Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Nowoczesne hale magazynowe przy A2, oferta nr 1869a

Grodzisk Mazowiecki - przy węźle A2
  • Atrakcyjne ogrzewane magazyny przy węźle A2 Grodzisk. Dostęp poprzez doki przeładunkowe, posadzki bezpyłowe 5T/mkw. Wysokość netto 10m. Klapy dymowe i tryskacze. Rozstaw słupów 27,6 m x 18m. Atrakcyjne stawki czynszowe uzyskasz z Jartom.
  • Powierzchnie biurowe do aranżacji pod potrzeby najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1800 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za mkw. powierzchni hali 2,8 Euro + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Grodzisk Mazowiecki - przy węźle A2 , kierunek na zachód od Warszawy 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości bardzo dobry  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max do uzgodnienia  
Zabezpieczenia, ochrona  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

DISTRIBUTION PARK GRODZISK MAZOWIECKI nowoczesne hale magazynowe znajdują się w gminie Grodzisk Mazowiecki, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. Sąsiaduje między innymi z gminami Brwinów, Milanówek, Nadarzyn, Radziejowice oraz Żabia Wola.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikacja autobusowa jest domeną firmy PKS Grodzisk Mazowiecki. Obsługuje ona dziesięć miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje także darmowy autobus do Centrum Janki.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Grodzisk Mazowiecki to gmina położona pomiędzy najważniejszymi drogami w Polsce, autostradą nr 2 oraz drogą szybkiego ruchu nr 8. Drogi te niewątpliwie stanowią w naszym kraju „okno na Polskę i Europę”. A-2 zaprowadzi nas w kierunku Łodzi (to z Grodziska Mazowieckiego niespełna godzina), Konina, Poznania i do Berlina a stamtąd do Europy Zachodniej. Dzięki niej także w kilka minut dostaniemy się do stolicy naszego kraju Warszawy. Dalej A-2 przechodzi w drogę krajową nr 2, która powiedzie nas w kierunku Terespola. A-2 w Strykowie przecina się z autostradą A-1 mamy, więc znakomite połączenie z północą kraju, jadąc do Gdańska, po drodze „ekspresowo” możemy dostać się do Torunia, Bydgoszczy czy też Grudziądza. Autostrada A-2 bezpośrednio łączy się w Warszawie z S-8, na wschód pojedziemy, więc do Białegostoku. Ważną drogą w Grodzisku jest droga wojewódzka nr 579 prowadzi ona do Radziejowic gdzie krzyżuje się z S-8. S-8 (E-67) to już kierunek na Wrocław a po połączeniu się w Piotrkowie Trybunalskim z DK-1 pojedziemy do Okręgu Katowickiego i dalej na granicę państwa. Chciałbym jeszcze wspomnieć o drodze wojewódzkiej nr 719 wiodącej przez centra logistyczne w Pruszkowie do Południowej Obwodnicy Warszawy (S-2) a w przeciwnym kierunku wprost do Żyrardowa i dalej do DK-50 obwodnicy Mazowsza. Lokalizacja Grodziska Mazowieckiego, jego bliskość do Warszawy i położenie przy najważniejszych drogach krajowych, stanowi niepodważalny atutu pod względem logistycznym dotyczącym dojazdu dla transportów typu TIR i samochodów dostawczych.

Komunikacja kolejowa.
Przez miasto przebiega linia warszawsko-wiedeńska, Centralna Magistrala Kolejowa i Warszawska Kolej Dojazdowa. W Grodzisku Mazowieckim zatrzymują się również pociągi Kolei Mazowieckich, jeżdżące trasą Warszawa-Skierniewice oraz pociąg pośpieszny "Niebieskie Źródła" z Tomaszowa Mazowieckiego w kierunku Warszawy. W odległości 25 kilometrów od Grodziska znajduje się lotnisko Babice, połączone z gminą drogą szybkiego ruchu S7, natomiast nieco ponad 30 kilometrów na południowy wschód znajduje się port lotniczy Okęcie.

Opis gospodarki regionu.
Największym zakładem na terenie gminy jest Danfoss, druga w kolejności jest Polfa, specjalizująca się w produkcji leków i materiałów chirurgicznych. Przemysł spożywczy reprezentują firmy: Frito-Lay, piekarnia Hiestand i Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska. Niezaprzeczalny atut w postaci dogodnego położenia wykorzystuje firma logistyczna Raben Logistic. Inne przedsiębiorstwa działające w Grodzisku to Firmenich, Fabryka Tarcz Ściernych "Słoń", Trouw Nutrition i Amerplast. Ponadto o gospodarce Grodziska stanowią liczni drobni przedsiębiorcy oraz pięć supermarketów należących do sieci Carrefour Express, Lidl, MarcPol i Biedronka oraz market dekoracyjny Jysk.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: