Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Logicor Kraków, oferta nr 2809a

12 km od centrum Krakowa.
  • Centrum dystrybucyjne będące jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Siatka słupów 12x24m, składowanie do 10m.
  • Powierzchnie biurowe dostosowane do potrzeb najemcy
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2500 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja 12 km od centrum Krakowa., doskonała lokalizacja przy skrzyżowaniu autostrady A4 z drogą krajową nr 44 (kierunek Skawina), kierunek na na południe od Krakowa, okolica przemysłowo – usługowa, droga główna 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 320 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Logicor Kraków znajduje się w Krakowie, mieście położonym w południowej Polsce, drugim w kraju pod względem liczby mieszkańców i powierzchni. Kraków jest miastem na prawach powiatu, sąsiadującym z gminami Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Koniusza, Liszki, Michałowice, Mogilany, Niepołomice, Skawina, Świątniki Górne, Wieliczka, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Autobusy miejskie są w większości własnością Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie, na trzech liniach kursują pojazdy należące do firmy Mobilis. W sumie obsługą objęte jest około 150 linii, W 2008 roku Kraków otworzył tunel Krakowskiego Szybkiego Tramwaju - jest to pierwszy w Polsce tunel, w którym może poruszać się tramwaj.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Kraków jest ważnym węzłem komunikacyjnym. Przez miasto przechodzą drogi krajowe i europejskie: 7E77, 44, 79, 94, a w relacji wschód-zachód, na południu miasta przebiega autostrada A4 .

Komunikacja kolejowa.
Kraków jest jednym z najważniejszych w Polsce węzłów kolejowych. Posiada szybkie połączenia z Warszawą i Gdańskiem dzięki PKP InterCity, dodatkowo połączenie EuroCity z Wiedniem oraz EuroCity Wawel z Wrocławiem, Berlinem i Hamburgiem. Dostać można się także do Kijowa, Budapesztu, Bukaresztu, Odessy, Pragi, Bratysławy i Lwowa. Często kursujące pociągi pospieszne zapewniają dojazd do Bielska-Białej, Częstochowy, Łodzi, Kielc, Tarnowa, Rzeszowa, Lublina, Katowic, Radomia, Przemyśla, Wrocławia, Poznania, Torunia, Szczecina, Bydgoszczy, Opola, Olsztyna i wielu innych miast. Pociągi międzynarodowe łączą Kraków z Pragą i Budapesztem. Połączenia kolejowe wewnątrz aglomeracji krakowskiej obsługiwane są przez szynobusy oraz EZT. Obsługują one trasy do Krzeszowic, Trzebini, Wieliczki, Skawiny i Portu Lotniczego w Krakowie-Balicach. Stanowią alternatywę dla często zakorkowanych w szczycie przewozowym dróg.

Opis gospodarki regionu.
W Krakowie i w najbliższych okolicach działa około 40 firm sektora obsługi procesów biznesowych. Są wśród nich m.in. Accounting Plaza Central Europe, Capgemini Polska, HCL Poland, Hewitt Associates, Hitachi Data Systems, IBM BTO Bussines Consulting Services, Shell Polska i State Street Services Poland. Kraków to także Krakowski Park Technologiczny, dzięki któremu zmienił się obraz i charakter miastai regionu. Kiedyś głównie zajęty przez przemysł ciężki, obecnie uważany jest za miasto, w którym dynamicznie rozwija się przemysł z branży high-tech a KPT wraz z firmami, które zainwestowały na terenie strefy, stanowi wizytówkę regionu. Swoje siedziby mają tam między innymi firmy ComArch, Motorola, ACS, Shell, Ericpol, Onet.pl, Google, ACS oraz inne firmy z sektora IT oraz nowoczesnych usług finansowych. Kraków jest również drugim rynkiem powierzchni biurowej w Polsce. W 2009 pojawiły się tam budynki: M65 Meduza, Portus, Centrum Biurowe Kazimierz oraz kolejne nieruchomości parku biurowego KBP w Zabierzowie koło Krakowa. W końcowych stadiach realizacji są natomiast Diamante Plaza, Krakowskie Centrum Biurowe Vinci oraz pierwszy z budynków Quattro Business Park.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: