Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Nowoczesny park magazynowy w Warszawie, oferta nr 1691a

Nowoczesny park magazynowy na pograniczu Warszawy i Raszyna
  • Nowoczesna hala produkcyjna, wykonana w wysokiej klasy technologii, zapewniającej obniżenie kosztów zużycia mediów przez najemców, między innymi izolację lepszą nawet o 35% w stosunku do płyt powszechnie używanych na rynku. Obiekt w dogodnym położeniu - na granicy Warszawy i Raszyna, oferując dogodny transport publiczny dla Najemców i ich pracowników. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 400 m od nieruchomości. Rodzaj prowadzonej produkcji oraz samo prowadzenie produkcji, w tym montaż, konfekcjonowanie i innych, musi zostać każdorazowo uzgodnione z odpowiednimi urzędami administracyjnymi pod kątem zgodności z prawem miejscowym, oraz z właścicielem nieruchomości w kwestii możliwości zaopatrzenia potencjalnego najemcy lub użytkownika obiektu w niezbędne media.
  • Biuro klasy-A wykonane dla Najemcy „pod klucz”. Przeszklone wszystkie drzwi wewnątrz biura z naświetlem 2.70 m., co zapewnia doświetlenie korytarzy oraz komfort pracy. Klimatyzacja z indywidualnym sterowaniem w każdym pomieszczeniu. Eleganckie pomieszczenia socjalne i toalety o wysokim standardzie. Kolorystyka (w tym wykładziny, ściany) do wyboru przez najemcę. Potrójne szyby w oknach zapewniające doskonałą izolację od hałasu i temperatur. Otwierane i uchylne okna. Podliczniki ciepła zamontowane na każdym grzejniku, co zwiększa kontrolę Najemcy nad zużyciem ciepła w biurze. Indywidualna aranżacja powierzchni biurowej z dowolnym rozmieszczeniem floor-boxów. Oświetlenie LED; Infrastruktura światłowodowa, usługi głosowe w tym łącze PRE, PSTN i łącza VOIP, symetryczne łącze.
  • Termin dostępności nieruchomości: Q3 2022
  • Minimalny moduł hali na wynajem 590 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Nowoczesny park magazynowy na pograniczu Warszawy i Raszyna, Obiekt w doskonałej lokalizacji: 10 minut z lotniska Chopina i ok. 18 minut jazdy ze Śródmieścia. Położenie obok trasy S2/POW zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia, oraz dogodną komunikację z głównymi miastami Polski (Poznań, Łódź, Wrocław, Kraków i Trójmiasto)., trasa szybkiego ruchu 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 130 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren utwardzony, plac manewrowy  

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Doskonałe połączenie dla pracowników - dojazd do Śródmieścia Warszawy w niespełna 20 minut. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej w odległości 600 m.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: