Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Magazyn z biurem na sprzedaż, oferta nr 2302b

Centrum Logistyczne Wschód
  • Powierzchnie biurowe z bezpośrednim dostępem na halę. Dobry standard wykończenia.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Hala na sprzedaż 19465 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 9 000 000 Euro + VAT
(cena sprzedaży hali na działce o powierzchni 16 ha)

Kategoria na sprzedaż, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Centrum Logistyczne Wschód, bezpośrednio przy DK 19 Białystok - Lublin, , kierunek na południe od Białegostoku , teren rzadko zabudowany, droga główna 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 244 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Hala magazynowa z biurem na sprzedaż znajduje się w gminie Bielsk Podlaski. Sąsiednie gminy to Boćki, Brańsk, Czyże, Juchnowiec Kościelny, Narew, Orla, Wyszki, Zabłudów. Gmina położona jest na Równinie Bielskiej w południowej części woj. pod-laskiego. Od północy okala ją Dolina Górnej Narwi, zaś od wschodu Puszcza Białowieska. Gmina Bielsk Podlaski jest jedną z największych obszarowo gmin na Podlasiu.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Miasto Bielsk Podlaski jest obsługiwane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Posiada ono 3 linie autobusowe w dni powszednie oraz jedną w soboty i niedziele. Na terenie miasta działają też prywatni przewoźnicy np. Pogoda Ekspres i Veolia Transport.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Gmina Bielsk Podlaski posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg. Z północy przecina ją droga krajowa nr 19 Białystok – Lublin, od zachodu zaś nr 66 do przejścia granicznego w Połowcach. Trzeba także podkreślić, iż gmina jest dobrze skomunikowana z Białymstokiem, Hajnówką i Siemiatyczami. Droga krajowa 19 przecina się z DK-2 (E-30) mamy, więc dobre połączenie z Terespolem bądź Warszawą. A na północ DK-19 zaprowadzi nas na przejście graniczne w Kuźnicy. Praktycznie prawie cały wschód kraju mamy w zasięgu ręki.

Komunikacja kolejowa.
W Bielsku Podlaskim znajduje się stacja kolejowa, przez którą przebiega linia Białystok – Czeremcha i dalej do Brześcia.

Opis gospodarki regionu.
Bielsk Podlaski to duży ośrodek przemysłu budowlanego; zakłady metalowe, włókiennicze, produkcji napojów gazowanych, przetwórstwa rybnego. Centrum edukacji na poziomie szkoły wyższej, jedyne w Polsce Policealne Studium Ikonograficzne. Bliskość granic Rosji, Litwy i Białorusi jest ogromnym atutem tego miejsca. Miasto stworzyło wspaniałe warunki do prowadzenia działalności gospodarczej, uzbrojono tereny inwestycyjne, poprawiono infrastrukturę komunikacyjną i techniczną. Ponad 5 ha terenów gotowych pod inwestycje zostało włączone do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Podstrefa Bielsk Podlaski to wielka okazja dla przedsiębiorców szukających dogodnego miejsca do zainwestowania. Stworzono warunki do realizacji inwestycji innowacyjnych, ukierunkowanych na produkcję eksportową oraz wygenerowano nowe miejsca pracy. Na terenie Bielska Podlaskiego znajduje się wiele firm, są to między innymi ROLMEX, FORMAT, NEXBUD, PRIMATOR, RENGUM i GABO.

Komentarze pracowników JARTOM

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami:

Byłem zaskoczony lokalizacją  - centrum logistyczne na Podlasiu? Wkrótce powstanie droga ekspresowa S19 jako część Via Carpatia,  projektu rządowego o strategicznym znaczeniu. Nieruchomość zyska na wartości.

Konsultant rynku magazynowego:

Według mnie jest to najlepsze centrum dystrybucyjne na sprzedaż w Polsce, a jeżeli chodzi o Polskę wschodnią to żadna inna oferta nie może się równać z tą halą na sprzedaż. Jedna bardzo duża hala robi imponujące wrażenie z zewnątrz, a także podczas oglądania hali na sprzedaż w środku. Magazyn obecnie jest w pełni funkcjonujący i sprawny, bardzo zadbany, można powiedzieć "wychuchany" przez właściciela. Duża działka umożliwia rozwój.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach: