Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Koło Nadarzyna działka z pozwoleniem na budowę hali, oferta nr 3063d

  • Powierzchnia działki sprzedaż 19 400 mkw.
  • Powierzchnia zabudowy 8 400 mkw., powierzchnia użytkowa około 8000 mkw. Przedmiotem projektu zagospodarowania terenu jest hala modułowa usługowo-magazynowa z częściami socjalnymi. Budynek ma około 10,5 m wysokości. Strefy pożarowe przeznaczone na cele magazynowe kwalifikuje się jako PM. Strefę pożarową przeznaczoną na cele usługowe kwalifikuje się do kategorii zagrożenia ludzi ZLIII. Nie przewiduje się występowania pomieszczeń dla ponad 50 osób. W częściach magazynowych - Bramy wjazdowe na halę 400x 420 cm oraz 4 doki przeładunkowe z bramą 300 x 320 cm ze składaną lub wysuwaną rampą.
  • Grunt z pozwoleniem na budowę. Projekt zagospodarowania przewiduje realizację budynku usługowo-magazynowego w postaci wydzielonych segmentów o powierzchni do 800 m2, wbudowanych w jeden obiekt budowlany z komunikacją zewnętrzną wraz z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych, zjazdem na działkę z ulicy z układem dróg, ciągów pieszo-jezdnych, chodników oraz terenów zielonych. Zabudowania inwestycji stanowią: jednokondygnacyjny budynek hali złożonej z modułów usługowo-magazynowych z przybudówką oraz z pomieszczeniami technicznymi i gospodarczymi. W założeniu projektowym moduły przeznaczone są do wynajęcia pod usługi drobnego handlu detalicznego (np. sklepy internetowe, usługi typu e-commerce itp.), Każdy z modułów podzielony jest na: • cześć usługową w której znajduje się przestrzeń handlowa z niewielką ekspozycją i zapleczem socjalnym. Powierzchnia usługowa pozostawiona jest do aranżacji przez przyszłego najemcę i została opisana na rysunkach jako pomieszczenia do aranżacji. • część magazynową bezpośrednio przynależną do części usługowej i związaną z nią funkcjonalnie. Powierzchnia magazynowa jest niezbędna przy prowadzeniu tego rodzaju działalności handlowej. Powierzchnia magazynowa w każdym z modułów, stanowiących wydzielony segment wbudowany w jeden obiekt budowlany, nie przekracza 800 m2.

Cena sprzedaży nieruchomości 9 700 000 PLN

Kategoria działka na sprzedaż
Lokalizacja opis Doskonała komunikacja z trasą S7, S8 i autostradą A2,szybki dojazd do portu lotniczego Warszawa-Okęcie, komunikacja miejska w bliskim sąsiedztwie. , kierunek na zachód, okolica przemysłowo – usługowa, droga ekspresowa 
Powierzchnia działki 19 400 mkw.  
Czy jest możliwość zakupu części działki Nie  
Długość działki 175 m  
Szerokość działki 116 m  
Kształt działki prostokąt  
Ukształtowanie pionowe płaska  
Zagospodarowanie terenu  
Teren ogrodzony nie  
Obiekty na terenie obecnie brak, pozwolenie na budowę hali około 8000 mkw.  
Media prąd 220V, siła - 2MW, gaz
Zadrzewienie działki brak  
Cena za mkw. 500 PLN / mkw.
Cena całkowita 9 700 000 PLN
Plan zagospodarowania, studium, warunki zabudowy, pozwolenia i inne  
Procent powierzchni biologicznie czynnej 63,9 %  
Możliwa wysokość zabudowy 10,5 m  
Uwagi  

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach: