Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Nowoczesne hale do wynajęcia, oferta nr 2816a

Olkusz
  • Jartom oferuje nowoczesne magazyny do wynajęcia. Hale wysokiego składowania o wysokim standardzie. Nowoczesne konstrukcje stalowe zapewniają wygodne i ekonomiczne magazynowanie. Powierzchnie magazynowe z dostępem poprzez doki i bramy. Na terenie nieruchomości do wynajęcia lokale użytkowe z dostępem na hale. Dzięki pomocy Jartom wynajmiesz nowoczesne obiekty magazynowe i hale na najkorzystniejszych warunkach.
  • Typowa powierzchnia biurowa dostepna w sąsiednim budynku biurowym. Istnieje możliwość wstawienia kontenerów biurowych do hali. W takim przypadku powierzchnia biurowo-socjalna będzie przygotowywana zgodnie z zapotrzebowaniem najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: 1 Q 2021
  • Minimalny moduł hali na wynajem 4060 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, magazyn  
Lokalizacja Olkusz, kierunek na wschód od Dąbrowy Górniczej, na północny zachód od Krakowa, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości bardzo dobry  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max w zależności od potrzeb  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, z własnymi drogami przejazdowymi, placami manewrowymi  

Nowoczesne hale do wynajęcia od zaraz znajdują się w Olkuszu, mieście i gminie położonych w województwie małopolskim. Sąsiaduje z gminami Jerzmanowice, Klucze, Skała, Wolbrom, a przede wszystkim jest położone niewielkiej odległości od Dąbrowy Górniczej.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Na terenie Olkusza komunikacją miejską zajmuje się PKM Olkusz, natomiast, jeśli chodzi o dojazd z okolicznych gmin usługi są oferowane w ramach Związku Komunalnego Gmin "Komunikacja Międzygminna", w granicach powiatu olkuskiego. Są to tak naprawdę autobusy kilku różnych firm - przewoźników.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Olkusz leży przy drodze krajowej 94 i przy drogach wojewódzkich 783 i 791, jest także położony w stosunkowo niewielkiej odległości od autostrady A4 na odcinku Katowice – Kraków.

Komunikacja kolejowa.
Główną trasą kolejową, biegnącą przez miasto, jest linia numer 62 Katowice - Olkusz - Tunel – Kozłów/Sędziszów. Pociągi osobowe na tej linii stanowią dla wielu mieszkańców miejscowości, przez które ona przebiega, podstawowy środek komunikacji z aglomeracją katowicką. Przez Olkusz przechodzi również Linia Hutnicza Szerokotorowa, przebiegająca od kolejowego przejścia granicznego w Hrubieszowie do stacji kolejowej Sławków LHS. Od kilkunastu lat planowane jest szersze wykorzystanie linii dla połączenia kolejowego Europa - Azja.

Opis gospodarki regionu.
Olkusz to jeden z najważniejszych ośrodków górnictwa rud cynkowo-ołowiowych

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: