Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Magazyny w okolicach Wrocławia, oferta nr 2623b

Strategiczne położenie w pobliżu obwodnicy
  • Nowoczesny park magazynowy. Hale o wysokim standardzie. Magazyn na terenie istniejącego kompleksu hal. Szerokie możliwości dostosowania budynku do potrzeb przyszłych najemców. Wysokość składowania do 10m. Ogrzewanie olejowe (w najbliższym czasie alternatywnie również ogrzewanie gazowe). Magazyn będzie wyposażony w doki oraz bramy z poziomu "0", posadzkę bezpyłową o nośności 10 T/mkw i klapy dymowe.
  • Powierzchnia biurowo-socjalna w hali
  • Termin dostępności nieruchomości: dostępność ok. 7-8 miesięcy od podpisania umowy
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1260 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Strategiczne położenie w pobliżu obwodnicy, na trasie Wrocław-Warszawa , kierunek na Oleśnice 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości bardzo dobry  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 200 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, z własnymi drogami przejazdowymi, placami manewrowymi  

Magazyn znajduje się w gminie Długołęka, która leży w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim. Sąsiaduje bezpośrednio z Wrocławiem oraz gminami Czernica, Trzebnica i Oleśnica.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Za komunikację na terenie gminy oraz pomiędzy gminami sąsiednimi odpowiadają między innymi szynobusy, kursujące pomiędzy przystankami Wrocław Psie Pole - Trzebnica, które w gminie Długołęka zatrzymują się w miejscowościach Pasikurowice oraz Siedlec Trzebnicki, a także autobusy PKS oraz przewoźnicy prywatni.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez gminę przebiega droga krajowa numer 8/E67, która prowadzi od granicy państwa w Kudowie - Zdroju, przez Wrocław, Długołękę, Oleśnicę, Wieluń, Piotrków Trybunalski do Warszawy, Białegostoku aż do granicy państwa w Budzisku oraz dwie drogi wojewódzkie, które się z nią krzyżują - DW446 od stacji kolejowej Długołęka oraz DW440 ze stacji kolejowej Borowa Oleśnicka. Częścią sieci dróg gminy ma być także autostrada A8, planowana między innymi, jako Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Planowana jest także trasa S8, jako droga ekspresowa z Wrocławia do miejscowości Psie Pole i Budzisko.

Komunikacja kolejowa.
Przez gminę Długołęka biegnie linia kolejowa nr 143, która rozpoczyna się na stacji Kalety w województwie śląskim, biegnie przez miejscowości takie jak Tarnowskie Góry, Olesno Śląskie, Chorzów czy Lubliniec, natomiast kończy się stacją Wrocław Mikołajów, w województwie dolnośląskim.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie gminy swoje siedziby, filie oraz punkty magazynowe ma wielu, zarówno krajowych, jak i zagranicznych przedsiębiorców, wśród których wymienić należy między innymi hurtownie Selgros, firmy ERA, Schweiker, McDonald's, DAF Trucks, Land Rover, Jaguar, Kia Motors, Renault-Dacia, Citroën, Volvo Truck Center, salony meblowe Gawin, producentów elektroniki LAPP Kabel, Phoenix Contact, a także firmy Betard, Häfele Polska oraz Balex Metal.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: