Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Logicor Teresin., oferta nr 1806a

Teresin, 33 km od Warszawy
  • Aranżacja powierzchni biura pod potrzeby klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2700 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Teresin, 33 km od Warszawy, kierunek na Poznań, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max według życzenia i potrzeb klienta  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Centrum dystrybucyjne Logicor znajduje się w gminie Teresin, sąsiadującej z gminami Baranów, Błonie, Kampinos, Leszno, Nowa Sucha i Sochaczew.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Za komunikację w obrębie miejscowości Teresin odpowiedzialni są głównie prywatni przewoźnicy oraz PKS.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Niewątpliwym atutem pod względem logistycznym dotyczącym dojazdu transportów typu TIR, jest położenie gminy Teresin. W bezpośredniej bliskości Teresina krzyżuje się autostrada nr 2 (E-30 z Irlandii do Omska w Rosji, jej polski fragment to droga ze Świecka do Terespola) z drogą krajową nr 50 z Ciechanowa do Ostrowa Mazowieckiego. Droga Krajowa nr 50 przebiega w całości przez woj. Mazowieckie. Stanowi ona obwodnicę aglomeracji warszawskiej. DK-50 prowadzi bezpośrednio do autostrady A-2, DK-2, DK-8 (S-8) a także do DK-7 (S-7). Mamy więc wspaniałe połączenie, prawie ze wszystkimi większymi miastami w Polsce oraz z granicami naszego państwa. A-2 (E-30) zaprowadzi nas bezpośrednio do Konina, Poznania czy też Berlina. Drogą krajową nr 8 (S-8) na wschód pojedziemy w kierunku Białegostoku na południowy zachód do Wrocławia, a DK-7 (S-7) zaprowadzi nas do Radomia, Kielc czy też Krakowa. A-2 w Strykowie przecina się z autostradą A-1 podążymy, więc na pomorze do Gdańska, Gdyni czy też w przeciwnym kierunku do Okręgu Katowickiego. Dobra komunikacja drogowa z dużymi aglomeracjami, jakimi są Warszawa czy też Łódź oraz bliskość autostrady A-2 postrzegana jest, jako miejsce atrakcyjne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Komunikacja kolejowa.
Na terenie gminy znajduje się stacja kolejowa Teresin-Niepokalanów. Dzięki Kolejom Mazowieckim pojedziemy w kierunku: Łowicza, Otwocka, Sochaczewa, Warszawy, Mińska Mazowieckiego czy też Wołomina. Podróżni chcący skorzystać z komunikacji lotniczej, mają do dyspozycji międzynarodowy port lotniczy Warszawa - Okęcie, oddalony od gminy Teresin o mniej więcej 40 kilometrów. Połączenie między Teresinem a lotniskiem jest możliwe za pośrednictwem początkowo trasy E30 a następnie drogi krajowej numer 8 (E77).

Opis gospodarki regionu.
Atrakcyjne położenie gminy Teresin – przy głównych szlakach naszego kraju oraz bliskość chłonnego rynku warszawskiego, niewątpliwie wpływa na szybki rozwój gospodarczy okolicznych terenów. Gospodarka gminy Teresin to przemysł, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz budownictwo i Zakłady Chemiczne. Jedne z największych zakładów znajdujących się na tym terenie to „Polskie Młyny” oraz firma „BAKOMA”. Prowadzą tu także swoją działalność m.in. firmy: J.W. CONSTRUCTION, GRAINER PACKAGING, ANSERTESCO. Teresin to także, branża dystrybucyjna, hurtowa.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: