Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Magazyn logistyczny na terenie SSE., oferta nr 2426a

5 km od przejścia granicznego w Świecku
  • Do wynajęcia magazyn logistyczny na terenie SSE. Nowoczesne konstrukcje stalowe i rozwiązania techniczne. Dostęp poprzez doki z rampami hydraulicznymi i bramy z poziomu "0". Z Jartom uzyskasz atrakcyjne warunki najmu.
  • Powierzchnie socjalno biurowa o pow. 75 mkw. przylega do hali. Moduł składa się z trzech pokoi i węzła sanitarnego. Klimatyzacja na życzenie najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1800 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za mkw. powierzchni hali 14,5 PLN + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja 5 km od przejścia granicznego w Świecku, kierunek na zachód od Poznania, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 75 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Magazyn logistyczny na terenie SSE znajduje się w gminie Słubice, w zachodniej części województwa lubuskiego, w powiecie słubickim, nad rzeką Odrą. Słubice sąsiadują z gminami Cybinka, Górzyca i Rzepin. Gmina Słubice bezpośrednio graniczy z Niemcami.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Miasto dysponuje dobrze rozwiniętą siecią połączeń podmiejskich, które obsługuje prywatny przewoźnik, firma Transhand Słubice. Firma Transhand obsługuje także komunikacje miejską, a jej autobusy dojeżdżają do większości miejscowości regionu. Z dworca PKS można dojechać do największych miast w regionie i Polsce.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Najważniejsze trasy drogowe, przebiegające przez teren miasta Słubice (lub w pobliżu) to między innymi drogi krajowe i wojewódzkie: DK2/E30 ze Świecka, przez Rzepin, Świebodzin, Nowy Tomyśl, Poznań, Konin do Warszawy, Białej Podlaski i Terespola; DK29 ze Słubic, przez Cybinkę, Krosno Odrzańskie do Zielonej Góry; DK31 ze Słubic, przez miejscowość Górzyca, Kostrzyn nad Odrą, Chojną do Gryfina i Szczecina oraz DW137 ze Słubic, przez Kowalów, Ośno Lubuskie, Sulęcin do Międzyrzecza i Trzciela.

Komunikacja kolejowa.
Przez Słubice przebiega linia kolejowa numer 3, łącząca Warszawę Zachodnią z Frankfurtem nad Odrą. Jest to jedna z najdłuższych linii kolejowych w naszym kraju. Należy do międzynarodowej linii kolejowej E 20, prowadzącej z Berlina, przez Kunowice, Poznań, Warszawę do Terespola i dalej do Moskwy.

Opis gospodarki regionu.
Słubice to głównie ośrodek przemysłowy. Na terenie gminy działa wiele zakładów związanych z branżą motoryzacyjną, ale także metalową, maszynową, elektroniczną, budowlaną, obuwniczą czy spożywczą. Od 14 lat na terenie Słubic działa Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Wśród inwestorów, którzy działają na terenie KSSSE, znajduje się między innymi firma Volkswagen, Barlinek Podłogi, Europol Meble, Arcobaleno, MLS, Abena, SIA Biuro Technologiczne, Akala Faraone, High Tech Mechatronics, Ziel-Bruk, Auto Galeria, Podravka, AB Foods Polska i wiele innych. Swoją siedzibę ma tu również duża liczba firm spedycyjnych.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: