Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Nieruchomość produkcyjno magazynowa, oferta nr 2003a

Okolice Wyszkowa, ok. 60 km od Warszawy.
  • Nieruchomość produkcyjno magazynowa. W części magazynowej możliwy montaż suwnic o udźwigu do 5T/mkw. Posadzka bezpyłowa. Ogrzewanie gazowe. Bramy z poziomu "0" oraz doki. Zaplecze socjalne.
  • Powierzchnie socjalno biurowe wewnątrz hali
  • Hala wynajem i sprzedaż min. 4891 mkw.

Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Okolice Wyszkowa, ok. 60 km od Warszawy., kierunek na Warszawę - Białystok, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max Powierzchnie socjalno biurowe wewnątrz hali  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Nieruchomość produkcyjno magazynowa znajduje się w gminie Łochów, położonej na Mazowszu w powiecie węgrowskim. Łochów to siedziba gminy miejsko-wiejskiej w Dolinie Dolnego Bugu nad rzeką Liwiec. Gmina sąsiaduje z dużym kompleksem leśnym – Lasami Łochowskimi.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
W Łochowie komunikacja miejska obsługiwana jest przez prywatnych przewoźników (Dar Bus, Abus).

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
W Łochowie krzyżują się dwie drogi krajowe nr 50 i 62. DK 50 to obwodnica Warszawy (Ostrów Mazowiecka – Ciechanów). Dzięki tej drodze mamy praktycznie nieograniczone możliwości poruszania się w każdym kierunku Polski. DK-50 przecina się ze wszystkimi najważniejszymi drogami miasta stołecznego Warszawy S-8, A-2 (E-30), DK-17, DK-7 (E-77), DK-62. S-8 to bezpośrednie połączenie z Warszawą i dalej poprzez A-2 pojedziemy do Łodzi, Poznania, Berlina. S-8 to także wylot na południe, zachód i wschód Polski Wrocław, Kraków, Gdańsk (połączenie z DK-7) a także Białystok. DK-62 łączy ze sobą Siemiatycze ze Strzelnem.

Komunikacja kolejowa.
Przez Łochów przebiega linia kolejowa o znaczeniu państwowym. Prowadzi ona do Kuźnicy Białostockiej. Stacja znajduje w centrum miasta, zatrzymują się tam lokalne pociągi osobowe Kolei Mazowieckich, łączące Łochów z Warszawą Wileńską. Obecnie trwają prace nad przywróceniem połączeń pospiesznych.

Opis gospodarki regionu.
Niewątpliwie na rozwój gminy Łochów ma jej korzystne położenie. Bliskość stolicy oraz rozwinięta sieć drogowa, bezpośrednie połączenia do Siedlec, Mińska Mazowieckiego oraz Ostrowi Mazowieckiej stwarzają idealne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości. Transport do stolicy to już niecała godzina. Wspomnieć należy, iż przez gminę Łochów przebiega kolejowa trasa Warszawa – Białystok. W obecnej chwili trwa budowa terenów przemysłowych oraz infrastruktury technicznej i usługowej. W Łochowie znajduje się między innymi piekarnia ROBSON, STYROPMIN, Fabryka Mebli Gala Collezine.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach: