierzchnie magazynowe wysokiego składowania. Magazyny są ogrzewane i doświetlone światłem dziennym. W okolicy nieruchomości inne hale, magazyny i reprezentacyjne obiekty. Z pomocą Jartom wynajmiesz hale na najkorzystniejszych warunkach.
  • Do każdego modułu magazynowanego dedykowana powierzchnia biurowo-socjalna o wysokim standardzie wykończenia i dogodnie skomunikowana z halą. Biuro wyposażone w klimatyzację oraz nowoczesną sieć tele-informatyczną. Oświetlenie 600 lux. Powierzchnia doskonale doświetlona światłem dziennym. Możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1450 mkw., maksymalny do uzgodnienia (powierzchnia bezsłupowa)

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Warszawa Okęcie, kierunek na Janki, Raszyn, w okolicy obiekty różnego typu: przemysłowe i mieszkalne, droga utwardzona 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 180 mkw., (możliwość wykonania dodatkowej powierzchni biurowej na antresoli)  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, z własnymi drogami przejazdowymi, placami manewrowymi  

Okęcie Business Park znajduje się w warszawskim rejonie Okęcie, sąsiadującym między innymi z rejonami: Raków, Salomea, Oracz Wielka, Załuski i Paluch.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Do przystanku autobusowego znajdującego się obok stacji kolejowej Warszawa Okęcie można dojechać autobusami: 148 i 306, natomiast do lotniska Warszawa-Okęcie autobusami komunikacji miejskiej MZA 148, 175, 188 i nocnym N32.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez Okęcie biegną dwie drogi krajowe – numer 7, z Żukowa k. Gdańska przez Warszawę do granicy ze Słowacją w Chyżnem oraz droga krajowa to numer 8, od przejścia granicznego do Czech w Kudowie-Zdroju do przejścia granicznego na Litwę w Budzisku. Do lotniska Warszawa-Okęcie dociera również droga wojewódzka numer 634, łącząca Warszawę z miastami w północno-wschodniej części aglomeracji warszawskiej.

Komunikacja kolejowa.
Znajduje się tutaj stacja kolejowa Warszawa Okęcie, obsługująca ruch na linii Warszawa-Kraków. Z tej stacji można dojechać elektrycznymi pociągami podmiejskimi między innymi do Śródmieścia stolicy, Radomia i Zalesia Górnego.

Opis gospodarki regionu.
Niegdyś Okęcie należało do Warszawskiego Okręgu Przemysłowego, aktualnie najbardziej znaczącym punktem na mapie gospodarczej regionu jest kompleks biurowy Okęcie Bussiness Park, znajdujący się przy ulicy 17ego stycznia 45. Znajdują się tu siedziby między innymi firm Kingfisher, Mitsubishi, EATON, Coty, Polbank i innych. Do tej pory oddano do użytku dwa budynki biurowe, kolejny etap inwestycji czeka na realizację.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Małgorzata Papaj

Małgorzata Papaj

Manager ds. Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: