Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Nowoczesny i elegancki obiekt magazynowy., oferta nr 1740b

Atrakcyjna lokalizacja, okolice Łodzi
  • Hala magazynowana o wysokości 6m.
  • Powierzchnia biurowa charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Obiekt posiada sieć komputerową. Instalacja linii telefonicznej uzależniona od potrzeb klienta. W skład powierzchni biurowej wchodzi pomieszczenie magazynowe ok. 70 mkw.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1300 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za mkw. powierzchni hali 17 PLN + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, magazyn  
Lokalizacja Atrakcyjna lokalizacja, okolice Łodzi, kierunek na południe od Łodzi, okolica przemysłowo – usługowa, droga o dużym natężeniu ruchu 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 450 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Samodzielna hala magazynowa w fazie projektowej znajduje się w Pabianicach, mieście i gminie położonych w centralnej Polsce. Pabianice sąsiadują bezpośrednio z gminą Łask, Piotrkowem Trybunalskim i Łodzią.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Dojazd na terenie Pabianic i na liniach podmiejskich obsługuje firma MZK Pabianice. W sumie daje to 16 linii autobusowych i dwie tramwajowe. Jedna z tych linii (P) obsługuje także trasę do Łodzi.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez Pabianice przebiegają drogi krajowe DK 71 ze Strykowa przez Zgierz, Pabianice do Rzgowa), DK 14 z Wrocławia przez Walichnowy, Złoczew, Sieradz, Pabianice, Łódź do Łowicza) oraz droga wojewódzka DW 485 z Bełchatowa przez Wadlew do Pabianic. Istnieją również plany, według których Pabianice mają się znaleźć na trasie drogi szybkiego ruchu S8, projektowana jest również obwodnica Pabianic od północy, oznaczona jako S14. Od 15 maja 2010 wprowadzono zakaz wjazdu samochodów ciężarowych jadących od strony Rzgowa do centrum miasta, czyli ciężarówkami nie będzie można jeździć po ulicach: Warszawska, Stary Rynek, Zamkowa - aż do Zielonej Górki.

Komunikacja kolejowa.
Jeśli chodzi o komunikację kolejową, Pabianice obsługuje linia kolejowa numer 14 z Łodzi Kaliskiej do niemieckiego Forst-Baršć. Z Pabianic wyruszają także pociągi do Częstochowy, Gdyni, Jeleniej Góry, Kutna, Poznania, Sieradza, Szczecina, Terespola, Warszawy, Wrocławia i pobliskiego Zgierza.

Opis gospodarki regionu.
Obszary aktywne gospodarczo w Pabianicach podzielić można na 3 strefy: starą dzielnicę przemysłową, nową dzielnicę przemysłową oraz obszary znajdujące się przy linii kolejowej. Mimo upadku wielu zakładów przemysłowych, nadal dominuje przemysł lekki. Jednak ważne miejsce w gospodarce miasta zajmują: przemysł chemiczny (zakłady farmaceutyczne Polfa i Aflofarm), spożywczy (Zakłady Mięsne Pamso) oraz elektromaszynowy (fabryka żarówek Philips).

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: