Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Nowoczesny Park Magazynowy, oferta nr 1863b

Grodzisk Mazowiecki
  • Powierzchnia biurowa dostosowana do indywidualnych potrzeb najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: 2 Q 2020
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1500 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Grodzisk Mazowiecki, kierunek na zachód od Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 100 mkw., wg potrzeb najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Nowoczesne centrum logistyczne znajduje się w gminie Grodzisk Mazowiecki, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. Sąsiaduje między innymi z gminami Brwinów, Milanówek, Nadarzyn, Radziejowice oraz Żabia Wola

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikacja autobusowa jest domeną firmy PKS Grodzisk Mazowiecki. Obsługuje ona dziesięć miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje także darmowy autobus do Centrum Janki.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Grodzisk Mazowiecki to gmina położona pomiędzy najważniejszymi drogami w Polsce, autostradą nr 2 oraz drogą szybkiego ruchu nr 8. Drogi te niewątpliwie stanowią w naszym kraju „okno na Polskę i Europę”. A-2 zaprowadzi nas w kierunku Łodzi (to z Grodziska Mazowieckiego niespełna godzina), Konina, Poznania i do Berlina a stamtąd do Europy Zachodniej. Dzięki niej także w kilka minut dostaniemy się do stolicy naszego kraju Warszawy. Dalej A-2 przechodzi w drogę krajową nr 2, która powiedzie nas w kierunku Terespola. A-2 w Strykowie przecina się z autostradą A-1 mamy, więc znakomite połączenie z północą kraju, jadąc do Gdańska, po drodze „ekspresowo” możemy dostać się do Torunia, Bydgoszczy czy też Grudziądza. Autostrada A-2 bezpośrednio łączy się w Warszawie z S-8, na wschód pojedziemy, więc do Białegostoku. Ważną drogą w Grodzisku jest droga wojewódzka nr 579 prowadzi ona do Radziejowic gdzie krzyżuje się z S-8. S-8 (E-67) to już kierunek na Wrocław a po połączeniu się w Piotrkowie Trybunalskim z DK-1 pojedziemy do Okręgu Katowickiego i dalej na granicę państwa. Chciałbym jeszcze wspomnieć o drodze wojewódzkiej nr 719 wiodącej przez centra logistyczne w Pruszkowie do Południowej Obwodnicy Warszawy (S-2) a w przeciwnym kierunku wprost do Żyrardowa i dalej do DK-50 obwodnicy Mazowsza. Lokalizacja Grodziska Mazowieckiego, jego bliskość do Warszawy i położenie przy najważniejszych drogach krajowych, stanowi niepodważalny atutu pod względem logistycznym dotyczącym dojazdu dla transportów typu TIR i samochodów dostawczych.

Komunikacja kolejowa.
Przez miasto przebiega linia warszawsko-wiedeńska, Centralna Magistrala Kolejowa i Warszawska Kolej Dojazdowa. W Grodzisku Mazowieckim zatrzymują się również pociągi Kolei Mazowieckich, jeżdżące trasą Warszawa-Skierniewice oraz pociąg pośpieszny "Niebieskie Źródła" z Tomaszowa Mazowieckiego w kierunku Warszawy. W odległości 25 kilometrów od Grodziska znajduje się lotnisko Babice, połączone z gminą drogą szybkiego ruchu S7, natomiast nieco ponad 30 kilometrów na południowy wschód znajduje się port lotniczy Okęcie.

Opis gospodarki regionu.
Największym zakładem na terenie gminy jest Danfoss, druga w kolejności jest Polfa, specjalizująca się w produkcji leków i materiałów chirurgicznych. Przemysł spożywczy reprezentują firmy: Frito-Lay, piekarnia Hiestand i Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska. Niezaprzeczalny atut w postaci dogodnego położenia wykorzystuje firma logistyczna Raben Logistic. Inne przedsiębiorstwa działające w Grodzisku to Firmenich, Fabryka Tarcz Ściernych "Słoń", Trouw Nutrition i Amerplast. Ponadto o gospodarce Grodziska stanowią liczni drobni przedsiębiorcy oraz pięć supermarketów należących do sieci Carrefour Express, Lidl, MarcPol i Biedronka oraz market dekoracyjny Jysk.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: