Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Magazyn w nowoczesnym centrum logistycznym, oferta nr 1860c

Ożarów Mazowiecki
  • Powierzchnia biurowa dostosowana do indywidualnych potrzeb najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: Q2 2016
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1300 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Ożarów Mazowiecki, kierunek na zachód, okolica przemysłowo – usługowa, droga główna 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości idealny  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max wg potrzeb najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Ożarów II Logistic Centre, Nowoczesne centrum logistyczne znajduje się w gminie Ożarów Mazowiecki w bez-pośrednim sąsiedztwie Warszawy, w tzw. „wianuszku” aglomeracji warszawskiej. Sie-dziba gminy to Ożarów Mazowiecki. Sąsiednie gminy to Błonie, Brwinów, Leszno, Piastów, Pruszków, Stare Babice, m.st. Warszawa. Ożarów Mazowiecki położony jest na Równinie Łowicko-Błońskiej nad Kanałem Ożarowskim.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Ożarów Mazowiecki jest obsługiwany przez Zakład Transportu Miejskiego Warszawa. Z miasta stołecznego można dojechać liniami strefowymi (podmiejskimi) 713 (przez Mory) oraz 743 (przez Macierzysz) oraz autobusami PKS. Do Ożarowa dojeżdża także weekendowa linia nocna N 52. Ożarów ma także bezpośrednie połączenia autobusowe z sąsiednimi gminami np. z Pruszkowem linia nr 6 oraz linia L-7 łącząca Ożarów z Łomiankami. Mamy, więc łatwy dojazd dla pracowników i potencjalnych klientów z Warszawy oraz zachodnich podwarszawskich gmin.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Lokalizacja Ożarowa łączy w sobie korzyści sąsiedztwa dużego miasta z doskonałym dojazdem z Polski dla samochodów typu Tir. Przez Ożarów przebiega droga krajowa nr 92, która prowadzi do Warszawy oraz kieruje się na Poznań. Oraz dwie drogi wojewódzkie 701 i 718. Droga wojewódzka 701 łączy ze sobą Józefów – Domaniew - Żbików – Duchnie – Ożarów – Strzykały. Natomiast 718 to bezpośrednie połączenie z autostradą A-2 oraz pruszkowskimi centrami logistycznymi. Bliskość A-2 pod względem komunikacyjnym to absolutny atut tej lokalizacji. A-2 znakomicie prowadzi do prawie wszystkich ważniejszych miejscowości w Polsce oraz dalej, otwiera nieskrępowany dostęp do Europy zachodniej. Autostrada A-2 bezpośrednio łączy się także z ważnymi arteriami Polski, czyli A-1 (E-75), S-3 (E-65), S-8, S-11, DK-50, DK-7. Reasumując z tego miejsca łatwo przemieścimy się w kierunku Berlina, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Białegostoku czy też Terespola.

Komunikacja kolejowa.
Przez Ożarów przebiega trakt kolejowy nr 3 Warszawa - Berlin. Linia kolejowa E-20 dalekobieżna i podmiejska, biegnie przez środek miasta i gminy. Strzeżone przejazdy znajdują się w miejscowościach: Płochocin, Ołtarzew, Miasto Ożarów, Jawczyce, Mory. Na granicy z Gminą Ursus znajduje się łącznica kolejowa Gołąbki – Józefów, która obsługuje ruch towarowy. Należy dodać, iż na linii Warszawa – Ożarów obowiązuje oferta ZTM-KM „Wspólny bilet miejski” oznacza to, że mieszkańcy Ożarowa Mazowieckiego mogą podróżować pociągami Kolei Mazowieckich na podstawie biletów ZTM. Ma to kluczowe znaczenie dla pracowników oraz klientów dojeżdżających z Warszawy.

Opis gospodarki regionu.
Polityka władz Gminy Ożarów Mazowiecki sprzyja rozwojowi tego regionu pod względem inwestycji. Sprzyja także rozwojowi działalności gospodarczej, zwłaszcza dużych podmiotów gospodarczych, oddawane są pod inwestycje nowe tereny użytkowane dotychczas rolniczo, zwłaszcza pasy gruntów wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych. Przejrzysta jest także polityka podatkowa oraz zasady udzielania pozwoleń na lokalizację inwestycji. Na terenie gminy znajduje się specjalna strefa ekonomiczna, ma również swoją siedzibę Vigo System, której produkt zainstalowano w łaziku marsjańskim i WB Electronics dostarczający wysoko zaawansowane technologicznie produkty dla Sił Zbrojnych RP i innych sił NATO. W regionie znajdują się także Zakłady „Polmos” w Józefowie, Polamp, Inter-Vis i Centrum Biznesu, Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach, Renault Polska w Święcicach, Bejo-Zaden Poland w Konotopie, Diesel Truck Daimler Chrysler Automotive Polska w Ołtarzewie, Peri w Płochocinie, Instytut Biotechnologii i Antybiotyków, „Bioton” w Macierzyszu, GlaxoSmithKline Pharm w Duchnicach. Na terenie gminy funkcjonują również liczne hurtownie i filie jednostek z różnych części kraju. W grupie dużych jednostek gospodarczych przeważa działalność produkcyjna, handlowa, magazynowa i magazynowo-handlowa.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: