Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Marki Park Logistyczny, oferta nr 1576d

magazyny do wynajęcia 14 km od centrum Warszawy
  • Nowoczesny technologicznie Park Magazynowy wysokiego składowania. Siatka słupów 12 x 24 m, ogrzewanie gazowe, posadzka bezpyłowa o nośności 5 T/mkw. Dostęp do hal poprzez doki przeładunkowe, opcjonalnie bramy z poz. "0".
  • Powierzchnie biurowe w wysokim standardzie - wydzielone z części hali. Okablowanie komputerowe i telefoniczne w standardzie. Możliwość istalacji klimatyzacji. Powierzchnię można całkowicie dodstosować do wymagań klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1500 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja magazyny do wynajęcia 14 km od centrum Warszawy, Marki, bezpośrednio przy granicy Warszawy. Tuż przy drodze krajowej nr 8 stanowiącej część międzynarodowej trasy Via-Baltica, bardzo dobre połączenie z głównymi drogami transportowymi., kierunek na Białystok , okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max uzalezniona od potrzeb najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Macquarie Marki nowoczesne centrum dystrybucyjne znajduje się w gminie Marki, położonej w powiecie wołomińskim, w aglomeracji warszawskiej (na północny wschód od Warszawy). Sąsiaduje między innymi z gminami Bródno, Zielonka, Ząbki, Pustelnik, Brzeziny i Grodzisk.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Marki obsługiwane są przez warszawskie ZTM – 6 linii w tym nocne. Dzięki tym połączeniom bez problemu dostaniemy się do centrum Warszawy bądź udamy się w kierunku Żerania, Radzymina i Wołomina. Trzeba nadmienić, iż Marki podlegają pod 1 strefę biletową ZTM co niewątpliwie obniża koszt przejazdu z i do Warszawy. Miejscowość Marki obsługują także prywatni przewoźnicy oraz PKS.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Wspaniałe położenie Marek przy trasie szybkiego ruchu nr 8 oraz bliskość do centrum Warszawy oraz dzielnic Woli, Ochoty czy Mokotowa (ok. 10 km), to niepodważalny atut tej lokalizacji. Trasa S-8 (europejska E-67) to wspaniałe połącznie praktycznie ze wszystkimi drogami naszego kraju. S-8 na wschód zaprowadzi nas w kierunku Białegostoku oraz na wschodnią granicę. A na zachód pełniąc funkcję Zachodniej i Północnej Obwodnicy Warszawy łączy się z autostradą A-2, prowadzącą w kierunku Łodzi, Konina, Poznania i do granicy w Świecku. S-8 to także droga do Wrocławia czy też kierunek na Okręg Katowicki. Nie sposób wymienić wszystkich miejscowości w Polsce z którymi droga ta się krzyżuje, ale jest to niewątpliwie jedna z najważniejszych dróg naszego państwa

Komunikacja kolejowa.
Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w miejscowości Zielonka. Z PKP Zielonka dla podróżnych, to już kwestia kilu minut, aby się dostać do drugiej linii metra w Warszawie. Podróżni przybywający do miejscowości Marki mogą korzystać z odległego o około 20 kilometrów lotniska Warszawa-Okęcie. Najłatwiejszy i najszybszy dojazd tam stanowi droga S8/E67.

Opis gospodarki regionu.
Dominującymi branżami, w których funkcjonują firmy z terenu gminy Marki są: handel, usługi transportowe i roboty ziemne, usługi budowlane, remontowe i malarskie, mechanika maszyn i naprawa pojazdów. Do największych firm na terenie gminy można zaliczyć w szczególności: F.O.C. „FOMAR”, palarnię kawy „Tchibo”, filię największego na świecie producenta farb drukarskich „Sun Chemical”, centrum handlowe „M1”, przedsiębiorstwo „Komandor S.A.” oraz dealera samochodów marki „Toyota” oraz „Opel”.

Komentarze pracowników JARTOM

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami:

Hale przy trasie S8, Marki czy Pruszków, a może Żerań? W JARTOM Real Estate bezpłatnie Ci doradzimy, którą halę wybrać.

Ktoś ważny:

Ten prestiżowy projekt ruszył po podpisaniu za pośrednictwem Jartom umowy na wynajem ponad 5000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 1000 mkw powierzchni biurowej. Chcesz , by Twoja firma również była najemcą w tym parku? Z Jartom najlepsze warunki!

:

Hale czy magazyny? JARTOM pomoże Ci dopasować powierzchnię idealnie dla Twojej firmy

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: