Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Nowoczesny magazyn do wynajęcia, oferta nr 1592a

Okolice Radzymina przy trasie S8
  • Do wynajęcia powierzchnie magazynowe w centrum logistycznym. Siatka słupów 18m x 24m. Magazyn ogrzewany. Wysokie składowanie. Posadzka bezpyłowa. Dostęp poprzez doki. Obciążenie ogniowe do 2000 MJ/mkw. Hala doświetlona światłem dziennym poprzez świetliki dachowe (7% powierzchni dachu). Natężenie oświetlenia na hali 200 lux. Możliwość prowadzenia produkcji.
  • Powierzchnie biurowe i socjalne dostępne w reprezentacyjnym budynku biurowym zlokalizowanym przy magazynie.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Okolice Radzymina przy trasie S8, kierunek na wschód od Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości idealny  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 350 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Nowoczesny magazyn do wynajęcia znajduje się w Radzyminie w województwie mazowieckim, powiat Wołomin. Sąsiednie gminy to Kobyłka, Marki, Nieporęt, Serock i Wołomin. Miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
W Radzyminie operatorami komunikacji zbiorowej są warszawskie ZTM oraz prywatni przewoźnicy. Zapewnia to regularne połączenie z Warszawą (centrum), Wyszkowem, Wołominem oraz wieloma pobliskimi miejscowościami.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Niewątpliwym atutem miasta Radzymin jest jego położenie w bliskości centrum Warszawy (ok. 20 km) oraz to, iż miasto leży przy drodze krajowej nr 8 (S-8), jednej z najważniejszych dróg naszego kraju. DK-8 (S-8) na wschód zaprowadzi nas do Białegostoku i dalej na granicę państwa. Natomiast na zachód S-8 jest Zachodnią i Północną Obwodnicą Warszawy. S-8 „wpada” także w Południową Obwodnicę Warszawy – drogę ekspresową S-2. S-8 łączy się w Warszawie z autostradą nr 2 biegnącą w kierunku Łodzi, Konina, Poznania i do granicy w Świecku. S-8 to droga także do Wrocławia oraz obiera kierunek na Okręg Katowicki. Wchodzi w skład międzynarodowej trasy E-67, łączącej Pragę, Warszawę i kraje bałtyckie.

Komunikacja kolejowa.
Stacja kolejowa w Radzyminie, obsługiwana jest przez pociągi Kolei Mazowieckich. Prowadzą one składy w kierunku: Legionowa, Tłuszcza, Sierpca oraz Warszawy Gdańskiej. Z Radzymina do podwarszawskiego lotniska Warszawa - Okęcie jest około 30 kilometrów. Do lotniska można dojechać przez centrum Warszawy drogą krajową numer 8/E67.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie gminy Radzymin swe siedziby ulokowało wiele firm. Od branży IT po firmy poligraficzne, transportowe i spożywcze m.in.: Coca-Cola, New Yorker, High-Net-Service, Zibo Obuwie Dziecięce, Sawex.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: