Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Obiekt magazynowo-biurowo-wystawienniczy., oferta nr 3101a

Okolice Piaseczna, przy drodze krajowej nr 79.
  • Jartom oferuje do wynajęcia hale z zapleczem biurowym i ekspozycyjnym - reprezentacyjne lokale użytkowe dobrze skomunikowane z magazynem. Obiekt magazynowo-biurowo-wystawienniczy do wynajęcia w okolicy Piaseczna, położony przy drodze krajowej 79.
  • Powierzchnia biurowa według potrzeb najemcy. Wysokość 3,5m. powierzchnia klimatyzowana.
  • Termin dostępności nieruchomości: od listopada 2013
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1500 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za mkw. powierzchni hali 3,4 Euro + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Okolice Piaseczna, przy drodze krajowej nr 79., (15 km od Warszawy, 8 km od Piaseczna, 8 km od Góry Kalwarii), kierunek na południe od Warszawy, okolica mieszkalno – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Obiekt magazynowo-biurowo-wystawienniczy znajduje się w gminie Góra Kalwaria, w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim. Góra Kalwaria jest członkiem stowarzyszenia Unia Miasteczek Polskich, sąsiaduje z gminami Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Otwock, Grójec, Magnuszew i Warka.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Za miejską sieć komunikacyjną w planach ma odpowiadać warszawskie MZK - niedługo ruszą z Góry Kalwarii dwie linie autobusowe ZTM z Wilanowa przez Konstancin. Mają to być jedne z najdłuższych tras na tych terenach. W obrębie gminy działa również PKS oraz kilku prywatnych przedsiębiorców, wykorzystujących busy do kursów na terenie powiatu, na przykład na reaktywowanej niedawno linii do Otwocka.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez gminę biegną dwie duże drogi krajowe – DK 50 z Grójca do Mińska Mazowieckiego oraz DK 79 łącząca Warszawę z Sandomierzem, Ożarowem i biegnąca w pobliżu Radomia. Dobre połączenie drogowe ze stolicą stanowi również droga wojewódzka numer 724.

Komunikacja kolejowa.
Przez gminę biegnie linia kolejowa, będąca fragmentem korytarza ze wschodu na zachód kraju, łączącego w swoim dalszym biegu między innymi Warszawę z Poznaniem. Transport szynowy jest najważniejszym elementem strategii samorządu wojewódzkiego, czego dowodem jest stworzenie spółki Koleje Mazowieckie oraz oddanie pod opiekę samorządu Warszawskiej Kolei Dojazdowej, której częścią jest linia z Góry Kalwarii do Warszawy.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie gminy dominują małe i średnie przedsiębiorstwa, firmy prywatne z różnych branż, między innymi sklepy i hurtownie, firmy budowlano-remontowe, biura rachunkowe i firmy zajmujące się oprogramowaniem i grafiką komputerową dla firm i klientów indywidualnych. Kilka spośród zakładów znajdujących się na terenie Góry Kalwarii to: Ferrum System, Toronto-bis, Mea Polska, Biuro Rachunkowe Komplet, Multinet.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Małgorzata Papaj

Małgorzata Papaj

Manager ds. Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: