Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Nowoczesny obiekt magazynowy, oferta nr 2540a

Łodź - Widzew
  • Powierzchnia biurowa będzie realizowana według potrzeb klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2800 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Atrakcyjne warunki najmu.

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Łodź - Widzew , Park oferuje swoim klientom najwyższej klasy magazyn i jasną przestrzeń przemysłową w budynku o powierzchni prawie 25 000 m 2. Park położony jest we wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Widzew-Olechów, zaledwie 15 km od autostrady A2 (wschód-zachód), w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego węzła Łódź-Wschód z autostradą A1 (północno- południe)., kierunek na wschód, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości bardzo dobry  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max w zalezności od potrzeb klienta  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Segro Logistics Park Łódź prestiżowe Centrum Logistyczne w wysokim standardzie, znajduje się w dzielnicy Łodzi Widzewie, mieście i gminie położonej w środkowej Polsce. Aglomeracja Łódzka jest trzecim miastem w kraju pod względem liczby ludności i czwartym pod względem powierzchni. Najważniejsze gminy sąsiadujące to Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Zgierz, Rzgów i Brzeziny.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
W Łodzi komunikację miejską prowadzi MPK-Łódź. Przedsiębiorstwo o ponad 115 letnim doświadczeniu, obsługuje ponad 80 linii autobusowych oraz 22 linie tramwajowe. Komunikacja miejska obejmuje ok. 40 km ulic, miasto podzielono na 12 rejonów, które są ze sobą połączone wspólnym rozkładem jazdy. Transport zbiorowy w Łodzi (siatka połączeń) ciągle się rozwija, częstotliwość kursowania tramwajów i autobusów wynosi od 6 do 12 min. Umożliwia to szybkie i dogodne przemieszczenie się pasażerów w prawie każdy punkt miasta

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Fantastyczne położenie dzielnicy Łodzi Widzewa, pomiędzy najważniejszymi drogami w Polsce, daje nieocenione możliwości w kwestiach komunikacji samochodowej. Przez Widzew przebiega autostrada A-1, która po kilku kilometrach (10 km) przecina się z autostradą A-2. Transeuropejskie skrzyżowanie A-1 i A-2 stanowi ważny węzeł komunikacyjny w naszym kraju. Z tego miejsca ekspresowo pojedziemy w kierunkach: na zachód (Konin, Poznań, Berlin czy też Europa Zachodnia), na wschód (Warszawa, Białystok, Terespol), na północ (Toruń, Bydgoszcz, całe wybrzeże czyli Gdańsk, Gdynia czy też Szczecin) a na południe udamy się do Wrocławia korzystając z drogi szybkiego ruchu nr 8. S-8 na pewnym odcinku pokrywa się z autostradą A-1. Dalej A-1 przechodzi w drogę krajową nr 1i prowadzi do Okręgu Katowickiego. Nie sposób wymienić wszystkich miejscowości, które są wspaniale skomunikowane z Łodzią. Nadmienić jednak trzeba, iż z Łodzi do stolicy Polski Warszawy, to już niecałe dwie godziny. Kolokwialnie mówiąc, dzielnica Widzew i jego położenie, to niepodważalny atut pod względem logistycznym dojazdu, dla transportów typu TIR i samochodów dostawczych.

Komunikacja kolejowa.
Przez Łódź przebiega odnoga linii kolejowej C-E 65/1, która łączy linie biegnące południkowo z trójmiasta do południowej granicy kraju, do przejścia granicznego w Cieszynie. Najważniejszym i największym portem lotniczym, jeśli chodzi o pasażerów przybywających do Łodzi jest znajdujące się około sześciu kilometrów od centrum miasta lotnisko im. Władysława Reymonta.

Opis gospodarki regionu.
Niegdyś Łódź słynęła z przemysłu włókienniczego, obecnie ma on coraz mniejsze znaczenie. Z liczących się w tej branży, pozostały zakłady Redan i Zakłady Tekstylno-Konfekcyjne Teofilów. Teraz najważniejsze dla miasta są nowe technologie, infrastruktura oraz pozyskiwanie inwestorów w trzech branżach: centra zaplecza biznesowego, logistyka i AGD. Swoje siedziby w Łodzi mają mBank i Multibank, a centra usług biurowych GE Money Bank i Philips. Tutaj także powstała Grupa Atlas. Łódzką domeną stała się produkcja sprzętu AGD, zainwestowały tutaj także firmy Merloni Indesit i Bosch/Siemens oraz ich poddostawcy. Dzięki temu jest to jeden z dominujących w Europie ośrodków produkcji tego sprzętu. W ciągu ostatnich lat w Łodzi zainwestowali też: Gillette, ABB, Polska Grupa Farmaceutyczna, Hutchinson, Ericpol Telecom, TP SA czy ComArch. Accenture tworzy tzw. informatyczne centrum Demo, a swoje centrum księgowe ma CitiBank. W 2006 r. amerykański potentat informatyczny Dell zdecydował stworzyć w mieście swoją fabrykę. Powstały też duże centra handlowe: Galeria Łódzka i Manufaktura. W marcu 2010 roku otwarto centrum handlowe Port Łódź, którego głównym najemcą jest IKEA.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: